Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black panther 1.9 TDI BKE by Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
58 minut temu, kamil-vag napisał:

Fajny bajer ! Napewno się przyda przy parkowaniu ;)

Wcześniejsza kamerka też dawała radę jednak obraz miała hmm płaski - ta jest szerokokątna wrażenie takiego hmm rybiego oka :)

Zmieniona głównie z dwóch względów po pierwsze estetycznych po drugie ułatwienie parkowania mojej kobiecie ?

Opublikowano
5 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Wcześniejsza kamerka też dawała radę jednak obraz miała hmm płaski - ta jest szerokokątna wrażenie takiego hmm rybiego oka :)

Zmieniona głównie z dwóch względów po pierwsze estetycznych po drugie ułatwienie parkowania mojej kobiecie ?

Bezpieczeństwo przedewszystkim?

Super Darku?

Opublikowano
10 godzin temu, lewiatan1989 napisał:

Moja kobieta mnie urzekła... 

Tak narzeka i marudzi, że tylko audi itp...

A tu taka niespodzianka dla mnie: 

IMG_20190719_173629_Bokeh__01.jpg

Swoją drogą okulary pierwsza klasa ;)

To pewnie taki prezent żebyś nie uciekł przed ślubem ???

Opublikowano
4 minuty temu, MaTeo85 napisał:

To pewnie taki prezent żebyś nie uciekł przed ślubem ???

:nabijasie:

Opublikowano
5 godzin temu, MarcinL napisał:

Skoro jestem młody, to powinno mnie do tego ciągnąć, ale ciągnie mnie bardziej do rnse pod względem wyglądu ?

8 lat się broniłem przed androidem... Zawsze byłem za rnse tak, jak Ty. Trzeba do tego zwyczajnie dorosnąć :wink:

Opublikowano
3 minuty temu, kaju napisał:

8 lat się broniłem przed androidem... Zawsze byłem za rnse tak, jak Ty. Trzeba do tego zwyczajnie dorosnąć :wink:

A idzie zrobić takie coś, że kamera i czujniki? To wersja z VW

1uaduAl.png

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, MaTeo85 napisał:

To pewnie taki prezent żebyś nie uciekł przed ślubem ???

Kurczę w tej kategorii o tym nie pomyślałem ???

Opublikowano

Przez kolegę to co chwilę mody tylko wpadają. :)

Też będę musiał wymienić swoją bo mam w oświetlenie tablicy i gorszy odbiór. 

Ps. Okularki pierwsza klasa?

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, Misieqq7 napisał:

Przez kolegę to co chwilę mody tylko wpadają. :)

Też będę musiał wymienić swoją bo mam w oświetlenie tablicy i gorszy odbiór. 

Ps. Okularki pierwsza klasa?

To działa w obie strony - przypominam, że od Ciebie też co nieco podpatrzyłem ?

Opublikowano
2 minuty temu, lewiatan1989 napisał:

To działa w obie strony - przypominam, że od Ciebie też co nieco podpatrzyłem ?

Tak powinno forum funkcjonować:) zawsze coś się pod patrzy pod pyta:)

A patrzyles kiedyś może na czujniki ciśnienia opon na androida ? :)

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, Misieqq7 napisał:

Tak powinno forum funkcjonować:) zawsze coś się pod patrzy pod pyta:)

A patrzyles kiedyś może na czujniki ciśnienia opon na androida ? :)

Oczywiście, że patrzyłem nawet kilka dni temu. Tylko zastanawiam się nad tym czy można do jednego urządzenia podpiąć dwa komplety czujników na lato i na zimę. 

 

Pytałem nawet majfrendów ale z nimi się dogadać....

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano

Dobry modzik ;) szczególnie jak ktoś oprócz Ciebie smiga :P  to ma jedną wadę... usypia naszą czujność a szczególnie jak wsiądziesz za kierownicę innego auta bez tego :decayed: 

Opublikowano
Godzinę temu, Norbas napisał:

Dobry modzik ;) szczególnie jak ktoś oprócz Ciebie smiga :P  to ma jedną wadę... usypia naszą czujność a szczególnie jak wsiądziesz za kierownicę innego auta bez tego :decayed: 

Jest tak, że przez jakiś czas pewniej się coś robi, bo przecież mam kamere/czujniki, a prawda jest inna??

Ale wszystko jest do przyzwyczajenia?

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, MarcinL napisał:

A idzie zrobić takie coś, że kamera i czujniki? To wersja z VW

1uaduAl.png

Sądzę, że nie było by problemu ???

 

Opublikowano
10 godzin temu, Misieqq7 napisał:

Tak powinno forum funkcjonować:) zawsze coś się pod patrzy pod pyta:)

A patrzyles kiedyś może na czujniki ciśnienia opon na androida ? :)

Ponoć mój xtrons obsługuje fabryczne, ale na co mi to potrzebne 

:grin:

Opublikowano
Godzinę temu, lewiatan1989 napisał:

Sądzę, że nie było by problemu ??

 

Ciekawe czy da się to na fabrycznych czujnikach. Jakbyś doszedł do tego albo sam próbował, to daj znać :D Jeżeli udałoby się kamerka + czujniki ori, to chyba kupiłbym to radio.

Opublikowano
9 minut temu, MarcinL napisał:

Ciekawe czy da się to na fabrycznych czujnikach. Jakbyś doszedł do tego albo sam próbował, to daj znać :D Jeżeli udałoby się kamerka + czujniki ori, to chyba kupiłbym to radio.

Nie ma co się zastanawiać tylko kupować radyjko:) mój kolega zobaczył jak to śmiga u mnie i kupił teraz drugi kolega ma zamawiać :)

Opublikowano
  • Autor

Tylko trzeba pamiętać chińczyk chińczykowi nie równy i lepiej kupować to co ktoś już sprawdził i przetestował :)

Opublikowano

Kurde Darek :) Dawno mnie tu nie było a Ty grubo lecisz z tematem. Jeden z ulubionych tematów jak wpadam na forum ;)  Fajne mody. U mnie kupa gratów w garażu leży a nie ma kiedy ogarnąć... Chyba w zimie jak będzie więcej czasu :D

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, Damianq napisał:

Kurde Darek :) Dawno mnie tu nie było a Ty grubo lecisz z tematem. Jeden z ulubionych tematów jak wpadam na forum ;)  Fajne mody. U mnie kupa gratów w garażu leży a nie ma kiedy ogarnąć... Chyba w zimie jak będzie więcej czasu :D

Robię co mogę póki mam swoje pieniądze :decayed:

Podobno pieniądze z wesela zobaczę tak jak te z komuni :decayed: tak mi moja przyszła żona zapowiedziała 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.