Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A kiedy soft ?:)

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, Łukasz13 napisał:

Byłem się właśnie  przejechać Twoją s4 po powrocie do serii i muszę przyznać że łeb już urywa :) hahhahha

Dzięki za ogarnięcie przyjacielu. Polecam tego pana,jak żyje nie znam lepszego znawcę tych tematów,a historię tjunerow mam bogata ?

Auto zapitala aż nie chce się wysiadać,poprawiliśmy tylko to że auto w serii jeździ troszkę ubogo więc w zasadzie na przeplywce tylko 10gs przybyło także myślę że ponad seria lekka jest i jeździ bardzo przyjemnie,a co to bd po sofcie ? ?

Opublikowano

Co tam w niej nie chulalo??

Opublikowano
  • Autor
W dniu 3.07.2018 o 21:08, Lukaszhenleys napisał:

Co tam w niej nie chulalo??

Uboga mieszanka. Po prostu ktoś kiedyś wymienił ECU,wlutował kość i niby było wszystko ok a jednak z podpięta przeplywka były korekty fatalne. Z odpieta ok,więc po kilku dniach męk doszliśmy do sedna sprawy i zaryzykowałem kupić ECU z 2.7 bit i mieliśmy rację. ?

Teraz trochę odskoczni ,polatałem sobie dziś A4-ka . Muszę powiedzieć że jedzie,no i więcej pali niż eska. A jednak ! Trzeba było przewietrzyć troszkę,umyć pogłaskać pedał gazu.? Musiałem uwiecznić tą chwilę 

temp4.jpg

temp1.jpg

temp2.jpg

Opublikowano
  • Autor

Ściema szybek.

IMG_20180713_104828.jpg

Opublikowano

Lux wygląda! 

Opublikowano

Normalna ska?

Cos czuje ze jak pierwszy wózek zmieni wlasciciela to polecisz na maxa ze zmianami?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, wesz82 napisał:

Normalna ska?

Cos czuje ze jak pierwszy wózek zmieni wlasciciela to polecisz na maxa ze zmianami?

Tego się obawiam ?

Lecz nie dajmy się ponieść,żona niedługo rodzi trzeba będzie wyluzować...na później xD

Opublikowano
40 minut temu, hunter91 napisał:

Tego się obawiam ?

Lecz nie dajmy się ponieść,żona niedługo rodzi trzeba będzie wyluzować...na później xD

Stary graty?

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

A co tu tak cicho ? :P

Opublikowano

Kolega pewnie ochoczo i dzielnie pomaga żonie przy dziecku ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.03.2019 o 19:28, wampir napisał:

A co tu tak cicho ? :P

Spokojnie przyjacielu jakoś tak nie zaglądałem na forum aż dziś mnie coś przeszło przez myśl.. 

Parę fotek. Ogarniam Garaż, córka się super chowa, ja znalazłem nowe hobby na zdjęciu jest. :)

Zrobiłem bixa 

Soft 320km 460nm 

Poduche dyfra zrobiłem i sporo innych rzeczy o których zapomniałem. Fura dobrze chodzi. Zostało do ogarnięcia to zmienić Sprężyny bo za nisko, rozrząd na dniach w brg Motors, ogarnąć zbieżność bo niestety ostatnim razem koło prawe ucieka Góra w silnika stronę i okazuje się że krzywa zwrotnica trochę :) s4 przeciwnościa jest mojej bylej a4 b5 ale już ogarnięte tylko zbieżność ustawić i będzie tip top. Rusza grube mody niedługo typu turbiny k04 downpipe Chłodnica oleju 

Icki lepsze. Będzie fotorelacja jak zawsze :) yo

 

IMG_20190304_084547.jpg

IMG_20190202_114721.jpg

IMG_20181215_143012.jpg

IMG_20190301_104213.jpg

IMG_20190225_124412.jpg

IMG_20190113_120716.jpg

IMG_20190131_113007.jpg

IMG_20181227_133344.jpg

IMG_20181218_154511.jpg

IMG_20190108_113112.jpg

IMG_20190305_131220.jpg

IMG_20190131_113016.jpg

Edytowane przez hunter91

Opublikowano
  • Autor

FB_IMG_1551813050671.jpg

Opublikowano

Ale chaos w zdj?

Opublikowano

Gratuluję córy...auta oczywiście też. 

Opublikowano

Jakie koszty bixa? Lampy miałeś w dobrym stanie? Kto Ci to ogarniał i jak wrażenia? Zostało poziomowanie z seryjnymi silniczkami lamp? 

Opublikowano

Pokaż jakiś filmik jak to jedzie np 100-200. Pewnie nieźle zapierdziela. ;)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 6.03.2019 o 19:23, wampir napisał:

Pokaż jakiś filmik jak to jedzie np 100-200. Pewnie nieźle zapierdziela. ;)

Spokojnie, umówimy się to się przejdziesz 

 

W dniu 6.03.2019 o 09:15, Matleniuszek napisał:

Jakie koszty bixa? Lampy miałeś w dobrym stanie? Kto Ci to ogarniał i jak wrażenia? Zostało poziomowanie z seryjnymi silniczkami lamp? 

W moim przypadku 550zl. 

Gwerty z tego forum, polecam. On ci wszystko wyjaśni. Świeci bardzo dobrze, ja już miałem a4 wcześniej to boom dla mnie było pierwszy raz, teraz wiedziałem czego się spodziewać :). Polecam tymbardziej że 90% b5 ma wypalone odblysniki. 

W dniu 6.03.2019 o 09:04, krzysiek_f napisał:

Gratuluję córy...auta oczywiście też. 

Dziękuję 

W dniu 6.03.2019 o 08:43, PiterA4 napisał:

Ale chaos w zdj?

No trochę haha:) 

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Żeby nie było że nic się nie dzieje.,niebawem uporzadkuje i wrzucę co potrzeba. 

received_2359535957482513.jpeg

IMG_20200420_154138.jpg

Edytowane przez hunter91
Foto

Opublikowano

:kox:Robi przeciąg  ????

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.