Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wczoraj przyszły nowe tarcze zegarów z Moman.pl

nie mieli od ręki, robili na zamówienie :kox:

własnie je teraz przekładam :wink:

Opublikowano
  • Autor

Zamieniasz w swoim aucie zegary aby nie było widac mph tylko same km/h ?

Opublikowano

dev poka foto jak wyszło

Opublikowano

20190113-121812.jpg

Opublikowano
  • Autor

Fajnie, a nie uzywasz srodkowego wyswietlacza do tego aby pokazywal duza czcionka predkosc co do 1km/h?  :)

Jak mialem B6 to widzialem tylko km, musialem sie skupic zeby widziec mile. 

Teraz w Allroadzie to patrze sie na srodkowy wyswietlacz i polecam, fajna sprawa :)

Opublikowano
Godzinę temu, wampir napisał:

Fajnie, a nie uzywasz srodkowego wyswietlacza do tego aby pokazywal duza czcionka predkosc co do 1km/h?  :)

Jak mialem B6 to widzialem tylko km, musialem sie skupic zeby widziec mile. 

Teraz w Allroadzie to patrze sie na srodkowy wyswietlacz i polecam, fajna sprawa :)

Używam ale wolę info o chwilowym spalaniu :decayed:

auto robię na tiptop i idzie na sprzedaz

Opublikowano
1 godzinę temu, Dev napisał:

20190113-121812.jpg

dużo zabawy z przekładaniem tarcz/ uszkodzeniem czegoś? :D

Opublikowano
13 minut temu, AceMaster napisał:

dużo zabawy z przekładaniem tarcz/ uszkodzeniem czegoś? :D

Najgorzej to zdjec wskazowki

Czas ? Jakies dwa piwa

Opublikowano
  • Autor

Jak sie wyciaga zegary? Nie trzeba za duzo plastikow wyciagac? Nie skrzypi nic po tym zabiegu?

 

A spalanie (średnie 1 albo 2) widać jak masz włączone pokazywanie predkosci.

Edytowane przez wampir

Opublikowano

Dobrze jest miec plastikowe lyzki do podwazania plastikow

Klucz nasadowy nr8 i wtyczka

Cudow nie ma.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Siadło mi lusterko po stronie kierowcy. Przestało działać ogrzewanie. Lusterko jest asferyczne, fotochromatyczne i ogrzewane, ale z pomocą dobrych ludzi po 5 minutach już wymieniłem je. 

Ponieważ nieszczęścia chodzą parami to przestał też działać zamek w drzwiach kierowcy. Na początku przestał otwierać z pilota a potem i zamykać. Ponieważ to grubszy temat i nie na takie mrozy to oddałem auto do ASO. Faktura na kwotę czterocyfrową i 2h czekania.  Wole o tym zdarzeniu zapomnieć.

 

Opublikowano
58 minut temu, wampir napisał:

Siadło mi lusterko po stronie kierowcy. Przestało działać ogrzewanie. Lusterko jest asferyczne, fotochromatyczne i ogrzewane, ale z pomocą dobrych ludzi po 5 minutach już wymieniłem je. 

Ponieważ nieszczęścia chodzą parami to przestał też działać zamek w drzwiach kierowcy. Na początku przestał otwierać z pilota a potem i zamykać. Ponieważ to grubszy temat i nie na takie mrozy to oddałem auto do ASO. Faktura na kwotę czterocyfrową i 2h czekania.  Wole o tym zdarzeniu zapomnieć.

Kto bogatemu zabroni....

Opublikowano
  • Autor

Daj spokój.

Pytałem w ASO o wycenę gratów do wymiany oleju w skrzyni biegów.

Jak zobaczyłem rozpiskę to usiadłem. Nie ma w niej uwzględnionej robocizny.

 

Proszę o komentarz :D

IMG_20190122_230013.jpg

 

Opublikowano

 odpłynęli totalnie :decayed:

Opublikowano

Masz jeszcze to auto na gwarancji ? Jak nie to napisz do firmy ZF i oni dobiorą Ci olej/uszczelki pod skrzynie... powinno być sporo taniej ewentualnie uderz do dzika etc.. 

Opublikowano
9 godzin temu, wampir napisał:

Daj spokój.

Pytałem w ASO o wycenę gratów do wymiany oleju w skrzyni biegów.

Jak zobaczyłem rozpiskę to usiadłem. Nie ma w niej uwzględnionej robocizny.

 

Proszę o komentarz :D

 

Sporo drożej niż wymiana oleju w s-tronicu, za to w ZF wymiana oleju co ile 90-120 tys km, więc dłuższe interwały.

Opublikowano
9 godzin temu, wampir napisał:

Pytałem w ASO o wycenę gratów do wymiany oleju w skrzyni biegów.

Jak zobaczyłem rozpiskę to usiadłem. Nie ma w niej uwzględnionej robocizny.

zrobisz to za mniej niz połowe kwoty poza ASO ?

Opublikowano

A nie myślałeś żeby odezwać się do Bartka (Bart-S) ? 

Profesjonalista jeśli chodzi o temat automatu ?

Też niedawno zrobiłem sobie do niego wycieczkę z moim Multi i wiem że kolejne 60 tysi śpię spokojnie  ?

Opublikowano

Wampir, nie histeryzuj, tutaj masz wszystko.

https://allegro.pl/oferta/7771216792

I wymienisz sobie sam, tam nie ma żadnych cudow

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, Dev napisał:

Wampir, nie histeryzuj, tutaj masz wszystko.

https://allegro.pl/oferta/7771216792

I wymienisz sobie sam, tam nie ma żadnych cudow

Dzięki Dev, ale jest jeden problem ...

Na tym filtrze nie ma znaczka OOOO i zaraz ktos mi powie, że żałowałem na serwis. No wiesz, te teksty o koniu i owsie  :D :D 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.