Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
5 godzin temu, wampir napisał:

A jaki miałeś kod błędu ?

napiecie zacisk 30 ale nr nie pamietam

Opublikowano
  • Autor

A ty jaki Aku wsadziles u siebie? Mierzyłes jakie miał napięcie przed wlozeniem? Doladowywales go jeszcze?

Opublikowano

Ja do mojego a6 c6 też montowałem 110ah i miał 12.9 jak go montowałem do auta.

Opublikowano
3 godziny temu, wampir napisał:

A ty jaki Aku wsadziles u siebie? Mierzyłes jakie miał napięcie przed wlozeniem? Doladowywales go jeszcze?

U mnie ktoś zayebał ori akku i wsadził jakieś guffno które tylko jeden dzień trzymało prąd. Kupiłem Molla A po trzech dniach dzwonili mi z monitoringu że mam spadek napięcia, sprawdziłem akku, wszystko git, na drugi dzień znowu telefon, wziąłem VCP, zakodowalem na wlasciwy i jest ok

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor

Moll to konkretna firma, moim zdaniem lepsza niż Varta. 

Dev, Ty jak podładowujesz aku to wyciągasz z audi czy na aucie?

Opublikowano
5 godzin temu, wampir napisał:

Moll to konkretna firma, moim zdaniem lepsza niż Varta. 

Dev, Ty jak podładowujesz aku to wyciągasz z audi czy na aucie?

Na aucie, podpinam kable pod maską

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Udało się przed koronawirusem schować auto do nowego  domku.

Wjazd do nowego garażu :)

 

garaz1.jpg

Opublikowano

Gdzie balony i komitet powitalny ;)?

Opublikowano
  • Autor

No właśnie było tak, że wygrałem talon ... na kur..e i balon, ale Żona zabrała ..... 

Opublikowano

Co ten grill tak dziwnie wygląda na zdjęciu? 

Opublikowano
  • Autor

Chodzi o tablice rejestracyjna? :)

 

Opublikowano

Nie mogę już wejść w zdjęcie żeby powiększyć i zaznaczyć o co mi chodzi. Może to wina zdjęcia. 

Opublikowano
5 minut temu, wampir napisał:

Chodzi o tablice rejestracyjna? :)

 

Całkiem możliwe, że to zamazana tablica. ? 

Opublikowano
  • Autor

dokladnie :)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Auto więcej stoi niż jeździ przez koronawirusa i pracę zdalną.

W tamtym tygodniu trochę nadrobiłem pokonując dystans ponad 1400km.

Przy okazji pakowania walizek do bagażnika zauważyłem, że na siłownikach klapy pojawiły się dziwne pęknięcia. 

Kupiłem nowe siłowniki w ASO.

Koszt jak to w ASO ok 140zł sztuka :)

 

Taki numer mają, ale uwaga to są siłowniki do klapy podnoszonej automatycznie bo taką mam u siebie.

 

 

Silownik klapy.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Przy okazji wyjazdu na Podkarpacie odwiedziłem pewne bardzo ciekawe miejsce.

Auto wjeżdża za tę bramę i wyjeżdża już z większym wigorem. :)

 

wizyta1.jpg

wizyta2.jpg

Opublikowano

To ile wigoru przybyło?

Edytowane przez Sensor77

Opublikowano
  • Autor

Była jedynie korekta dolnego zakresu obrotów.:)  

Wcześniej miałem do 3500obr/min serię a dopiero wyżej było mocniej.

Teraz mam poprawiony dół żeby było liniowo. 

Czuć, że auto jest teraz takie lekkie.

Moc pozostała niezmieniona tzn. spokojne 250KM. 

 

EIDT:

Po poprzednim 1.8Turbo w Audi A4 B6 odeszła mi całkowicie ochota na tuningowanie aut :)

Edytowane przez wampir

Opublikowano
  • Autor

Jest nowe auto na horyzoncie, nowszy model. Nie pytać  o szczegóły bo i tak nie powiem. :)

Jak będzie chętny na mojego w ciągu miesiąca to się uda.

Link do ogłoszenia.

Jak ktoś ma pytania to dzwonić a nie marnować czasu na pisanie :)

 

image;s=732x488
WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 - Nie Pierwszy właściciel, Biały, Nie Metalik, Nie Perłowy, Benzyna, 250 KM, 1 984 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

 

 

Opublikowano
W dniu 29.07.2020 o 15:22, wampir napisał:

Po poprzednim 1.8Turbo w Audi A4 B6 odeszła mi całkowicie ochota na tuningowanie aut

W czym problem? Patrząc po podpisie to stage 2.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.