Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana modułu MCE


Kristiano

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

mam pytanie odnośnie wymiany modułu MCE w audi A4 B6.

Obecnie w swojej A4 posiadam moduł w wersji LOW.  Natomiast chciałbym poustawiać sobie światła aby w dzień świeciły np połową mocy i aby automatycznie się włączały. 
Na forum doczytałem, że w wersji LOW niewiele podziałam w tym temacie... 

Moje pytanie jest takie, czy jest możliwość wymiany modułu z wersji LOW na HIGH?  Jeśli tak to czy jest to duża przeróbka, czy wiąże się z tym np zmiana włącznika świateł? Oraz z jakim oznaczeniem moduł musiałbym kupić?  

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B6 nie było modułów HIGH. potrzebujesz moduły z długim kodowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, źle ująłem. Potrzebujesz moduł z LONG CODING, a w B6 takowych nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?A Ci co mają takie funkcje i wyłącznik z auto to niby jaki mają moduł.?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jacek70 napisał:

?A Ci co mają takie funkcje i wyłącznik z auto to niby jaki mają moduł.?? 

Wskaż mi moduł z długim kodowaniem ( nie myl z pomocnikiem kodowania, który wyświetla jako LONG CODING) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie mnie interesuje jakie on ma kodowanie . Długie czy krótkie -- 

Koledze chodziło o pewne funcję które są do zrobienia w B6 , a niektóre  B6 mają to już w serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kristiano napisał:

Natomiast chciałbym poustawiać sobie światła aby w dzień świeciły np połową mocy i aby automatycznie się włączały. 
Na forum doczytałem, że w wersji LOW niewiele podziałam w tym temacie...

która b6 ma to w standardzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w aucie jest czujnik zmierzchu to jest i włącznik świateł "auto" i co druga B6 to ma. Tu jest wszystko opisane:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie rozmawiajcie z Tom-em, bo on wie ze gdzies dzwonia ale nie wie w ktorym kosciele, MC dzieli sie na LOW i HI ! a wracajac do tematu to poszukaj Krystian po forum bo jest gdzies opisanie przejscie z low na higt, ale duzo przy tym roboty z kabelkomania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2018 o 12:32, YoGi1984 napisał:

Ale nie rozmawiajcie z Tom-em, bo on wie ze gdzies dzwonia ale nie wie w ktorym kosciele, MC dzieli sie na LOW i HI ! a wracajac do tematu to poszukaj Krystian po forum bo jest gdzies opisanie przejscie z low na higt, ale duzo przy tym roboty z kabelkomania:)

Czyli wymiana mojego modułu LOW 8E0 907 279 C na HI o nr 8E0 907 279 F to spore zamieszanie z kablami? 
Czy np mogę wymienić taki moduł podpinając obecną wiązkę i np ustawić VAG'iem aby po zapłonie zapalały się mijana z połową mocy? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kristiano napisał:

Czyli wymiana mojego modułu LOW 8E0 907 279 C na HI o nr 8E0 907 279 F to spore zamieszanie z kablami? 
Czy np mogę wymienić taki moduł podpinając obecną wiązkę i np ustawić VAG'iem aby po zapłonie zapalały się mijana z połową mocy

 

tego nie ustawisz vagiem nawet mając MCE w wersji HIGH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Łukasz napisał, tego nie ustawisz nawet vagiem, poza tym wkładając teraz MC high do siebie bedziesz miał problemy ze światłami i chyba wycieraczkami ale tego nie jestempewien:) poszukaj w dziale DIY o clh i drl bo tam jest chyba opisane przejście z low na high, ja teraz siedzę w robocie na telefonie i cieżko mi poszuka' i wkleić link do tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2018 o 12:32, YoGi1984 napisał:

Ale nie rozmawiajcie z Tom-em, bo on wie ze gdzies dzwonia ale nie wie w ktorym kosciele, MC dzieli sie na LOW i HI ! a wracajac do tematu to poszukaj Krystian po forum bo jest gdzies opisanie przejscie z low na higt, ale duzo przy tym roboty z kabelkomania:)

Tylko że nie spotkałem b6 z taka opcja wyposażenia.. aby miała kodowanie świateł na takie funkcje.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odezwij się na pw, jest niedaleko wawy gość co ci to ogarnie bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...