Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pimpam

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pimpam

  1. Tzn jak zmienić port USB? masz na myśli wpiąć się w inne gniazdko usb? Nie nie podłączałem się do innego auta. Jestem za granicą i nie bardzo mam taka możliwość. Interfejs raczej na 80proc nie był wcześniej podłączany .
  2. Witam panowie. Mam problem z połączeniem autka z vcds. Żeby była jasność wpinam się tu: Kabel mam taki: A w programie wyskakuje mi ciągle taki komunikat: Autko audi A4 B8 2.0 TDI 2009r. Dodam, że podczas robienia testu połączenia czy chociażby wpięcia kabla w gniazdo nie świeci się ani nie mruga dioda na kablu. Moja kolejność podłączania to kabel w gniazdo, potem do usb, potem zapłon, potem odpalam vcds i test. Co może być nie tak? mi wydaje się, że ten kabel jest walnięty ale może ktoś z większą wiedzą mi coś doradzi. Dziękuje z góry za pomoc i pozdrawiam.
  3. pimpam odpowiedział(a) na pimpam temat w Audi A4 B8
    Hmmmm.... no wiadomo nie chce uwalić ecu. Na stole mówicie panowie....a dostałbym od was wskazówki co do tego potrzebuję? sprzętowo i programowo? Jakie są koszty takiej przyjemności?i czy tą metodą zrobię sam backup tylko czy też mogę wgrywać? Mówimy o czymś w stylu FGTech Galletto 4 Master V54
  4. pimpam odpowiedział(a) na pimpam temat w Audi A4 B8
    A jakieś rady co do immo np? rozłancza połączenie z ecu czy cos?
  5. pimpam opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam. Pierwszy post i pierwsze pytanie odnośnie MPPS v13.02. A mianowicie jestem z tych co lubią samemu dłubać w swoim aucie i jak coś jest możliwe to czemu tego nie zrobić..... Chodzi mi o flashowanie A4 B8 2.0 TDI 120km 2009r. Czy tym interfejsem da się zczytać wgrać soft w tym autku? VCDS się bawiłem ale to jest dla mnie nowością. Proszę więc kogoś o odpowiedź ewentualnie rady wskazówki. Dodam, że nie ja zmodyfikuje soft tylko firma ktora się tym zajmiuje. Ja tylko zczytam i wgram. Pozdrawiam
  6. Hej. Jestem Przemek. Przesiadłem się z mojej 80tki 2.8q na A4 b8 2.0TDI z 2009r. Chciałem powitać serdecznie wszystkich fanów marki. Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.