Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
215/45 w zupelnosci Ci wystarczy :wink:

starczy, na nasze koleiny w sam raz :wink:

Opublikowano

Ja jak wjade w koleiny a tez mam 215 to kierownica nie zle poszarpuje :twisted:

Opublikowano
  • Autor

no wreszcie alumfelgi założone jezdzi się ok opony cichutko nie miałem okazji jeszcze po testować parę kilometrów ale w przyszłym tygodniu czwartek wybieram się trochę pojezdzić gdzieś 2000km ,alumy nie są orginalne i zaślepki były niezbyt sobie udało mi sie kupic orginał po lekkiej przeróbce pare plastików trzeba było obciąć w środku bo nie chciały wejść ale jest git,fotki nie są zbyt dobre jak bedzie czas to zrobię nowe!

HPIM0191.jpg

HPIM0192.jpg

HPIM0193.jpg

HPIM0196.jpg

Opublikowano

Moodyx ładne te felgi

Opublikowano

ładne, prawie jak ori :wink:

Opublikowano

bardzo ładnie sie prezentuje :wink:

Opublikowano

Bardzo ładnie wyglądają, ja też dzisiaj założyłem felgi a opone mam właśnie dunlop sp sport max zaje fajna!!! fotki w sobotę zapodam! kurczaczki naprawde fajna audiczka :biggrin:

Opublikowano

Jak dla mnie nie roznia sie niczym od orginalow :) Wygladaja tak samo. I sa bardzo ladne ;)

Opublikowano

Całokształt autka BARDZO ŁADNY !

Opublikowano

miodzio :lol:

Opublikowano

Świetnie to wyglada, bardzo ładnie kontrastują się przy Twoim kolorze autka. Teraz musisz dbać, aby lakier i aluski zawsze tak błyszczały :biggrin:

Opublikowano

jaka cena za takie fele? czy to może tajemnica? :)

samochód rewelacyjnie się na nich prezentuje

Opublikowano
jaka cena za takie fele? czy to może tajemnica? :)

Za 1700zl bez problemu kupisz :wink:

Opublikowano
  • Autor

sorry że nie zapodałem felgi nabyłem na terenie niemiec ebay .de z tej aukcji http://cgi.ebay.de/17-RS-S-Line-Audi-A3-A4-A6-A8-Ford-Galaxy-VW-Bus-T4_W0QQitemZ250098579033QQcategoryZ9888QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

mi udało sie kupic po 109euro za sztukę teraz kosztują 119euro podniesli cenę ,felgi mają dwa roztawy śrub 5-112 5-100 no i zaślepki bez loga audi

orginalne używane zaślepki dokupiłem też na ebay.de cena 40euro

de05_1.jpg

wszystkie inne produkty tej firmy na tej stronie www.gs-wheels.info

www.tuning-chip.com

Opublikowano

OK jak zalozyles juz na auto to pokaz foty :twisted:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

jak poznać czy felgi s-line takie jak kupił moodyx są ori? jaka firma je produkuje i gdzie takie oznaczenia powinny sie znajdować? mam takie na oku za dobra kase z tym, że nie wiem czy sa ori czy nie

Opublikowano

na nieorginalnych przewaznie pisze na jednym z ramieni ze niesa ori, ale nie na wszystkich :wink:

Opublikowano

jak poznać czy felgi s-line takie jak kupił moodyx są ori?

Na aukcji pisze że to są felgi wzorowane na orginalnych czyli nie ori :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.