Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pimpam

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pimpam

  1. To dobrze, dzięki za odpowiedź.
  2. 1. zwykły 2.Bosch 76ah bodajże, dokładnie nie pamiętam 3. 4F0915105C VAO 0123456789 Ogólnie zmieniłem aku w zeszły weekend i zakodowałem Boschem (tam wybiera się producenta, pojemność i podaje kod) bo VCDS akurat pod ręką nie miałem, na stronie Varty pisze, że ten kod po VAO to może być dowolne 10 cyfr i tak też wpisałem 0123456789. Chciałem się upewnić, że aku jest dobrze zakodowany
  3. Witam, założyłem VARTA BLUE DYNAMIC G3 12V 95AH 800A. Jakim kodem najlepiej zakodować tą baterie?? Pozdrawiam
  4. Witam, mam do wymiany moja skrzynie manualna o oznaczeniu LLW, jaka inna skrzynie moge zastosowac?? Mam mozliwosc zakupu LLV, 0B1300027E i zastanawiam sie czy bedzie pasowac.... Czy moglby ktos podpowiedziec jaka skrzynie moge zastosowac, o jakim oznaczeniu? Dziekuje i pozdrawiam vin: WAUZZZ8K19A157063
  5. Update, Dwumas z CGLC też musi być - to tak jakby ktoś chciał też zakładać. Pozdrawiam
  6. Witam, mam pytanie, ponieważ chcę założyć jakieś mocniejsze sprzęgło, a z tego co wyczytałem mogę założyć z cglc, tylko teraz, czy mogę wymienić samo sprzęgło z dociskiem, czy muszę wymienić też dwumas? dodam, że mam zestaw sachs i chcę dokupić sprzęgło i docisk cglc też sachs. I tu pytanie, czy dwumas stary będzie pasował, czy muszę szukać dwumasy z cglc?? dzięki, pozdrawiam
  7. Cześć, tak rozwiązałem problem. Otwórz powodem problemu była zła kolejność montażu. Konwerter najpierw powinien iść na skrzynie i potem całość na silnik. A w tym wypadku założony został na odwrót, co spowodowało, że zeby źle siadły miedzy konwerterem a skrzynia i po ściśnięciu wszystkiego śrubami pchnęło wałek w skrzyni i zmiażdżyło czujnik prędkości. Skonczylo się wymiana skrzyni na drugą jak i wymianą konwertera. Po tym zabiegu auto ruszyło. Pozdrawiam
  8. Witam, wymieniałem dziś silnik w Q7 4L 3.0tdi automat, no i po wymianie wszystko cacy auto pali ale niestety nie zmienia biegów, niby pokazuje na wyświetlaczu zmiany ale koła stoją w miejscu. Wywala dwa błędy: P072100 - output speed sensor circuit i P072A00 - stuck in neutral. Dodam tylko, że robiłem poprawkę po gościu, który najpierw założył konwerter na silnik, a potem na to nałożył skrzynie. Źle siadło i silnik się nie obracał, więc trzeba było rozebrać znowu i założyć poprawnie. Auto odpala ale nie jedzie, a konwerter nie wyglądał na uszkodzony. Jak myślicie panowie, co mogło się podziać?? Pozdrawiam
  9. A powiedz mi, trudna to jest z tym zabawa? Tzn żeby to wymienić
  10. Witam. Jak w temacie, powiedzcie mi panowie, gdzie jest zawór rozprężny klimy w a4 b8 2.0tdi?z góry dzięki i pozdrawiam
  11. U mnie głównie o przeglądy chodzi, a że złapali mnie z downpipem, to teraz będą mi dokładnie spaliny sprawdzać No ale różnica jest kolosalna, jeszcze jak miałem stary dpf i przesiadłem się na downpipe to było czuć, że auto zbiera się o wiele szybciej, zobaczymy jak się to zmieni po założeniu dpf nówki sztuki....
  12. Dzięki panowie, to mi napewno bardzo pomoże w poszukiwaniu / zrobieniu nowej wiązki
  13. pimpam odpowiedział(a) na pimpam temat w Audi A4 B8
    No to masakra, ta manualna skrzynia to waży tyle, że z 2 miesiące temu jak wymieniałem, to do zakładania trzech nas było.....znalazłem na forum info, że to gdzieś za obudową filtra oleju jest ten czujnik.....napewno nie da się go wydłubać inaczej jak zdejmukąc skrzynie? np. odkręcić ten filtr i może jest jakiś dostęp do tego czujnika????
