Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black Audi A4 B6 1.8T BFB Avant Sline Akrapovič Sportec by Kazzi


kazzi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Duuużo zmian widzę że było i się szykuje, w sumie to nie widzę ?zdjecia się wysypały, specjalnie wlazłem na pc żeby sprawdzić czy to aby nie tylko u mnie na telefonie ? napraw to bardzo chętnie zobaczę wszystko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawione! ? coś linki z albumu google nie chcą mi się dodawać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratów zakupione konkretnie.?

Jak sprawują się LEDy w mijania ?......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dekiel13 - długo się zastanawiałem nad tym czy zmieniać na zwykłe ledowe h7 czy modzic i wkładać bi xenon, poziomów anie, spryski. Postanowiłem spróbować z ledem i jestem mega zadowolony, fakt nie było tanio ale efekt robi swoje. Barwa bardzo fajna, miałem okazję sprawdzić je podczas deszczu i jestem pozytywnie zaskoczony pomimo sporo opinii że podczas deszczu nic nie widać. Jedyny minus tych ledów to to że zakłócają fale radiowe, zamówiłem właśnie wzmacniacz do anteny, może coś pomoże. Ogólnie mod na plus, polecam! ☺️ Na dniach postaram się porobić kilka zdjęć to wstawię je ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.Odnośnie Elwire-zamawiałeś z Alli,czy Alle?
Te zasilacze od El wire nie 'bzycza' Ci?słyszłaem różne opinie,że jednak je słychać zza boczka.
Podeślij lepsze foto podświetlonych listw,gdzie zamawiałeś?
Zmiany na ogromny +,gratuluję ;)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne autko, zazdroszczę :) Widać kupa pracy włożone. 

Ta dokładka na tył zderzak to jak jest zamocowana? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkybela - powiem tak, zamawiałem na allegro ale i tak pochodzą pewnie z tego samego kraju.. :D Co do bzyczenia, rzeczywiście na początku jak dałem przetwornicę prosto na tył boczku było je słuchać, mało tego do każdego metra przewodu dałem osobną przetwornicę, więc w środku po odpaleniu był dramat.. :D ale szybka zmiana planów, dodatkowo doczytałem że jedna przetwornicą jest wstanie uciągnąć do 5 metrów przewodu, tak więc na sam przód wystarczyła mi jedna przetwornica, którą schowałem za fabryczne wygłuszenie drzwi i po ty zabiegu całkowicie jej nie słychać w środku. Kolor jest praktycznie identyczny jak ori podświetlenie, więc polecam moda! ? wydaje m się lepszą alternatywą niż "zwykły" pasek LED. Na dniach planuję zrobić małą sesje po polerce i ceramice, więc dorzucę kilka świeżych i lepszych jakościowo zdjęć. 

Link: 

1M-Swiatlowod-EL-WIRE-Tasma-Ambient-Pase
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 9,85 zł - 1M Światłowód EL WIRE Taśma Ambient Pasek jak LED (6923019081). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Frond Side - docelowy plan oczywiście był inny FULL BLACK, jednak teraz sam już nie wiem czy całość nie zleje mi się w jedno. Jednak jestem na to przygotowany i czarne relingi leżą w garażu ? gorzej z listwami, będzie trzeba malować. Zobaczę jak sprawa będzie wyglądała z czarnymi lampami jako całość. 

Patryks25 - dokładka wg. mnie najgorsza i najtrudniejsza jak dla mnie modyfikacja, męczyłem się z nią 3 dni aby w końcu trzymała się na miejscu. Obecnie trzyma się na klej dwuskładnikowy. Podczas montażu była grzana opalarką i profilowana na dany kształt, później szlify, malowanie i efekt jest zadowalający. Długo zastanawiałem się nad zderzakiem sline czy dokładką z b7, no i wybór padł na dokładkę z b7.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest też już po korekcie lakieru, w końcu jest czarne a nie "szarawe":punk:, nałożyliśmy też w ramach sprawdzenia powłokę ceramiczną od naszych Chińskich kolegów:slina:.Szyby zabezpieczone niewidzialną wycieraczką od RRC Customs, jak i również odżywka do plastików, opon:thumbup1:.

7.jpg

6.jpg

5.jpg

4.jpg

3.jpg

2.jpg

 

Jeszcze miłe zaskoczenie przez kuriera dzisiejszego dnia, kamera już zamontowana i przeciągnięta, radio montujemy po weekendzie ❤️ 

1.jpg

 

 

