Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Przyciemnienie szyb - 3 warianty

jaka sciema najlepsza 2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka sciema najlepsza

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chce poznać waszą opinię odnośnie ściemy szyb w moim aucie .....która opcja będzie pasować ...i czy może nie ściemniać :cool1:

OPCJA 1 - przepuszczalność 35%

2gy8vw7.jpg

OPCJA 2 - przepuszczalność 20%

sb7cds.jpg

OPCJA 3 - przepuszczalność 5%

2wlty4m.jpg

Opublikowano

Jak już to wszystkie przednie też i dla mnie opcja 1 :)

Opublikowano

Ja mam zrobiona 3 i wcale nie jest tak zle z widocznoscia.. :good:

Tyl 3 przod 1 :good:

Opublikowano

Opcja 3 :good:

Opublikowano
  • Autor

kurde ostro z opcją 3 ...a tak z ciekawości ją pokazałem ..na początku chciałem miedzy 1 a 2 :evil:

Opublikowano

Tzn sam nie wiem ile to jest :D (najbardziej mi pasuje pod nr 3)

img3470nx6.jpg

Ale nie jest zle.. :naughty:

Opublikowano

całość 35% :good:

Opublikowano

Ja u siebie w srebrnym B6 avant niedawno założyłem w/g Ciebie opcję 2 ...jestem zadowolony bo nie jest za ciemno lecz w sam raz proponuję 2 opcję :good::hi:

Opublikowano

jak dla mnie wszystkie 35%

tylne ciemniejsze a przednie jaśniejsze :no: - kiepsko to wygląda

Opublikowano
  • Autor

jak dla mnie wszystkie 35%

tylne ciemniejsze a przednie jaśniejsze :no: - kiepsko to wygląda

ale jak wygląda to od strony prawnej z przednimi szybami...nie chcę jak Nowak zdejmować co jakiś czas przy gliniarzu .....

Opublikowano

no nie wolno mieć przednich ciemnych :gwizdanie: ale sam tył to trochę kupa... :thumbdown:

Opublikowano

zarzuć takie z homologacją[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 23:20_________________________________________________

no nie wolno mieć przednich ciemnych :gwizdanie: ale sam tył to trochę kupa... :thumbdown:

mój brachol ma 35% wszystkie i problemów z glinami i na przeglądach nie robią

Opublikowano

Ja mam fabrycznie przyciemnione szyby tyłu i wyglądają tak :gwizdanie:

887de9b521f59db9med.jpg

lub inna perspektywa

db09b44077080051med.jpg

Opublikowano
  • Autor

to jest ściema 35% i wygląda nieźle :)

Opublikowano

jeśli robisz tył to zrób też i przód , ale troszke delikatniej , ja mam tył na 100% ściemniony a przód tak około 70% czyli 30% przepuszczalności , gliny napewno sie przyczepią choć ze srodka auta jest bardzo dobra widoczność.

Opublikowano

jak dla mnie numer 2 lub całość numer 1... ciężka decyzja. :mysli:

Opublikowano

każde ściemnienie przodu to już przekroczona granica 70%, był o tym temat i koledzy wypisywali się dosyć dokładnie, czyli ściąganie folii przy policjantach, a po drugie homologacja .... żaden zakład na przód nie wyda że szyba + folia nie przekraczają 70%

Opublikowano

każde ściemnienie przodu to już przekroczona granica 70%,

dokładnie , seryjnie szyby juz sa ściemnione około 20-25% wystarczy lekko uchylić ori szybe i porównać jak to wygląda świat przez szybe i normalnie , kazde nałożenie folii na której jest napisane ze ściemnia 30% w realu daje wynik grubo ponad 50%. Ja osobiście gdy zatrzymuje mie policja opuszczam szyby na dół , dziś mam przegląd i tez z opuszczonymi szybami wjade na kanał (tak jak i w zeszłym roku :) ) Przyczepić sie moga do paska na przedniej szybie który jest szerokości prawie 1/3 całej szyby :) ale mysle ze dam rade :good: oprócz tego jeszcze Hidy i brak kata.

żaden zakład na przód nie wyda że szyba + folia nie przekraczają 70%

Dokładnie , nawet nie ma co startować , poprostu nie ma homologacji na przednie szyby , nikt sie tego nie podejmie.

Opublikowano

Przednia ma mieć 75 % przepuszczalności światła, przednie boczne po 70%, natomiast tylne mogą być całe czarne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.