Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4B6 AWX kocel GTB2060VKLR 264KM 496NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Auto z roku 2003 zakupione w 2013 z wyposażeniem

-siedzenia placki podgrzewane  siedzenia kubełki materiałowe z b7
-szyby elektryczne x2  szyby elektryczne x4
-klimatronik
-lusterka elektryczne podgrzewane i składane z pilota
-nagłośnienie Bose
-kierownica 3-ramienna
-felgi 16x205x55
-zawieszenie 1BA
-skrzynia 5b

DSC_0010 (1).JPG

Zrobione
-RNS-E z kamerą cofania+dvb-t
-przyciemnione szyby tył
-pełny fis
-podłokietnik skóra
-wymiana foteli na materiałowe sporty z regulacją lędzwi+wysuwane podnóżki+podgrzewane
-kluczyk B7
-licznik kolor
-oświetlenie wnętrza+tablicy led
-lampy bihalogen
-kierownica 3 ramienna z multifunkcją z B8
-ręczny+mieszek biggman
-vfiz
-zderzak przód s-line założony czeka na malowanie
-gałka zmiany biegów Audi TT TTS 8S
-felgi 18x225x45
-hamulce 320x288
-kubek wizytownik chrom
-dzienne w długich+coming home

-skrzynia 6b JWS

-oświetlenie przestrzenie nóg, klamek, drzwi

-szyby elektryczne x4

-listwy drzwi s-line

-zawiesznie Blistein B12 Pro Kit

20170326_143920 (1).jpg20180421_232731 (1).jpg

Modyfikacje mechaniczne:

-GTB2060VKLR (wirnik cnc) by TURBO - SPAW
-pompowtryski AG+końcówki AL by Mariusz Kilianek
-FMIC 230/500 +dolot z kwasówki by TURBO-SPAW
-skrzynia 6-biegów+koło jednomasowe+tarcza kevlar.
-MapSensor 4 Bar

Wszelkie prace mechaniczne przy aucie by TURBO-SPAW
Pomiar na 4-tym biegu .
264 PS / 496 Nm
strojenie EDCtuning Otwock  multimap mapy przełączane tempomatem WWE tuning

27073398_1600918096652811_2979928564672719972_n(1).jpg
Do zrobienia
-listwy drzwi s-line czekają na założenie  zrobione
-podświetlenie przestrzeni nóg zakupione czeka na założenie zrobione
-szyby elektryka tył zakupione czeka na założenie zrobione
-podświetlane klamki zakupione czekają na założenie  zrobione
-zawiesznie Blistein B12 Pro Kit zakupione czeka na założenie zrobione
-osłony progów w kolorze nadwozia zrobione
-wydech przelot w trakcie

-dekory szczotkowane aluminium

-czarny sufit kupiony czeka na założenie zrobione

-składane lusterka kupione czekają na założenie  zrobione

-bluetooth kupiony czeka na założenie zrobione

-przełączanie map tempomatem w trakcie zrobione WWE tuning

20180619_110253.jpg

20180604_204014.jpg

20190402_100114-EFFECTS (1).jpg

20190329_124820-EFFECTS.jpg

20190620_193021.jpg

20180803_130557.jpg

20180807_192644-EFFECTS.jpg

FB_IMG_1561116306494.jpg

Edytowane przez kocel

Opublikowano

No no zacna maszyna i zacne mody. 

Licznik wymieniałeś z czerwonego? Sam? Dużo roboty? 

 

Masz zdjęcia środka z przed i po modzeniu? 

Pozdrawiam,

Darek

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano
  • Autor

Licznik wymieniał Dominik z Afour-TUNE

Zdjęć z przed modów brak a z teraz dopiero jak samochód wróci z wymiany zawieszenia i założenia przelotu.

Opublikowano
W dniu 22.05.2018 o 17:07, kocel napisał:

Licznik wymieniał Dominik z Afour-TUNE

Zdjęć z przed modów brak a z teraz dopiero jak samochód wróci z wymiany zawieszenia i założenia przelotu.

