Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi S4 B7 LIMO / 2.7 BiT Black Vader by Pro Performance


DarekS4

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka tematów na świeżo.

Otrzymałem model boków coolera z kierownicami powietrza, tak jak mówiłem tego w chińczyku nie znajdziecie a pomoże to w maksymalnej wydajności rdzenia i równomiernym rozprowadzeniem powietrza.

Czekam jeszcze na zdenerwowany model 3d

IMG-20180524-WA0000.jpg

IMG-20180524-WA0001.jpg

Buda prawie gotowa pod poprawki i konserwacje. udało się też doszorować komorę i usunąć jakieś ślady rdzy. mam nadzieję że w przyszłym tyg. uda się zagruntować i zakonserwować spód no i że maks do kolejnego tyg będzie lakier.

20180524_201455.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za update!

Ciekawa sprawa z tymi kierownicami powietrza.

Ile mocy/nm przewidujesz po strojeniu?

Rozumiem, że turbo hybrydy wrzucasz?

Solidna robota !

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przewiduje niestety mocy z pakietu MTM. Ecu sobie schowam a wjedzie ECU z seryjnego AGB na 265 koni. jeżeli wszystko będzie sprawne będzie działać to stroje to na seryjnych turbinach i powinno być ok 330-340 koni.  Jak będzie mało to oddam turbiny na hybrydy ale z nich żeby to było w miarę żywotne to robi się równe 400 koni. I więcej nie planuje na bank bo chce się tym autem w miarę często poruszać bardziej chce żeby nie był awaryjny i żeby wszystko dograć ze sobą.

 

Panowie mam do sprzedania wiązkę do S4 B6 full opcja pod sterowania aktywnym wydechem itp. ładna nie pocięte macie kogoś chętnego ??

Edytowane przez DarekS4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. W temacie coś tam się dzieje ale nastąpiły też małe zmiany. Nie chce na razie zdradzać ale jak pyknie to będzie jeszcze konkretniej. Na razie jade mocno na budowie i to też mnie ogranicza.

Do rzeczy. Nie mogę wystawiać w ogłoszeniach dlatego napisze tutaj:

 

Sprzedam całego DTMa i sprzedam zaciski z audi TTRS kmpl. Fajna alternayta na BBK na front bo B6 i B7 cena dla forumowiczów okazyjna info PW oraz sprzedam wiązke z audi S4 B6 ładną całą nie pociętą totalny fuull nawet ze sterowaniem aktywnego wydechu. jeżeli ktoś szuka wiązki na update swojej fury no to lepszej opcji nie ma.

Edytowane przez DarekS4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm zdjęcia  pierwszej strony jakoś mi znajome nie chciałeś ze ok 2 lata temu sprzedać?

juz sie chyba prawie umawialimy na olx ale docelowo kupiłem w miedzy czasie swoją obecna furmankę...

super ta odbudowa będe zaglądał i monitorował pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówisz o czarnej limo w gnoju to całkiem możliwe, było wtedy trochę tych zapytań. Z tym że ja ją chyba sprzedawałem rok temu w kwietniu. Kurcze nie pamiętam już a może to było dwa lata temu. Ale stała też długo na allegro bo chyba z 3 miesiące zanim poszła do zielonej góry.

 

Co do tematu budowa domu zabija mnie czasowo. Części się zjeżdżają a pokój który ma być docelowo do dzieciaka robi teraz za magazyn i powód do kłótni z żoną :D

Dostałem jakiś czas temu symulacje z air flow coolera

 

IMG-20180705-WA0004.jpg

Edytowane przez DarekS4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje porady. Czy ktoś się orientuje czy da się kupić i może w jakiej kwocie tylną uszczelkę szyby do limo ??

i kolejne moje pytanie czy ktoś z was wyjmował tylną mała boczną szybkę z ramką ? ona jest wklejany czy na uszczelce ??

 

Bez tytułu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, DarekS4 napisał:

Panowie potrzebuje porady. Czy ktoś się orientuje czy da się kupić i może w jakiej kwocie tylną uszczelkę szyby do limo ??

i kolejne moje pytanie czy ktoś z was wyjmował tylną mała boczną szybkę z ramką ? ona jest wklejany czy na uszczelce ??

