Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Króciec wodny 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem, zauważyłem, że od pewnego czasu ubywa mi płyn chłodniczy. Słyszałem, że to prawdopodobnie króciec, który znajduje się z tyłu silnika i mam pytanie. Znalazłem króciec wodny na Allegro nowe i używane, nowe po 15 zł, uzywane ORYGINALNE po 50zł. jak myślicie, który lepiej wziąć, te zamienniki są coś warte, czy polecacie jakąś konkretną firmę?? Czy w silnikach AVJ jest tylko ten króciec, czy są jeszcze jakieś?

Opublikowano

zamienniki sa g...no warte

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

może cieknąć z krućca albo z termostatu lub zaślepki bloku silnika montowałem i oryginał oraz zamienniki nawet mam nowy jeden jeszcze w domu zamiennik  nie było reklamacji 

Opublikowano

Jeżeli masz z tyłu mokro to raczej króciec lub połączenia króćca np czujnik temperatury lub jego oring. Jak skrzynia mokrą lub widać że na bloku z tyłu mokro to raczej króciec.

Inne miejsca to mokro w okolicy termostatu albo nasady rurki bagnetu to wtedy zaślepka bloku.

Opublikowano

Ja juz drugi raz go wymienialem, za kazdym razem byl febi czy cos w tym stylu za 70zl i za kazdym razem winnym wycieku nie byl krocic sam w sobie, a splaszczony oring, ktory go uszczelnia. Za 3 razem wezme z ASO ^^ O ile bedzie 3 raz... bo ostatnim razem uszczelnilem go dodatkowo ogromna iloscia sylikonu :D

Opublikowano

Gdzie kupujesz to febi po 70zł? Ja w wakacje płaciłem niewiele ponad 30zł za króciec febiego w zwykłym sklepie motoryzacyjnym :P 

Opublikowano

W tym króćcu najważniejsze są uszczelki, plastyk może być nawet za 20 zł, ja taki mam i lata miód :kox:

Opublikowano
17 godzin temu, przem8 napisał:

Gdzie kupujesz to febi po 70zł? Ja w wakacje płaciłem niewiele ponad 30zł za króciec febiego w zwykłym sklepie motoryzacyjnym :P 

a gdzie ja napisałem że kupuje febi za 70 zł to masz oryginał przez allegro 

Opublikowano
18 minut temu, goldi napisał:

a gdzie ja napisałem że kupuje febi za 70 zł to masz oryginał przez allegro 

Nie odnosiłem się do Ciebie tylko do użytkownika Unf. :hi:

Opublikowano

Z pamięci pisałem i faktycznie się pomyliłem - febi okolice 30-40zl. Przy okazji - wykrakałem, dziś zerknalem, plynu 1/3 a z tylu silnika na skrzyni biegow dobrze znany mokry widok. Nie mam juz sily do tego gowna.

Zamowie z ASO jak niektorzy radza... 70zl... w zasadzie za sam oring, bo to jego wina nie plastiku :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie, jest to na 100% krociec, bo mokro na skrzyni. Krociec wezmę z ASO, jednak nie mam zamiaru zmieniać co tydzień. Jeszcze przy okazji uszczelka pod pokrywa zaworów do wymiany i to już drugi raz w przeciągu 1,5 roku(też był zamiennik) 

Opublikowano
8 godzin temu, szpakuziom napisał:

Jeszcze przy okazji uszczelka pod pokrywa zaworów do wymiany

To przy okazji jeszcze uszczelkę pod napinaczem :D Chyba, że jeszcze w miarę świeża?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.