Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
7 minut temu, wampir napisał:

Przy okazji sprawdziłem kody wyposażenia i tylny dyfer mam

GH1 - przekładnia tylnej osi, wersja podstawowa

jak na allroada to bieda

Opublikowano
  • Autor

A spotkałeś chociaż jednego allroada w PL, który by miał taki dyfer? Bo patrząc na wyposażenie mojego auta to bieda leży na drugim biegunie :)

Z czystej ciekawości podaj kod dla tego lepsiejszego dyfra, poszukam na audizine, czy ktoś ma taki.

Opublikowano
23 minuty temu, wampir napisał:

Swoja drogą to aż taka jest duża różnica między eSkowymi 345mm a 356?

taka jak miedzy 320 a 345mm

Opublikowano
2 minuty temu, wampir napisał:

A spotkałeś chociaż jednego allroada w PL, który by miał taki dyfer? Bo patrząc na wyposażenie mojego auta to bieda leży na drugim biegunie :)

Z czystej ciekawości podaj kod dla tego lepsiejszego dyfra, poszukam na audizine, czy ktoś ma taki.

GH2

Opublikowano
  • Autor

Tam jet grubsza tarcza? Zacisk ma wiecej tłoczków?

Opublikowano
1 minutę temu, wampir napisał:

Tam jet grubsza tarcza? Zacisk ma wiecej tłoczków?

dwa tłoczki

tarcza 34mm

Opublikowano
  • Autor

Dobrze mysle, że 2mm grubsza? 

Opublikowano
3 minuty temu, wampir napisał:

Dobrze mysle, że 2mm grubsza? 

4

Opublikowano
  • Autor

To pojemność cieplna znacznie większa... 

Już widzę minę mojej Żony, jak jej tłumaczę, że to ważne ... :D:D:D

 

Opublikowano

 

8 minut temu, wampir napisał:

To pojemność cieplna znacznie większa... 

Już widzę minę mojej Żony, jak jej tłumaczę, że to ważne ... :D:D:D

jak bzykanie :kox:

Opublikowano
20 minut temu, Dev napisał:

 

jak bzykanie :kox:

Jak bzykanie ? to z reguły dla żon kolor auta jest ważny 

Opublikowano
26 minut temu, pietrz44 napisał:

Jak bzykanie ? to z reguły dla żon kolor auta jest ważny 

moja to może wybrac kolor, tapicerki..

 

 

 

 

w bagażniku.... :decayed:

Opublikowano

Piękny ?

Czasem bywam na shoppingu w Karolince to kto wie  ?

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Dev napisał:

moja to może wybrac kolor, tapicerki..

 

 

 

 

w bagażniku.... :decayed:

Hahahahah

Zmarłem :)

Pokazałem ten tekst mojej Żonie i walnęła focha...

ps: czy po zmianie hebli w b8 trzeba zmienić kodowanie ?

1 godzinę temu, Udała30 napisał:

Piękny ?

Czasem bywam na shoppingu w Karolince to kto wie  ?

Jasne :)

Opublikowano
16 godzin temu, Dev napisał:

GH2

Może ktoś powiedzieć jaka jest różnica między GH1 a GH2 (przede wszystkim podczas jazdy itd.)

Opublikowano
6 godzin temu, wampir napisał:

 czy po zmianie hebli w b8 trzeba zmienić kodowanie ?

Nie

Opublikowano
Godzinę temu, duzy616 napisał:

Może ktoś powiedzieć jaka jest różnica między GH1 a GH2 (przede wszystkim podczas jazdy itd.)

Po zakrętach idzie jak po szynach, dużo lepsza przyczepność.

Opublikowano
21 godzin temu, wampir napisał:

To pojemność cieplna znacznie większa... 

Już widzę minę mojej Żony, jak jej tłumaczę, że to ważne ... :D:D:D

 

Daj pohamować jej teraz i po zmianie na 356mm. Nawet ona stwierdzi że hamuje dużo lepiej ;) Moją od razu się zorientowała i pytała czy coś znowu zmieniałem przy aucie haha "bo szybciej hamuje"

Opublikowano

S4 nie ma sobie nawet co głowy zawracać na przód. Tarcze i klocki masz prawie w tej samej cenie co S4 

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Dev napisał:

Po zakrętach idzie jak po szynach, dużo lepsza przyczepność.

Z tego co czytam na audizine to nie każde S4 ma ten sport differential a co dopiero allroad. 

 

1 godzinę temu, Gibons napisał:

S4 nie ma sobie nawet co głowy zawracać na przód. Tarcze i klocki masz prawie w tej samej cenie co S4 

 

Nie rozumie.  Tzn, że tarcze i klocki 345mm sa drogie z racji tego, że idą do S4 i lepiej szukać tych 356mm ?

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.