Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przy hamowaniu ściąga w prawo


djmario122

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno kupiłem moją A4eczkę i mam problem mianowicie jak nacisnę pedał hamulca zbiera mi samochód w prawo :wallbash: Dzieje się to po kilkukrotnym naciśnięciu hamulca tzn jak odpalę to pierwsze 3-4 zahamowania zbiera równo. Ale później jak nacisne pedałhamulca to czuje jak samochód zbiera w prawo. PROSZĘ O POMOC!!!

pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siła hamowania na lewym kole jest mniejsza mogły zeszklić się klocki hamulcowe niekiedy wystarczy przeszlifować je grubym papierem a niekiedy trzeba wymienić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się kolego z Tobą ale jeśli by tak było jak Ty piszesz to z pierwszym naciśnięciem hamulca by się tak działo a tym czasem przy pierwszym hamowaniu jest ok tylko tylko drugie lub trzecie naciśnięcie hamulca powoduje że samochód zbiera w lewą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyczyn takiego stanu moze byc kilka np uszkodzona pompka ,przewod,innego typu klocki po jednej stronie,a inne po drugiej i po rozgrzaniu inaczej reaguja,

jesli dopiero co kupiles auto ,to zacznij od wymiany klockow,obejrzyj tarcze,jak to wymienisz,i dalej bedzie problem,przyjrzyj sie przewodom z lewej strony(bo ciagnie w prawo-czyli cos na lewym kole nie halo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. dzięki. Chyba pierwsze co to sprawdzę szczelność przewodów bo widzę że mi ubywa i co jakiś czas muszę dolewać. Nie dużo ale muszę:P Wiec może to byś powiązane.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...