Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja A4-eczka :)


pimpam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postanowiłem się trochę pochwalić moim autkiem, z racji tego, że powoli zmienia się z szarej myszki i ubogaca :)

 

HgNbr0n.jpg

 

3wbpkWl.jpg

 

bREBJCf.jpg

 

wLGdpYv.jpg

 

f3pVVUw.jpg

 

TGtoAhQ.jpg

 

XRTr8w5.jpg

 

T8s7cSf.jpg

 

TNUtsJk.jpg

 

VXt7pBZ.jpg

 

2BsBArw.jpg

 

hJPPmrp.jpg

 

hbD0UMk.jpg

 

FLradxG.jpg

 

 

Autko mam 2 lata, jest z 2009r, silnik CAGC i całe szalone 120 KM :)

Po zakupie oczywiście nie obyło się bez napraw typu pasek, rozrząd, wszystkie płyny, hamulce itd, potem z czasem nowa przepustnica, czyszczenie EGR i kolektora ssącego, na ostatnich wakacjach zamiast wakacji sprzęgło z dwumasą wysprzęglik i pompa sprzęgła ta przy pedale bo przy odpowietrzaniu okazało się, że i ją trafił szlag.

Zmiany w autku zacząłem skromnie od zmiany oświetlenia wew. na led, polerki i prania tapicerki, potem dołożyłem tempomat, kolorowy licznik, te 120KM też nie wystarczało więc wpadł mod na więcej mocy. Zawsze wnerwiał mnie brak bluetooth czy nawigacji, oczywiście rozglądałem się za zmianą z AMI na MMI, ostatecznie padło na dedykowany zestaw 10.25 cali android Audi. Ma wbudowany bluetooth, wifi, nawigację, radio DAB+, odtwarzacz multimedialny, do tego dołożona kamera cofania, pokazuje także parametry autka przy połączeniu przez obd2. Współpracuje z ori przyciskami i pokrętłami a także ma dopasowane extra pokrętło i guziki do nawigacji, sterowania menu itd, oczywiście nie ma problemu z wejściem w standardowe menu Audi. W ostatnich dniach zmieniłem tylne lampki z halogenowych na led, a także z okazji końca zimy tam gdzie jestem, nowe felgi 19 cali z oponkami 245/35 i wg mnie sporo ta zmiana dała jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, na plus oczywiście. W przyszłości planuję jeszcze coś podłubać, chociażby czujnik zmierzchu czy pompa ABS - taka, na której uruchomię TPMS, ale to powoli powoli :)

 

No i doszło na dniach:

- czujnik deszczu/ zmierzchu

- pompa abs pod TPMS

Edytowane przez pimpam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A kolego tablet w Norwgii kupiłem, a zakładałem sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdradzisz cene na priv ile kosztowalo? Bo jest dobra alternatywa dla mmi.... a sam tez mam concert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć autko bardzo ładne fajny masz ten tablet i fele kolor budy chyba najładniejszy i najlepszy do utrzymania ale według mnie te latarnie troszkę demoluja to autko no ale każdy ma to co lubi.....ps jaki to wzór felg....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Fajne wozidło - dobra baza do modów ?

Fele bardzo na plus! Robią robotę ;)

Tylko tak jak pisał mój przedmówca, wyrzucił bym tylko te halogeny... średnio pasują do b8. Raczej nie te klimaty.

 

Pozdrawiam! ✌️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi to Khan Concave. No halogeny to bardziej bezpieczenstwo a nie wygląd. Mam tu mase łosi i reniferów i juz sie na jednego nadziałem przez zbyt słabe oświetlenie, a wierzcie, tu na zad....ach jak jest ciemno i lasy dookoła to takie halogeny ratuja skórę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pimpam napisał:

Felgi to Khan Concave. No halogeny to bardziej bezpieczenstwo a nie wygląd. Mam tu mase łosi i reniferów i juz sie na jednego nadziałem przez zbyt słabe oświetlenie, a wierzcie, tu na zad....ach jak jest ciemno i lasy dookoła to takie halogeny ratuja skórę :D

Fajna furka :good:

To prawda z tymi łosiami .. jest masakra w NO z nimi.. u mnie w robocie nie jeden samochód był zwrakowany o kolizje z taką zwierzyną..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna furka, pozdro z okolic Drammen :) jak jesteś z okolicy można sie spotkać ;) ja dopiero zaczynam przygode z a4b8 więc chętnie pooglądam mody i zaczerpne inspiracji bo plany mam podobne i silnik ten sam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz podpięte te halogeny? Pod długie czy masz do nich osobny przycisk? Ja kiedyś wpadłem na pomysł żeby wkomponować w grill, zaraz pod tablicą rejestracyjną, taką listwę led jak w terenówkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, soplic napisał:

Jak masz podpięte te halogeny? Pod długie czy masz do nich osobny przycisk? Ja kiedyś wpadłem na pomysł żeby wkomponować w grill, zaraz pod tablicą rejestracyjną, taką listwę led jak w terenówkach :D

pod długie podłączasz bo tak musi to działać z przepisami .

Dajesz przekażnik uniwersalny 

styk 30 - + z aku

styk 87 - plus do extra lampy

styk 86 - plus od żarówki z długch

styk 85 - masa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...