Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black panther 1.9 TDI BKE by Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, kkam napisał:

pasuje ta gałka, ten element aluminiowy jest w macie, czy tylko na foto tak wyszło?

 

Matowe Alu tu widać :

IMG_20200312_192516.jpg

Opublikowano

Ori galka? 

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Funkybela napisał:

Ori galka? 

No co Ty :kox:

Opublikowano

Fajnie wygląda ?

Opublikowano
W dniu 13.03.2020 o 09:49, lewiatan1989 napisał:

No więc wpadła kolejna mała rzecz do audi :)

Baaaaa nawet żonka skwitowała, że ładnie wygląda :D

Gałka a4 b8 s-line 

 

IMG_20200313_091004.jpg

IMG_20200313_091023.jpg

 

W dniu 13.03.2020 o 16:41, Adam87 napisał:

Pasuje :ok2:

Jakie koszta?

Powielam moje pytanie:whistling:

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Adam87 napisał:

 

Powielam moje pytanie:whistling:

Adam - 29 zł :decayed:

Opublikowano
33 minuty temu, lewiatan1989 napisał:

Adam - 29 zł :decayed:

Kurła, to tanio. Musze zmienić w B6, bo tu też mam taką samą jak w B7 i jest zimna jak skur....

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, Adam87 napisał:

Kurła, to tanio. Musze zmienić w B6, bo tu też mam taką samą jak w B7 i jest zimna jak skur....

Kupiłem z ciekawości i powiem Ci, że jakość mnie zaskoczyła na plus. W dodatku zacnie się prezentuje :)

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano
6 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Kupiłem z ciekawości i powiem Ci, że jakość mnie zaskoczyła na plus. W dodatku zacnie się prezentuje :)

Właśnie ładnie wygląda:thumbup:

To jeszcze podrzuć linka i będzie bajka:wink4:

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, Adam87 napisał:

Właśnie ładnie wygląda:thumbup:

To jeszcze podrzuć linka i będzie bajka:wink4:


https://a.aliexpress.com/_BTL3Mt

Opublikowano

Klawo się czarnuch prezenci , ja bym jeszcze halogeny w zderzaku przyciemnił i kierunki boczne. :guma:

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, dekiel 13 napisał:

Klawo się czarnuch prezenci , ja bym jeszcze halogeny w zderzaku przyciemnił i kierunki boczne. :guma:

O halogenach nie pomyślałem :eusathink: a kierunki już za mną chodziły 

Opublikowano

Na halo folię  a boczne kierunki szprajem MOTIPA grafitowym do lamp. :whistling:

Opublikowano

Darek jak panel menu z zapalniczki współgra z radio na androidzie? Działa coś czy to tylko kwestia estetyki wnętrza?

Opublikowano
  • Autor
33 minuty temu, Damianq napisał:

Darek jak panel menu z zapalniczki współgra z radio na androidzie? Działa coś czy to tylko kwestia estetyki wnętrza?

Dokładnie tak jak @kamil-vag pisze - ja mam VFIZa i używam panelu do sterowania nim :) no a estetyka swoją drogą :) oczywiście zwykłym licznikiem czyli FISem też idzie sterować. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nooooo widać że nie obijasz się i auto łapie kolejne smaczki :naughty: sztoooos. Zerkam i czytam z ciekawością kolejne wpisy :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

smaczki smaczkami ale kiera przynajmniej 3 ramienna zmieniłaby to wnętrze :P

Opublikowano
  • Autor
36 minut temu, Norbas napisał:

smaczki smaczkami ale kiera przynajmniej 3 ramienna zmieniłaby to wnętrze :P

Też tak myślę ??

Opublikowano
40 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Też tak myślę ??

I kolejny mod do listy:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.