 

Bez tytułu.jpg

Wg. Sklepu benepol na zamówienie, kwota jak niżej:

image.png

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wiesz w czym jest różnicą w tej z literką A na końcu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Mała dygresja

Darek pewnie juz zna ten projekt.

Jeden z najmocniejszych 2.7 Bi-T strojony u Mirasa z Vagtune:

SEAT EXEO 2.7 V6 Biturbo BES - CUSTOM STAGE - 567 KM / 648 Nm

- kolektory wydechowe baq-garage.pl
- modyfikacje mechaniczne by BrG Motors
- metalowy trójnik doładowanego powietrza
- wtryskiwacze Siemens Deka 630cc
- pompa paliwa Bosch 044
- głowice APS
- turbosprężarki K04 rs6 na kutych kołach by PERUN TURBO
- MAF z RS4
- indywidualny program sterujący pracą silnika by Vagtune.pl chiptuning

 

 

Pozdrawiam

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DarekS4 napisał:

A czy wiesz w czym jest różnicą w tej z literką A na końcu ??

Zadzwon do ASO, podaj VIN, powinni Ci podac wtedy ktora bedzie pod Twoj VIN, numer tej czesci, a gdzie juz kupisz to Twoja sprawa ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do Aso i czekam na odp bo sam gość za bardzo nie wiedział.

W każdym razie dzięki za pomoc. A czy Ty jesteś w stanie zamówić mi taką uszczelkę ??

Co do Exeo znam temat. Może gdybym nie kupił Ski w takim stanie jakim jest też bardziej atakowałbym silnik. Ale z racji że robię na raz układ hamulcowy, napędowy, silnik, układ jezdny i body + trochę wnętrza to odpuszczam performance. Plan na razie to odebrać budę od lakierników skończyć adaptery tylnych hamulców i postawić auto na kołach. Coś w temacie się dzieje ale nie chcę na razie zdradzać szczegółów . Mam nadzieję że za parę tyg będę mógł się pochwalić już karoserią na kołach z gotowym hamulcem i zawieszaniem oraz układem napędowym. Potem w końcu biorę się za serce :) a że idzie jesień to myślę że na spokojnie ten sezon odpuszczę i uzbroje się na przyszły ale na spokojnie i żeby wszystko było na tip top.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DarekS4 napisał:

W każdym razie dzięki za pomoc. A czy Ty jesteś w stanie zamówić mi taką uszczelkę ??

Niestety nie, nie pracuje w ASO, ale gdybys na przyszłość chciał poznać cene danego akcesorium w ASO to jest strona:

 

http://czesci.benepol.pl/sklep/

 

Wiem ze na Facebooku na Grupie "B7 Crew" jest kolega ktory pracuje w ASO i pewnie to ogarnał, nawet z jakims rabatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tej stronie koszt jest o 100zł mniejszy niż w ASO.

Info. dla potomnych równica w tych nr jest taka że ten końcówką A zastąpił tego bez. Czyli uszczelka jest ta sama ale cena już nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, black4 napisał:

 

 

 

Pozdrawiam

Moment poezja poprowadzony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam że jest ładnie poprowadzony ale gdybym kiedykolwiek zdecydował się celować na coś powyżej 400 to zwiększyłbym pojemność do 3.0L. Ciekawi mnie o ile by się zakres 2tys-4tys RPM zmienił w tym exeo po strokerze na 3.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku,

Jaki warsztat/firmę tuningową polecasz w Twoich okolicach odnośnie napraw/modów silników VAG? (np.1.8t, 2.0tfsi, 2.7 bi-t)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co jest do zrobienia. Od strony softu mogę wykonać robotę bo na resztę nie mam czasu.

Mogę śmiało polecić HP Factory z Czechowic jeśli chodzi o wydechy i doloty i silniki no i wiadomo Krzysiek z Digituna i fajnie rozwiną się u nas BaQ jeżeli chodzi o spawanie. Robi naprawdę ładną robotę. Może nie tanią ale na pewno adekwatnie do jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...