Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem gdzie to wrzucic ale kilka dni temu w mojego kolege, stojacego w korku wjechal, bez hamowania pijany rusek. Kolega jeszcze "skoczyl" na auto stojace przed nim.. Dobrze jemu nic sie nie stalo ale ja bym chyba ruskiego rozumu nauczyl przed przyjazdem policji. Masakra :( Auto zostalo uznane za wrak a kolega probuje wyciagnac kola i siedzenia od ubezpieczyciela. Zdjecia :(

IMAG0117.jpg

IMAG0118.jpg

IMAG0126.jpg

IMAG0121.jpg

IMAG0128.jpg

:(

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 116,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Znam to auto ! i nawet nie wiem czy prawie go nie kupilem ?

To democar ASO pod Oslo ?

Opublikowano
  • Autor

Znam to auto ! i nawet nie wiem czy prawie go nie kupilem ?

To democar ASO pod Oslo ?

Zgadza sie :)

Opublikowano

Oj nieprzyjemna sprawa :(

W Norwegii wrak a u nas byłoby że nic się nie stało za bardzo :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

W poniedzialek przejmuje auto firmowe. Juz za duzo sie najezdzilem prywatnym i szkoda auta :) Bedzie to pewnie Opel Insygnia. Z tego auta beda korzystac jeszcze 2 osoby wiec postanowilem zrobic mala liste kontrolna :)

Sporo prawdy ale lista tak naprawde troche dla jaj dla kolegow moich z pracy:

Jedzenie w aucie jest zabronione.

Zadnych slodyczy, czekolady, lodow itp.

Picie w aucie tylko z malych butelek plastikowych z korkiem typu Powerade.

Zawsze czyste rece - pamietaj o kierownicy i uchwytych w drzwiach!

Czyste ubranie i tylko farbowane fabrycznie. Zakaz ubrania roboczego, garazowego itp

Brudne buty tylko na gazecie lub papierze.

Zawsze otrzepuj buty przed wejsciem do auta, niezaleznie czy to zima czy lato.

Nogi do gory a nie na prog!

Zmieniaj polozenia piet, nigdy nie opieraj piety w tym samym miejscu.

Nie opieraj sie o szyby!

Nie dotykaj rekami szyb!

Nie podnos sie na fotelu tak aby dotykac wlosami podsufitki

Wogole najlepiej nie dotykac podsufitki.

Korzystaj z tylnego siedzenia najzadziej jak mozna.

Kopanie w boczki, wogole kopanie w aucie zabronione.

Torby, torebki, plecaki itp zawsze na podlodze, a najlepiej w bagazniku

Zawsze zabieraj "smieci" wychodzac z auta. Napewno znajdziesz kosz w poblizu

Szyby opuszczaj tylko jak sa w 100% czyste. Najlepiej wogole.

Nie korzystaj z tylnej wycieraczki, najlepiej odlacz.

Spryskiwaczy najlepiej nie uzywaj.

Wycieraczka z przodu moze byc wlaczona tylko wtedy jak juz nic nie widzisz. Jak jest mokro to trzymasz odleglosc 10 aut do tego przed Toba.

Otwierajac auto dotykasz klamke delikatnie opuszkami palcow. Pamietaj obcinac paznokcie najlepiej codziennie. Paznokcie i lakier to zle combo.

Zamykasz klape tylna z odleglosci 30cm, nie dopychaj od zewnatrz. Najlepiej zamontuj zamykanie i otwieranie zdalne.

Trzymaj sie z daleka od auta przed Toba, nie ze wzgledow bezpieczenstwa ale ze wzgledu na kmyki i odpryski!

Najlepiej nie skrobac zadnych szyb. Czekasz az sie odmroza same. Bocznych nie trzeba wogole ruszac.

Pamietaj ze tylna szyba jest podgrzewana.

Najlepszy odswierzac do auta to Twoje czyste zeby, perfumy i woda kolonska. Nie puszczamy gazow w samochodzie, pamietaj ze takie smrody zostaja w tapicerce.

Palenie papierosow w aucie i w poblizu jest ZAKAZANE. Nawet palac na zewnatrz popiol moze leciec na auto.

Portwela nie trzymamy w tylnej kieszeni spodni.

