Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black panther 1.9 TDI BKE by Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie pisałem o tym Darkowi, że kierunki prysnac motipem do przyciemniania lamp, jedna warstwa, delikatnie, ale wtedy mógłby się ktoś przyczepić, odbłyśniki drogowych są schowane dość głęboko, nie rażą tak jak kierunki, i tak ten kierunek z B6 jest zamalowany od boków, ori z b7 chyba jeszcze bardziej by się rzucał w oczy... 

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano
  • Autor

Szkiełka kierunków zdobione profesjonalnie :thumbup1:

Zresztą całe lampy to pełna profeska także @kamil-vag :oklasky: dla Ciebie. 

A co do odbłyśnika kierunków to zależy jak się patrzy na lampę momentami sprawiają wrażenie bardzo ciemnych. 

Już doczekać się nie mogę momentu gdy wylądują na samochdzie :naughty:

Opublikowano

Jestem zdania że B6/B7 powinno wyjeżdżać na takich lampach z fabryki już :decayed: Świetna robota i mod na ogromny plus.

Edytowane przez Mordeliuss

Opublikowano
29 minut temu, Mordeliuss napisał:

Jestem zdania że B6/B7 powinno wyjeżdżać na takich lampach z fabryki już :decayed:

Dokładnie, te zwykłe odbłyśniki w B7 wyglądają słabo... 

Opublikowano

To teraz chcemy zobaczyć jak wszystko pasuje na aucie ;)

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, Mordeliuss napisał:

To teraz chcemy zobaczyć jak wszystko pasuje na aucie ;)

Do tego to jeszcze chwilę... Bo wiadomo do tanga trzeba dwojga ???? co nie @MaTeo85 ??

Wczoraj spędziłem cały dzień w garażu robiąc onestep'a i kładąc wosk. 

Dziś natomiast ciąg dalszy zabawy i na pierwszy ogień poszła kolejna odsłona pod maskę - tym razem na zbiorniki płynów: 

 

IMG_20191223_113120__01.jpg

Tym samym do kompletu została jeszcze tylko jedna - nad filtr powietrza ;)

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano
39 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Do tego to jeszcze chwilę... Bo wiadomo do tanga trzeba dwojga ???? co nie @MaTeo85 ??

Wczoraj spędziłem cały dzień w garażu robiąc onestep'a i kładąc wosk. 

Dziś natomiast ciąg dalszy zabawy i na pierwszy ogień poszła kolejna odsłona pod maskę - tym razem na zbiorniki płynów: 

 

IMG_20191223_113120__01.jpg

Tym samym do kompletu została jeszcze tylko jedna - nad filtr powietrza ;)

Masz może gdzieś pod ręką numery tych osłon? Do 2.0TDI itp to jeden ciul?;)

Opublikowano

No ładne osłonki :oklasky:

 

Opublikowano
2 godziny temu, lewiatan1989 napisał:

Do tego to jeszcze chwilę... Bo wiadomo do tanga trzeba dwojga ???? co nie @MaTeo85 ??

Hehe no chyba nie będę miał wyjścia jak znaleźć chwilę po świętach żeby to ogarnąć z Tobą :)

ale w zamian Ty robisz polerkę u mnie? :D Mięśnie masz już rozgrzane to pójdzie Ci raz dwa :decayed:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, MaTeo85 napisał:

Hehe no chyba nie będę miał wyjścia jak znaleźć chwilę po świętach żeby to ogarnąć z Tobą :)

ale w zamian Ty robisz polerkę u mnie? :D Mięśnie masz już rozgrzane to pójdzie Ci raz dwa :decayed:

Ty masz jasny lakier więc lux ;)

Mówisz kiedy i robimy :)

Opublikowano
  • Autor

No i wpadł kolejny przydatny mod :)

@kamil-vag dzięki za polecenie modułu - spisuje się elegancko. 

Moduł załącza się po uruchomieniu silnika, zapala światła drogowe z mocą 30%. Dodatkowo podłączony pod ori pokrętło oraz podłączony pod czujnik hamulca ręcznego - więc po zaciągnięciu ręcznego światła gasną. Gaśnie oczywiście po włączeniu świateł postojowych :)

Proponuję ściszyć głośniki :)

 

Opublikowano
8 minut temu, lewiatan1989 napisał:

@kamil-vag dzięki za polecenie modułu - spisuje się elegancko

A nie ma za co, ważne że fajnie działa i cena bardzo przystępna ?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, kamil-vag napisał:

A nie ma za co, ważne że fajnie działa i cena bardzo przystępna ?

No tak cena zdecydowanie na plus :)

Opublikowano
12 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Moduł załącza się po uruchomieniu silnika,

Dokładniej po przekroczeniu napięcia 12.9V ? 

Opublikowano

Napewno ciekawy mod:oklasky:

Elegancko:wink4:

Opublikowano
2 godziny temu, lewiatan1989 napisał:

No i wpadł kolejny przydatny mod :)

@kamil-vag dzięki za polecenie modułu - spisuje się elegancko. 

Moduł załącza się po uruchomieniu silnika, zapala światła drogowe z mocą 30%. Dodatkowo podłączony pod ori pokrętło oraz podłączony pod czujnik hamulca ręcznego - więc po zaciągnięciu ręcznego światła gasną. Gaśnie oczywiście po włączeniu świateł postojowych :)

Proponuję ściszyć głośniki :)

 

To chyba must have ;) swietna robota. Kiedyś miałem podobny modul i nie pomyslałem o podpieciu do recznego i nie dało rady zgasić inaczej jak wylaczyc silnik :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wspominałem w niedzielę, że robiłem polerkę, wczoraj drl a dziś wyjechałem z garażu i efekt mi się mega podoba :drool3:

A przy okazji Drodzy Koledzy życzę Wam radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oczywiście wielu udanych modów i bogatego Gwiazdora/Mikołaja/Dziadka Mroza/inne*

 

* Niepotrzebne skreślić 

IMG_20191224_131807.jpg

IMG_20191224_132313.jpg

IMG_20191224_131738.jpg

IMG_20191224_131747.jpg

IMG_20191224_131821.jpg

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano

nie wyjeżdżaj z garażu, szkoda :(

Opublikowano

Bardzooo dobra robota :wink: to teraz dnac żeby efekt utrzymał się jak najdlużej. 
Lecisz z pracami szybciej niz ja :whistling:

Tobie też Wesołych i spokojnych świąt i żeby worek pieniędzy na mody nigdy nie mial dna :decayed:

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Mordeliuss napisał:

(...), żeby worek pieniędzy na mody nigdy nie mial dna :decayed:

Ooooo to to to :decayed:

Dzięki :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.