Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BPW nie odpala po dłuższym postoju.


hehu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem tego typu :pacjent to Audi b7 BPW demontowałem głowicę wymieniłem uszczelkę pod głowicą,uszczelniacze zaworowe,wyczyszczone zostały zawory,nowy wałek rozrządu i popychacze firmy Kolbenschmidt,nowe oringi Bosch pompowtrysków,wyregulowany pompowtryski według Elsy na 180 stopni,nowy zawór na filtrze paliwa Bosch,synchronizacja rozrządu 0,0 stopnia i problem jest tego typu że po postoju około 3 godzin nie zapala jedynie odpali na plaka jak już zapali to potem już nie ma problemu z odpaleniem zapala idealnie. Co zauważyłem bardzo wysoka dawka paliwa na rozgrzanym silniku około 8-8,5 mg, korekty w bloku 013 w normie 0,15 - 0,50 mg natomiast bipy w bloku 023 wszystkie  od 1-4 w granicach od -90 do -105. Wczesniej przed naprawą odpalał nawet po nocy bardzo dobrze. Prawdopodobnie paliwo się cofa,zrobiłem próbę i zacisnąłem przewód powrotny paliwowy z pompy tandemowej i odpala od strzała czyżby pompa tandemowa robiła takie problemy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mialem ten sam problem w moim przypadku wymiana zaworka w filtrze paliwa pomogla.

U mnie było tak

Zbiornik zalany do pelna odpalal idealnie zawsze A już bliżej rezerwy rano musialem kręcić z 30 sek

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...