Jezeli upuscisz jakas monete w aucie to zatrzymaj sie odrazu i znajdz. Nie zrobisz tego odrazu to pewnie zapomisz.

Kartony w bagazniku sie kurza!

Sniegu nie usuwamy z auta. Nie pozwol zeby snieg zsuwal sie podczas jazdy, to powoduje RYSY!

Ciepla (nie goraca woda) mozna usunac snieg z karoserii.

Pamietaj aby miec papier i wilgotne serwetki w schowku.

Kaslanie, kichanie itd tylko z zamknieta buzia.

Nie dotykaj wyswietlaczy czy ekranow w aucie!

Oczy nie pozostawiaja sladow!

Odpowiednia pozycja za kierownica jest wazna! Siedz rowno w fotelu, pamietaj ze zle ustawienie fotela spowoduje nierowne wytarcie boczkow!

Obraczki, branzoletki, zegarek i sygnety nie pasuja w aucie. Takie rzeczy moga np porysowac kierownice!

Nie korzystaj ze szczotek i gabek do mycia szyb na stacjach benzynowych!

Jazda bez koszulki w aucie jest niepotrzebna. Korzystaj z AC, pamietaj ze pot wsiaka w siedzenia i skore!

Opublikowano

Ty chyba naprawdę nie masz co robić

Opublikowano

_Makki_ genialne :kox:

mój 3 latek prawdopodobnie by renegocjował kilka(naście) pkt :evil:

ale na kilka pkt zwróce u siebie uwagę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ty chyba naprawdę nie masz co robić

:polew:

No co? Siedze w pracy, sobota, slonko swieci. Loooz totalny a godzinowka prawie 220PLN :) Trzeba analize bezpieczenstwa i uzytkowania auta firmowego zrobic.. :kox:

Opublikowano

Oj nie chciałbym z tobą dzielić auta :D

Opublikowano

lista :polew: musze zonie pokazac :decayed:

Opublikowano

Makki powiedz proszę który z wosków Swissvaxa jest najbardziej odpowiedni do mojej "smoły" ? Trzeba się w końcu przerzucić o poziom wyżej jeżeli chodzi o woski :decayed: :decayed:

Opublikowano

lista :polew: musze zonie pokazac :decayed:

moja zona tez liste musi podpisac bo zawsze sie smieje kiedy jej o tym mowie :)

Opublikowano

Lista genialna. :good: Nie ma nic o kozach z nosa, to chyba ważny punkt bo nie raz widziałem w aucie poprzyczepiane do foteli.

Opublikowano

Masz bardzo ciekawe reflektory - super wyglądają z biało-czarną resztą auta, fabryka to raczej nie jest... ?

Opublikowano
  • Autor

Moze zaczne od bardziej przyjemnej sprawy..

20" to jest to! :naughty: Ale nie moge sie przekonac do tego gunmetala no..

Zle to nie wyglada ale jakos to jeszcze nie to, nie moge powiedziec ze z wygladu jestem zadowolony w 100%.

Wszystko tez zalezy od oswietlenia bo w kazdym swietle odcien tych felg wyglada inaczej. Im ciemniej tym bardziej wydaja sie czarne..

Na szybko kilka zdjec:

2976cf4a1472de8c.jpg

dc189b23358a56dc.jpg

e3718d90a2b15a64.jpg

3742a6ca3fc9c337.jpg

59e9e1314dd916e7.jpg

I w ciagu dnia, tylko akurat troche slonca zabraklo :(

e56d4e3f50de2cf5.jpg

01bcf42feaa716e0.jpg

14c21cf039f72c58.jpg

A STAN w jakich sa felgi opisze troche pozniej.... ! :wallbash: ;( :sick3:

siemian: :thumbdown:

Opublikowano

piękne to auto!

Opublikowano

Takie pytanie, masz jakieś zdjęcie na którym auto jest brudne ? :D

Ogólnie to chyba takiej będę szukał w przyszłym roku, tylko raczej sedan :slina:

Opublikowano
  • Autor

Takie pytanie, masz jakieś zdjęcie na którym auto jest brudne ? :D

Ogólnie to chyba takiej będę szukał w przyszłym roku, tylko raczej sedan :slina:

Hehehe, oczywiscie ze mam. Przeciez brudne auto to nie wstyd: :naughty:

b5ab461a3c78b366.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.