Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9TDI AFN] A oto zdjecia mojego A4


Glajcor

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładne autko :a4fan: No i silniczek bardzo dobry :biggrin: Bo ja taki mam :wink: Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skads znam otoczenie i hacjende przy ktorej byly robione fotki... Czy czasem nie sprzedawales passata b6 granatowego z przyciemnionymi szybami :question: Bo dzwonilem o niego... A co do :a4fan: - bardzo ladne :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladna furka i fele masz takie jak ja :lol: , co masz napisane na dekielkach i jaki masz rozmiar opon
Na dekielkach mam napisane O.Z. bo ta sa oryginaly firmy oz a opony 225/45/17

[ Dodano: 13-03-2007, 00:11 ]

Skads znam otoczenie i hacjende przy ktorej byly robione fotki... Czy czasem nie sprzedawales passata b6 granatowego z przyciemnionymi szybami :question: Bo dzwonilem o niego... A co do :a4fan: - bardzo ladne :biggrin:
otocznie to komis w ropczycach razem z wypozyczalnia przyczep i lawet a passata nie sprzedawalem ale mozliwe ze tam stal.pozdro :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mial bym do Ciebie prosbe, jak bedziesz mial czas to zrob zdjecie z bliska tego dekielka bo jam na dekeilkach napis rondel i nie podoba mi sie to, chcialbym cos sobie wyrzezbic, pozdro
zrobie ci jutro zdjecie i wysle mailem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mial bym do Ciebie prosbe, jak bedziesz mial czas to zrob zdjecie z bliska tego dekielka bo jam na dekeilkach napis rondel i nie podoba mi sie to, chcialbym cos sobie wyrzezbic, pozdro

Stary co Ty ! te fele to O.Z racing, to jedne z najbardziej znanych felg na świecie! A ty ich nie znasz?

OZ_racing_21458.jpg

:bicz:

Co do Autka ta Lux! Podoba Się :quattro:

a szczególnie Buciki!

Ile dałes za kóleczka? :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna fajna fura z podkarpacia :twisted: Co to za opony :question: Fajny bieznik maja :biggrin:

to mial bym do Ciebie prosbe, jak bedziesz mial czas to zrob zdjecie z bliska tego dekielka bo jam na dekeilkach napis rondel i nie podoba mi sie to, chcialbym cos sobie wyrzezbic, pozdro

Rondel :question::question::question: :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki pre_pl, akurat w temacie drobnego AGD nie jestem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna fajna fura z podkarpacia :twisted: Co to za opony :question: Fajny bieznik maja :biggrin:
to mial bym do Ciebie prosbe, jak bedziesz mial czas to zrob zdjecie z bliska tego dekielka bo jam na dekeilkach napis rondel i nie podoba mi sie to, chcialbym cos sobie wyrzezbic, pozdro

Rondel :question::question::question: :eek:

Na auto sa zalozone felgi firmy O.Z. Racing,opony na nich to 225/45/17 firmy Ventus,takie juz byly na tych felgach.Na pierwszy rzut oka jak zobaczylem taka firme opon to troche zwatpilem w ich zachowanie sie na drodze,przyczepnosc i głośnosc ale zaraz po przejechaniu pierwszych kilkudziesieciu kilometrow stwierdzilem ze sie pomylilem.Opony tej firmy sa przede wszystkim bardzo ciche a jak widac maja choinkowy bieznik ktory nie nalezy do najcichszych,przyczepnosc tez jest bardzo dobra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak kupowałem swojego kondonika :biggrin: to czarnej w TDI nie znalazłem. Kolorek super i felunek też gitarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie: dostojna, elegancka i ...drpieżna! :) Ja zdjąłbym emblematy z tylnej klapy, no może poza oooo. Felgi szczególnie ciekawe. No i gratuluję sedana.

Cyknij może jeszcze środek i zaprezentuj.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...