A zdradzisz ile kosztowała taka usługa? Bo mnie trochę boli mój czerwony licznik ? 

Pozdrawiam, 

Darek 

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Gotowy na wyjazd do Albanii

 

20180803_130559.jpg

Opublikowano

czekam na jakąś relacje z trasy i ogolnie z albani bo za rok chce sie wybrać z rodzinką

Opublikowano

Piekny Avant, super zmodzony. Jakie odczucia z uzytkowania jednomasu bo opinie sa różne.

Opublikowano
2 godziny temu, Maniusiek28 napisał:

Piekny Avant, super zmodzony. Jakie odczucia z uzytkowania jednomasu bo opinie sa różne.

x2. Opisz wrażenie z użytkowania jednomasu.

Opublikowano
  • Autor

Jedyna różnica u mnie trochę ciężej chodzi niż dwumas i terkota na wolnych obrotach za to trzyma jak wściekły zero uślizgów, nie ma też wibracji jak co niektórzy piszą. 

A tu zdjęcie z dzisiaj z trasy z Bośni i Hercegowiny

20180807_192634.jpg

Edytowane przez kocel

Opublikowano

Mam rodzine w Bośni. Góry robią wrazenie ;> Jaki masz rozmiar fmica i jak sobie radzil w takim klimacie i terenie jak np. W Bośni?:)

Opublikowano
W dniu 7.08.2018 o 23:20, kocel napisał:

Jedyna różnica u mnie trochę ciężej chodzi niż dwumas i terkota na wolnych obrotach za to trzyma jak wściekły zero uślizgów, nie ma też wibracji jak co niektórzy piszą.  

Jakiej firmy zakładałeś jednomas? Valeo czy dorabiany na zamówienie?

Opublikowano
  • Autor

Jednomas od Krzyśka z TURBO SPAW

Trasa zrobiona do dzisiaj zero problemów

Screenshot_20180811-183907_Maps.jpg

20180810_195813.jpg

Opublikowano

Fajny avant , niezle mody pod maska . Jaki masz fmic 180 czy 230 ?

Opublikowano
  • Autor

Fmic 230/500

W trasie zdarzały się temperatury 48 stopni na zewnątrz na wejściu 55 stopni, różnica zawsze oscylowała w granicach 8/10 stopni 

Edytowane przez kocel

Opublikowano

Kozak porobine 

Opublikowano

Jaki koszt modyfikacji mechanicznych? ;)

Opublikowano

Niedługo też będę montował od Turbo-Spaw taką samą suszarkę jak masz i w związku z tym mam do Ciebie prośbę : czy byś zrobił zdjęcie gdzie są podłączone węże wodne od turba ? Jak rozmawiałem to do odpowietrzenia głowicy ale chciałbym zobaczyć jak to wygląda . Niedługo wracam do polski i odrazu chcę zacząć działać ale zastanawia mnie te podłączenie ?

Opublikowano
W dniu 7.08.2018 o 23:20, kocel napisał:

Jedyna różnica u mnie trochę ciężej chodzi niż dwumas i terkota na wolnych obrotach za to trzyma jak wściekły zero uślizgów, nie ma też wibracji jak co niektórzy piszą. 

 

Widziałem Twoje auto u Krzyśka jakiś czas temu.

Jednomas ma wibracje ale przy Quattro.

Edytowane przez Armi

Opublikowano

Hej.

Kto robił pozostałą elektrykę?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 19.08.2018 o 10:38, GRADIENT napisał:

Hej.

Kto robił pozostałą elektrykę?

Jeśli chodzi o podświetlenie przestrzeni nóg,klamki oraz elektryczne szyby tył to sam to robiłem. 

A ja dalej w trasie

20180820_121310.jpg

Edytowane przez kocel

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.