Edytowane przez kazzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po montażu radia, oczywiście nie obyło się bez problemów. W kostce którą dostałem do radia był tylko jeden plus (stały) i masa, nie było przewodu od plusa po stacyjce, dzięki temu radio nie chciało się uruchomić. Oczywiście przewód został dorobiony i radio odpaliło, pojawił się też mały problem z podświetleniem radia, wystarczyło podpiąć jeden z przewodów idących w kostce radia do plusa po stacyjce. Po włączeniu radia nie działały "standardowo" głośniki, wyposażyłem się już wcześniej w konwerter bo przeczuwałem że tak będzie, montaż 5 minut wszystko pięknie gra. Zmiana na MEGA plus jak dla mnie, sprawdziłem już większość funkcji radia, podpięta została też kamera cofania. Wszystko działa tak jak trzeba, jedyną rzeczą której jeszcze nie rozgryzłem jest działanie multifukcji z kierownicy a raczej jej brak.. czekam na instrukcje od dystrybutora radia, ponoć trzeba je jakoś "nauczyć". Wiele osób narzekało na dźwięk z tego radia, zaprzyjaźniona osoba która zajmuje się budowaniem car audio ustawiła mi dźwięk w aucie i jest o wiele lepszy niż na seryjnym RNS-D, dźwięk jest bardzo czysty, bardzo fajne niskie tony. Nawigacja łapie w kilka sekund, zero problemów (działam na mapach google), płyty CD również kilka sekund i się odpala, seryjny wygląd (launcher) radia zastąpiłem jednym ze sklepu play "AGAMA", standardowy odtwarzacz zastąpiłem PowerAMP, wiele przydatnych i ciekawych funkcji do tego fajny wygląd aplikacji. Z wyglądu idealnie komponuje się z całym tunelem i resztą wnętrza auta, podświetlenie przycisków można sobie dopasować na każdy kolor. Jedynie samą ramkę radia trzeba lekko przeszlifować od góry (ok. 1mm-2mm) aby wizytownik dobrze się otwierał. Zdjęcia całości dodam na dniach jak ładnie pochowam przewody :D 

Radio zakupiłem na allegro, identyczne można zamówić bezpośrednio od kolegów z Chin (AliExpress) i przyoszczędzić ładne $$ jednak mi zależało na gwarancji (2 lata). Kontakt ze sprzedającym zarówno czy telefoniczny czy mailowy bardzo fajny, pomógł przy podłączeniu radia, wszystko fajnie wytłumaczył. 

Link: 

NAWIGACJA-RADIO-GPS-AUDI-A4-B6-B7-ANDROI
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1499 zł - NAWIGACJA RADIO GPS AUDI A4 B6 B7 ANDROID 9 4GB (8104444420). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadł ostatni element zewnętrznej układanki, mianowicie lotka bagażnika. 

2.jpg

Do radia dokupiłem sobie interfejs diagnostyczny mi. do apki Torque, oczywiście wszystko śmiga tak jak powinno.

1.jpg

Edytowane przez kazzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawie radyjko się prezentuje, gdzie zawsze wszystko co nie ori było dla mnie brzydkie, nie pasowało... 

Daj zdjęcie z daleka, takie ogólne deski rozdzielczej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie lecisz z tematem. Fajnie porobione autko. Już kilka razy widziałem je w Bornym Sulinowie a dzisiaj obukałem na żywo :wink:. Za***iście się prezentuje i wyróżnia z tłumu. Bezawaryjności i powodzenia w dalszym modzeniu.

Edytowane przez Damjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Damjan napisał:

Ładnie lecisz z tematem. Fajnie porobione autko. Już kilka razy widziałem je w Bornym Sulinowie a dzisiaj obukałem na żywo :wink:. Za***iście się prezentuje i wyróżnia z tłumu. Bezawaryjności i powodzenia w dalszym modzeniu.

Z Bornego pochodzę, więc w miarę możliwości często tutaj bywam :D Często widzę też na "swojej" ulicy srebrną B6  na klubowych ramkach jeżeli Twoja to szacunek! bo również wygląda pięknie ? Może kiedyś się złapiemy na małą sesje i rozmowę ? otoczenia mamy sporo wokół siebie dobrego :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę odświeżę temat, zbyt wiele się nie działo aleee zawsze coś :D 

Auto pierwszy raz mnie zaskoczyło i odmówiło posłuszeństwa (nie odpaliło.. :thumbdown:) szybka diagnoza i naprawa - czujnik położenia wału, wleciał BOSCH 

Kolejna rzecz, komuś spodobała się na parkingu lewa kratka halogenu i postanowił sobie ją przywłaszczyć :wacko:, wpadła nowa.

10.jpg

Mała estetyka w środku, z 

9.jpg

na

8.jpg

 

7.jpg

6.jpg

Zaczynam również kompletowanie kolejnego planu do realizacji na następny sezon (środek w sline + czerń)

Fotele A6 C6, podgrzewane, elektryka lędźwia.

5.png

 

spacer.png

Znajomy wpadł na podstawowy serwis, auto kilka dni temu sprowadzone od Niemca, jak widać nie każdy Niemiec taki pedancik :angry:

2.jpg

1.jpg

 

 

Edytowane przez kazzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniona chemia od RRC 

2.jpg

Z racji zbliżającej się zimy, wpadł jeden z ułatwiających życie mod, mianowicie podgrzewane lusterka. Wymiana samych wkładów, reszta była.

4.jpg3.jpg

Zapowiedź sezonu 2020:punk:

1.png

 

 

Edytowane przez kazzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adran_ napisał:

@kazzi zdjęcia się nie ładują 

Myślę że powinno być już cacy :thumbup1: W końcu domyśliłem się że można wrzucać zdjęcia na hosting a4 klubu :facepalm: Zaktualizowane zostały wszystkie zdjęcia :wink:

Edytowane przez kazzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...