Witam panowie. Mam problem z połączeniem autka z vcds. Żeby była jasność wpinam się tu:
Kabel mam taki:
A w programie wyskakuje mi ciągle taki komunikat:
Autko audi A4 B8 2.0 TDI 2009r. Dodam, że podczas robienia testu połączenia czy chociażby wpięcia kabla w gniazdo nie świeci się ani nie mruga dioda na kablu. Moja kolejność podłączania to kabel w gniazdo, potem do usb, potem zapłon, potem odpalam vcds i test. Co może być nie tak? mi wydaje się, że ten kabel jest walnięty ale może ktoś z większą wiedzą mi coś doradzi. Dziękuje z góry za pomoc i pozdrawiam.