Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o ocenę logów 1.8 T BFB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Posiadam Audi a4 b7 2005 r.Posiłbym bardzo o ocenę logów. Chciałbym się dowiedzieć czy przepływka jest do wymiany gdyż samochód nie jedzie tak jak powinien moim zdaniem.

Po czym można stwierdzić ze DV jest do wymiany?

jakie jeszcze logi zrobić aby sprawdzić kondycje silnika ?

Jak wygląda sprawa turbo ? czy ? czy dobrze pompuje? W moim odczuciu troche późno łapie bo dopiero w okolicach 3 tys czuć, że faktycznie ciągnie.

Proszę o sugestie i pomoc gdyż jestem zielony w tych sprawach, a to moje pierwsze logi.

Logi na PB:

http://vaglogi.pl/log-002_033_0HE65.html

http://vaglogi.pl/log-003_020_H1k2nT.html

http://vaglogi.pl/log-115_118_F0zG1e.html

Logi LPG:

http://vaglogi.pl/log-003_020_NarnO88.html

http://vaglogi.pl/log-002_033_De7C7D.html

http://vaglogi.pl/log-115_118_6Rqy5.html

Edytowane przez michal993

Opublikowano

Auto jest po programie wieć powinno troche lepiej jechać od serii, przepływka raczej w miare dobrze mierzy,  dv najlepiej wyjać i sprawdzić w łapkach. Turbo wstaje w miare, pewnie gdyby poprawił program to mogło by wstać troche lepiej, no i wysoka  temp w dolocie też w tym nie pomaga. Logi na lpg coś za bardzo nie wyszły.

Najlepiej sprawdzić szczelność dolotu kompresorem, sprawdzić zawór dv. Więcej logów za bardzo nie ma co robić bo nic więcej nie wniosą, no chyba że 002+033 na lpg powtórzyć.

Edytowane przez Łukasz13

Opublikowano

Cos masz nie bardzo z mieszanka na PB i LPG to po pierwsze, mul wynika z bardzo wysokiej temp w dolocie, zastanow sie nad dolozeniem drugiego smica badz fmica, bedzie odczuwalna poprawa, no i cofa Ci zaplony

Opublikowano

Temperatura w dolocie może być od uszkodzonego zaworu dv.  Ja u siebie miałem 95 stopni :D

 

A zapłonu zapewne cofa od softu, standardowo.. mało osób potrafi zrobić żeby nie cofalo..

Edytowane przez Tom_

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, DivaynEays napisał:

Cos masz nie bardzo z mieszanka na PB i LPG to po pierwsze, mul wynika z bardzo wysokiej temp w dolocie, zastanow sie nad dolozeniem drugiego smica badz fmica, bedzie odczuwalna poprawa, no i cofa Ci zaplony

Jaki koszt dołożenia fmica?

co do mieszanki na PB właśnie dzis byłem u gazownika i mówi że zalewa go na benzynie  i własnie sugerował przepływke albo zawór DV żeby sprawdzić.

Opublikowano
9 minut temu, michal993 napisał:

co do mieszanki na PB właśnie dzis byłem u gazownika i mówi że zalewa go na benzynie

Jak może zalewać jak masz korekty na ubogo. Sprawdź to co łukasz wcześniej pisał ale o zalewaniu tu nie ma mowy ?

Opublikowano
  • Autor

Tak zrobię. Postaram się  wyciągnać DV i sprawdzić co z nim. Dzięki za pomoc. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.