Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i dlatego nie kupuje sie sluzbowych samochodow :wink4:

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 116,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no tak wszystko zależy od wzrostu... jak ja ustawiłem fotel pod siebie to za mną było mnóstwo miejsca :decayed:

True true ale ja znowu koszykarzem nie jestem.. Moze powiem tak, popelnilem blad jezdzac nowa Superb bo teraz wiem ile miejsca MOZE byc w aucie :)[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 13:41_________________________________________________

i dlatego nie kupuje sie sluzbowych samochodow :wink4:

Heheh, no no. Ostatnio wybieralem lopatka ogrodowa syf i kamienie z naszej drugiej sluzbowej Insigni :sick3:

Opublikowano
:decayed: ciesz sie ze tylko tyle
Opublikowano
  • Autor

Kiedys jak "wypedzelkowalem" caly srodek w sluzbowym aucie jednego z naszych szefow a pozniej odswiezylem plastiki CG Green Clean to mi powiedzial ze to auto tak dobrze nie wygladalo jak bylo odbierane nowe. A ja tak naprawde nic specjalnego nie zrobilem :)

Opublikowano

Makki dajesz VMRy , sa jeszcze fajniejsze niz BBS :naughty:

safe_image.php?d=6efd00c792ccf002efc413a88371a1a6&url=http%3A%2F%2Ffarm5.static.flickr.com%2F4135%2F4867922282_2f0c52e9b0_b.jpg

Opublikowano
  • Autor

Taaa, cena tez fajna.

Te BBSy sa tylko dostepne w czarnym macie :( Kurcze, przeciez nie bede malowal nowych BBSow za taka kase :(

Znalazlem ori RS6 II 9x20" ET38, podobno w dobrych pieniadzach. Zobaczymy co z tego bedzie. Jak juz to pojda w czarny polysk..

Opublikowano

Jakos nie wiem czemu ale to RS6 II jakos ginie dla mnie w czarnym kolorze , i to nie dlatego ze nie lubie czarnych felg bo ten czarny BBS do bialego auta strasznie mi sie podoba , po prostu ta konkretna felga nie do konca znosi czarny kolor.No chyba ze sie myle :mysli:

Opublikowano

Jakos nie wiem czemu ale to RS6 II jakos ginie dla mnie w czarnym kolorze , i to nie dlatego ze nie lubie czarnych felg bo ten czarny BBS do bialego auta strasznie mi sie podoba , po prostu ta konkretna felga nie do konca znosi czarny kolor.No chyba ze sie myle :mysli:

Mam dokladnie takie samo wrazenie :wink4:

Makki, ja zamiast Avanta, nie moge sie doczekac nowego Q7 :naughty:

Z podobnym srodkiem, zegarami, MMI... :slina:

Bede musial tylko znalezc wczesniej jakiego jelenia na moje auto :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Mam dokladnie takie samo wrazenie :wink4:

Makki, ja zamiast Avanta, nie moge sie doczekac nowego Q7 :naughty:

Z podobnym srodkiem, zegarami, MMI... :slina:

Bede musial tylko znalezc wczesniej jakiego jelenia na moje auto :wink4:

Ehh, mnie sie podoba czarna RS6 II do bialego auta ;)

Q7 nie jest zle ale jak dla mnie za duzo do polerowania :) I do dachu za wysoko :polew:

Opublikowano

Makki czemu kupiłeś polerkę DA a nie rotacji? :blink:

no i inne pytanie, ile z ciekawości u Was kosztuje IronX? bo cena 100zł/1L za litr środka czyszczącego to sporo (cena w PL)

Opublikowano
  • Autor

Makki czemu kupiłeś polerkę DA a nie rotacji? :blink:

no i inne pytanie, ile z ciekawości u Was kosztuje IronX? bo cena 100zł/1L za litr środka czyszczącego to sporo (cena w PL)

Kupilem DA bo zawsze sie przyda z do porzadnej rotacji dopiero sie zbieram.. Wczesniej pozyczalem Flexa od kolegi ale padl. I teraz kolega ma nowego flexa i nie chce juz pozyczac ;(

A polerka jakas slaba rotacja juz mnie nie bawi. Wiec jak juz kupowac to cos dobrego. Moze niedlugo, jakis Flexa, Festool albo Makita..

Ostatnio kupilem Iron X w promocji, 2 x 5 litrow za 650zl. Tani nie jest ale ja juz nie wyobrazam sobie detalingu bez tego :) [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 17:01_________________________________________________Co myslicie o czarnym grillu S4? :)

DSC00255.jpg

A tu jeszcze z folia Lamin-X:

Apropos folii Lamin-X to moja jakis czas temu doszla do Poznania i zginela u tesciow!! :wallbash:

A mialem w paczce zestaw na przednie lampy, halogeny i tyl :(

S4blk3.jpg

Opublikowano

Mi sie podoba :) tylko ten znaczek S4 :) u siebie chciałem go jakos zdemontowac ale nic z tego. Na aucie od razu widac,ze to jest inny grill. rzuca sie strasznie w oczyska :)

Opublikowano
  • Autor

No no, tylko ze ta na zdjeciach to akurat jest S4..

Cos wlasnie czytalem ze ten znaczek jest oporny..

Zamawiam cos takiego :naughty:

glasstopfen_gecleant_de.jpg

Opublikowano

Dzieki ze to znalazles mistrz. Tez zamawiam;)

Opublikowano

a cóż to za ustrojstwo?!

Opublikowano

a cóż to za ustrojstwo?!

jak usuniesz tylną wycieraczkę to tym zaślepiasz, a że to jest szklane to nie widać za bardzo zaślepionej dziury

Opublikowano
  • Autor

a cóż to za ustrojstwo?!

To strojstwo :) wklejasz w tylna szybe zamiast tego ustrojstwa ktore rysuje ta wlasnie szybe..[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 12:00_________________________________________________

Dzieki ze to znalazles mistrz. Tez zamawiam;)

:good:

Opublikowano

to nie widać za bardzo zaślepionej dziury

a takze nic do tylu jak zacznie padac :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to nie widać za bardzo zaślepionej dziury

a takze nic do tylu jak zacznie padac :decayed:

Ehh, zdaje Ci sie :)

Apropos: Produksjonsnr, dzwonilem do mojego ASO. Na tydzien przed rozpoczesciem produkcji powinienes zostac o tym poinformowany. Pozniej jak juz dostanie nr to Ci o tym mowia i wiadomo kiedy bedzie wyprodukowany. Cos ten Twoj sprzedawca zciemnia.

Opublikowano

Dzieki , no to widocznie dostane , moze cos sie z nim nie zrozumialem :wink4: ale to w sumie i tak nie ma znaczenia bo nie bede robil zadnych zmian.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.