Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 minuty temu, wampir napisał:

Ale silnik czy ogolnie całe auto ?

całe auto

Opublikowano
  • Autor

No to tego bym nie chciał. Dzięki allroadowi odzyskałem spokój ducha i nie chce wydatków. :)

No to chyba tylko jedyna opcja to coś z 3.0tfsi na pokładzie ...

O ile zainteresowany kupiec nie znajdzie innego auta bo 10 kwietnia mój Syna ma operacje i dopóki nie bedzie już OK to auto jest potrzebne.

Edytowane przez wampir

Opublikowano
5 minut temu, wampir napisał:

No to tego bym nie chciał. Dzięki allroadowi odzyskałem spokój ducha i nie chce wydatków. :)

No to chyba tylko jedyna opcja to coś z 3.0tfsi na pokładzie ...

O ile zainteresowany kupiec nie znajdzie innego auta bo 10 kwietnia mój Syna ma operacje i dopóki nie bedzie już OK to auto jest potrzebne.

mam klienta który ma 6 sztuk

4 - 3.0 tdi

1 - 4.2 tdi

1 - 6.0 tdi

ostatnio w 4.2 wyebało motor, zatarł sie bo strzelił naped pompy oleju

w kazdym z nich zawsze cos sie dzieje

zrobienie zawiechy na pneumatyce to prawdziwy koszmar, ustawienie geometrii to nie lada wyczyn

hamulce piszczą, kontrolki swirują

jest co robic przy nich

Opublikowano
  • Autor

o to nie, nie nie nie, odpada... :)

Żony by mnie z domu wygoniła :)

 

Opublikowano
2 minuty temu, wampir napisał:

o to nie, nie nie nie, odpada... :)

Żony by mnie z domu wygoniła :)

 

ale mam kolege który ma touarega 3.0tdi

tam nic sie nie dzieje, tylko tematy eksploatacyjne

Opublikowano
  • Autor

W mojej Żony rodzinie też mamy takiego Tuarega 3.0 ale jest jedno ale - mi się to auto NIE PODOBA i odpada na starcie! :)

 

Opublikowano
1 minutę temu, wampir napisał:

W mojej Żony rodzinie też mamy takiego Tuarega 3.0 ale jest jedno ale - mi się to auto NIE PODOBA i odpada na starcie! :)

 

ch...j z wyglądem, wazne aby sie nie psuł, mało palił i zdrowo zapi...er...ał

Opublikowano
  • Autor

hehe

To mi się już zmieniło podejście :)

Ma być młode, mieć mały przebieg i działać na moje zmysły. Spalanie to rzecz drugoplanowa :)

Opublikowano
2 minuty temu, wampir napisał:

hehe

To mi się już zmieniło podejście :)

Ma być młode, mieć mały przebieg i działać na moje zmysły. Spalanie to rzecz drugoplanowa :)

to bierz S6 C7 :decayed:

ostatnio jezdziłem, masakra :facepalm:

Opublikowano
48 minut temu, Dev napisał:

to bierz S6 C7 :decayed:

ostatnio jezdziłem, masakra :facepalm:

serią jezdziłeś? 420 czy 450hp? jak wrażenia i ogolnie auto?

Opublikowano
8 minut temu, Mosek napisał:

serią jezdziłeś? 420 czy 450hp? jak wrażenia i ogolnie auto?

byla zrobiona na 620, straszna kosa

inny koles ma "porobioną" RS6 2018r , a to juz .... :facepalm:

Opublikowano
3 godziny temu, wampir napisał:

WhatsApp Image 2019-03-26 at 21.55.13.jpeg

 

Po co ci taki czołg? To już bym a6 allroad szukał jak potrzebujesz większe auto.

btw: zdjęcie z USA/Kanada?

Opublikowano

no niestety Q7 pierwszej gen. jest drogie w eksploatacji i to nie tylko jeżeli chodzi o spalanie. my mieliśmy w firmie dwie sztuki, generalnie się nie psuły. ale jak już coś poszło to szło w tysiącach :decayed: mojego ojca sprzedawaliśmy z przebiegiem 90 tys i wymienialiśmy wahacze, koszt spory... jego wspólnika miało 146 tys przy sprzedaży i tam już też było kilka rzeczy robionych. nie mówię już o tym, że te Q7mki to pożeracze opon :decayed: ale poza tym to świetne i wygodne auto.

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano
  • Autor

To już przeszła ochota na Q7 :)

Trzeba szukać czegoś innego.

Opublikowano

Jeżeli chcesz mało awaryjne auto trwałe i mocne to bierz tiguana. 

Najlepiej w dieslu 177kM, u mnie w rodzinie jest 6 sztuk. Tylko filtry oleje klocki tarcze rozrządy i to wszystko.

Opublikowano
  • Autor

Odpada jeszcze bardziej :)

buda i silnik to nie moja bajka.

Opublikowano
7 godzin temu, wampir napisał:

Odpada jeszcze bardziej :)

buda i silnik to nie moja bajka.

co Ty tam wiesz...

w nogach spisz...

Opublikowano
  • Autor

hehe

Tomek, dzięki za rade jakby co. 

Szukam jednak czegoś innego :)

Opublikowano

Touareg ci się nie podoba a to paskudne Q7 już tak??? heheh, jeśli nie lubisz wkładać worka kasy w auto to daruj sobie Q7

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano
  • Autor

No jak ty nie widzisz różnicy pomiędzy tuaregiem a Q7 to dalsza rozmowa nie ma sensu :D:D:D

Już pisałem że zmiana planu i nie będzie Q7 ani innego SUV.

Będzie coś innego

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.