  14. pimpam opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, czy może mi ktoś powiedzieć gdzie dokładnie znajduje się czujnik położenia wału w A4 B8 2.0tdi? czujnik wałka rozrządu jest za rozrządem, to wiem, ale nie wiem gdzie szukać czujnika położenia wału. Z góry dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam
  15. Ja też się skusiłem na servotronic i jest kolosalna różnica. Masakra była z wyciągnięciem przekładni, a dokładniej z odkręceniem śrub, skończyło się cięciem i nowymi śrubami, ale było warto
  16. Witam, ma ktoś schemat wiązki do czujnika temperatury za dpf?? miałem usunięty dpf, ale postanowiłem być znowu legalny i założyć nowy. Niestety nie mogę znaleźć wtyczki do tylnego czujnika temperatury. Gość co go usuwał zaspawał otwór w puszce nie wiedzieć po co, a wtyczka przepadła.......albo ją gdzieś upchał, albo obciął. Będę wdzięczny za każdą pomoc. Pozdrawiam
  17. Witam, jak w temacie, wczoraj okazało się, że rozsypuje mi się prawe łożysko półosi. Widziałem jak to robią z lewą stroną na YT, natomiast nie znalazłem prawej strony, Moje pytanie, czy ktoś może przerabiał temat prawej półosi? jakie części potrzebne są do naprawy? i czy sama naprawa przebiega podobnie do strony lewej? będę wdzięczny za każdą podpowiedz. Pozdrawiam
  18. Witam, jak w temacie, czy do zwykłego zderzaka a4 b8 2009r podejdzie dyfuzor z a4 b8 allroad 8K9807835D?
  19. Witam, czy ktoś wie jaki jest numer pierścienia abs tył do A4 B6 AKE 2.5tdi? Przód mogę znaleźć, ale tyłu nigdzie nie widzę. Z góry dziękuje za pomoc
  20. Witam, jakiś czas temu demontowałem pompę vacuum do wymiany rozrządu, temat się trochę przeciągnął i rozrząd wymieniłem dopiero dziś. Ale teraz klops bo za chiny nie mogę tej pompy zamontować, po prostu nie idzie jej wcisnąć na miejsce, ta wystająca z pompy rurka zaczepia o głowice i nie przejdzie. Nie pamiętam czy jak demontowałem tą pompę to czy miałem zdjęty katalizator, niby więcej miejsca jak go nie ma...... Czy ktoś może podpowiedzieć czy powinienem go zdemontować i wtedy zakładać pompę, czy jakoś ją tam inaczej wcisnąć??? Niby instrukcja demontażu mówi tylko, żeby odkręcić śruby od pompy, przekręcić ją i wyciągnąć.....nie wiem zgłupiałem już. Będę wdzięczny za podpowiedzi, pozdrawiam Odpowiedź brzmi tak, trzeba zdjąć katalizator.
  21. Witam panowie, wysłałem obie głowice do regeneracji, wszystko zostało w nich wymienione, parę dni temu wróciły. Niby wszystko ok, ale dziś zabrałem się za składanie tematu i albo coś mam z oczami albo głowice są źle złożone......... Głowica po stronie kierowcy: 1. otwór na przewód od wtrysku sterującego w lewej głowicy??? 2. przykręcony zły element (za mały jest ten wznios i nie pasuje w otwory mocujące pompy) 3. wałek z oznaczeniem '0' jest po drugiej stronie Głowica po stronie pasażera: 1. Ten element powinien być z tyłu głowicy lewej w miejscu mocowania pompy 2. brak otworu na kabel wtrysku sterującego 3. ten element też powinien być w lewej głowicy Wogóle te wałki mi się zupełnie jakoś inaczej układają, poza tym brakuje uszczelniaczy na wałkach, a dostał gość nowe, żeby odrazu założyć.... szkoda gadać, no ale niech ktoś spojrzy bardziej fachowym okiem i mi powie czy mam racje z tymi źle złożonymi głowicami. Dzięki wielkie za pomoc, pozdrawiam.
  22. Super. dzięki wielkie za pomoc
  23. WAUZZZ8EX2A264192
  24. Witam panowie, mam pytanie jak w temacie. Jaki rodzaj i ile wchodzi oleju do tego autka, chodzi mi o skrzynie biegów automat 5-biegowy i do silnika. Dzięki za odpowiedz. pozdrawiam
  25. Ok, dzieki za informacje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.