Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No to niezle, chcesz powiedziec, że zaplaciles za oryginalne plyn B000750M3 a oni wlali DOT 4 ATE?

Swoja drogą to ten B000750M3 to pewnie zwykły DOT 4 bo ma niższe temperatury niż ATE TYP 200... z tego co znalazłem na necie.

Opublikowano

upalasz do czerwonosci? ze potrzebujesz uj wie jakiego plynu? kupuj ate dot4 i nie mysl wiecej

Opublikowano
  • Autor

Kiedy ja mam opalać, jak jeżdżę  w 99% czasu tym autem z Żona i dzieckiem a to lepszy "kaganiec" na liczniku niż mają tirowcy :)

Dobra, to temat wyjaśniony :)

 

Opublikowano

A czemu w S4 miałby być inny płyn hamulcowy??

Opublikowano
  • Autor

Taka hipoteza bo auto przeznaczone jest z definicji do sportowej jazdy.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

@wampir, super Allroad :) Zrobiłeś już program? Sam się przymierzam, stąd pytanie o ewentualne wrażenia :) 

Opublikowano
  • Autor

Była przymiarka, ale wyszła nieszczelność przez rurę, o której pisałem wcześniej. Teraz rura wymieniona więc trzeba powrócić do tematu.

Ja byłem w Gregor10.pl i tam teraz pojade. Moje poprzdnie auto tam też było modzone.

Może zrobimy jakieś grupowe softowanie allroadow u Gregora ?  Soft ECU i skrzyni. Zgłaszać się :)

Opublikowano

Ja byłbym chętny, tylko z Gdańska to kaaaawał drogi, dlatego wybiorę raczej Tune-Up Gdańsk, polecany z resztą przez @gregor10 z tego co widziałem na forum, gdy ktoś pytał o tunera na Pomorzu.

Zamierzasz robić sam soft czy też downpipe+IC? Oprogramowanie skrzyni zostawiasz obecne?

Opublikowano
  • Autor

No tak, masz kawałek ...

Sam nie wiem. Z jednej strony kat na bank coś blokuje, pytanie tylko ile. W sumie przy przebiegu 100 tys km to powinien być w bardzo dobrej kondycji. Jak bym miał montować to szybciej sportowy kat niż sam downpipe bo jednak nie chce smrodu spalin i jakoś problemów z przeglądem. Stary się robię już widać :)

Zrobie soft i zobaczę ile wyjdzie oraz jakie będą odczucia z jazdy. Jeżeli fajnie będzie jeździć ( jak na 1800kg) to zostawię. Soft do skrzyni pewnie też zrobię. Ja mam tiptronic ZF8HP a nie stronic i w moim przypadku to oprócz Gregor10 pewnie niewielu będzie w stanie zrobić soft.

Jeszcze po głowie mi chodzila jakaś drobna hybryda żeby było 3 przodu takie bardzo niewysilone.

Opublikowano

Ja też muszę się przestawić z myślenia, że jeżdżę samochodem sportowym, bo już nie jeżdżę ?, dlatego zdecyduję się na sam program i ew. program S-Tronica.

Opublikowano
4 godziny temu, wampir napisał:

Może zrobimy jakieś grupowe softowanie allroadow u Gregora ?  Soft ECU i skrzyni. Zgłaszać się :)

Ja chętny na program silnika + s-tronic'a, bez sprzętowych modyfikacji.

Edytowane przez Korton555

Opublikowano

Panowie, a wiecie na czym konkretnie polega program S-Tronica? Samych limiterów raczej nie chciałbym przesuwać, ale może dałoby się ciut 'ożywić' tryb Drive? ?

Opublikowano
  • Autor

Gregor10 mi odpisał, że jak będzie 5 aut to będą bardzo dobre ceny na soft i soft do skrzyni. Jeszcze nie odpisał dokładnie ile i kiedy ale zważywszy, że bez obniżek jest tańszy niż konkurencja to jestem dobrej myśli. Karton555, znasz kogoś kto ma allroada żeby ewentualnie zapytać i przekonać aby z nami jechał ?:)

Jak na moje oko to soft do skrzyni zdejmuje seryjny limiter, że skrzynia nie wpada w tryb awaryjny z racji większego momentu, przesuwa limiter aby zmieniała biegi przy wyższych obrotach i szybciej  oraz podnosi ciśnienie na sprzęgłach.

Edytowane przez wampir

Opublikowano
8 godzin temu, wampir napisał:

Karton555, znasz kogoś kto ma allroada żeby ewentualnie zapytać i przekonać aby z nami jechał ?:)

Nie bardzo....nic, jak nie zbierzemy oczekiwanej grupy to i tak sie możemy umówic na wspólny tuning, może cena nie będzie niższa, ale za to czas szybciej zleci i będzie można pogadać :)

Opublikowano

Sorry ze wtrącam się w temat ale piszecie o sofcie a jak to wyglada w multi 8 biegowej wiecie może ? ;) 

Opublikowano

@wampir, @Korton555 tu macie nawet temat na grupowy remap u Gregor10:

 

Opublikowano
  • Autor

W multi pewnie standardowo problemem jest maksymalny Nm, który musi być ograniczony.

Opublikowano

Hmm.. ten wątek o grupowym chipie chyba umarł.. więc tutaj też napiszę, że też planuję się wybrać do gregor10 ze swoim autem. Gdyby były jakieś wieści dajcie znać, zawsze lepiej z jakimś rabatem ?

Update do autora:

Pięknie się prezentuje ten Allroad w bieli ? Jak jeździsz głównie po mieście, pomyśl o dołożeniu Audi Hold Assist (AHA), mega wygodny system do codziennego użytku, polecam.

Edytowane przez l2k2

Opublikowano
  • Autor

To teorotycznie byłoby nas 3. Jeszcze parę osób  i jakby co to ja będę jeszcze raz negocjował z Grześkiem :)

Nie miałem okazji sam korzystać z tej funkcji. Ty ja masz u siebie? Opisz wrażenia.

Opublikowano

Rzeczywiście Audi Hold Assist jest bardzo fajną funkcją przy jeździe w mieście, ale moim zdaniem tylko przy stosunkowo płynnej jeździe - tj. gdy nie ma korków. W korku, gdy często (w krótkich odstępach czasu) trzeba podjeżdżać o metr czy dwa, ja wyłączam tę funkcję.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.