Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W sprawie kabla polecanego na forum.


Sebbeekk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na forum znalazłem temat o vag, vcds i kablach, w tych tematach polecony został ten kabel:

http://allegro.pl/najlepszy-interfejs-usb-vag-kkl-we-wtyku-obd2-pl-i7200310087.html#thumb/1

Znalazłem u tego samego sprzedawcy kabel tej samej firmy ale z jakimś adapterem

http://allegro.pl/interfejs-vag-usb-kkl-kabel-obd2-piny-promocja-i4954508081.html

 wytłumaczy mi ktoś jaka jest różnica w tych kablach?

Pytanie drugie: u tego samego sprzedawcy jest też taki kabel

http://allegro.pl/najlepszy-najtanszy-vag-usb-kkl-line-we-wtyku-obd-i6613000433.html#thumb/1

opisany bardzo podobnie jak ten polecany na forum tylko wtyczka jest inna, co o nim myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam niebieską wersję z ostatniego linku, także kupiłem u Viakena, spisuje się bardzo dobrze już drugi rok :) Logowanie, kodowanie, usuwanie błędów, musisz tylko mieć aktywowanego VCDS i zrobisz nim wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz, to jak do zwyklej diagnozy wystarczy ten ostatni kabel to pewnie go zamuwie, tylko ciekawi mnie ten  pierwszy, jest tylko roznica w wykonaniu czy spelnia jeszcze jakas funkcjie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam ten z pierwszego linka i co do super jakości oraz niezniszczalności tego kabla mam wątpliwości. Po 8 miesiącach przestał łączyć wtyk usb i poszedł na gwarancję. Nie wiem czy wymienili na nowy, czy tylko sam kabel (teraz jest dłuższy o 0,5m niż pierwotnie) ale działa i nie było problemu z reklamacją. Mogliby tylko poinformować o swojej decyzji, bo człowiek nie wie czego oczekiwać.

Pewnie różnica jest w kraju produkcji :P

Weź ten tańszy, spełniają te same funkcje i mają 2 lata gwarancji.

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2018 o 22:06, Undisclosed napisał:

musisz tylko mieć aktywowanego VCDS i zrobisz nim wszystko.

Kolego skąd wziąć takiego VCDS'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten z pierwszego  linka + VCDS-lite  działa fajnie ale opis błędów jest nie po polsku tylko po angielsku. 

Co zrobić aby było PL ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jacek70 napisał:

Mam ten z pierwszego  linka + VCDS-lite  działa fajnie ale opis błędów jest nie po polsku tylko po angielsku. 

Co zrobić aby było PL ??

Są gdzieś nakładki, bodaj w którejś paczce w linku na dole mojego postu jest spolszczenie, ale nie interesowałem się tym, po angielsku można więcej dowiedzieć się z innych źródeł.

 

8 godzin temu, PawelGiee napisał:

Kolego skąd wziąć takiego VCDS'a?

zacznij tutaj:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie , nie wiem czy dobrze zrobiłem kupując ten kabel:

http://allegro.pl/kb3a-kabel-interfejs-elm-327-obd2-elm327-can-usb-i7188407562.html?snapshot=MjAxOC0wNC0wNFQyMjoyNTowMy41MjFaO2J1eWVyOzAyYmY5MDAzOThkYWMxM2RlNmQ4YzA3ZjQyNWM2ZmM0MmM4Y2JlYTExMGI1MWQ4NDkxYjM5YjRjYWRhNGZiMzc%3D

Żaden program do diagnostyki nie wykrywa interfejsu . Czy to na moim Win 10 , czy kolegi 7 czy xp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem ten tańszy -niebieski , zainstalowałem vcds lite, i bez problemu sprawdziłem błędy, temperatury na czujnikach, podniosłem obroty silnika, sprawdziłem i skorygowałem kont wtrysku, sprawdziłem dawkę i zrobiłem logi dynamiczne, więc jak na razie spełnia moje oczekiwania :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...