Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jeśli macie Audi A4 B6 z granatowym wnętrzem...


Jac

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno jest dostrzec taką różnicę na zdjęciach

nie widzisz roznicy miedzy kolorem niebieskim a czarnym na desce?

Ja widzialem kilka takich ofert na internecie i nie sposob nie zobaczyc w aucie niebieskich plastikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno jest dostrzec taką różnicę na zdjęciach

wiesz powiem CI jedno takiego upartego kolesia jeszczce nie widziałem

moge podać ci przykład

ze np mająć szary środek zdarza sie ze

jak jest szara konsola górna to kierownica tez jest szara

ale zdarza sie tez szary środek gdzie konsola jest czarna i kierownica tez jest czarna

wiec ja bym nie szukał dziury w całym jesli masz czarna konsole to kup sobie czarny srodek za 1000 zł i niebedzi eproblemu [br]Dopisany: 17 Luty 2009, 11:22_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item549504557_audi_a4_avant_2002_1_9tdi_131km_webasto_ideal.html tu masz cały granatowy

http://moto.allegro.pl/item556292070_audi_a4_limuzyna_1_9_tdi_131ps_70_tys_km.html czarna deska szary dół i cała reszta

szara deska szaara kierownica tak jest u mnie

http://images23.fotosik.pl/159/28f89e258a6aaef3.jpg

wiec podejrzewam ze kombinacja czarnego z granatowym jest mozliwa jak najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc panowie!!!

W takim razie zostaję przy czarno-granatowym kokpicie !!!

W kwestii szczegółów: rozumiem, że góra kokpitu może być jednego koloru, np. czarnego jak u mnie (czyli górny kokpit + kierownica), a wtedy cała reszta wnętrza, w tym cały dół kokpitu (listwa, schowek pasażera, obudowa panelu, obudowa/plastik pod kierownicą) drugiego koloru, np. jak u mnie granatowego.

Ale i tak u mnie coś pokręcili mechanicy z warsztatu, bo pod nogami pasażera jest granatowo (schowek, itp.), a pod nogami kierowcy czarno (plastiki pod kierownicą).

Co do sugestii o wymianie elementów, to raczej na razie u mnie wchodzi w grę tylko zakup i montaż nowych elementów granatowych, czyli kokpitu górnego + obudowy/plastiku pod kierownicę, bo wymiana granatowych elementów na czarne będzie zbyt droga (całe wnętrze + fotele).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź. Widzę, że w końcu mogę kogoś konkretnie zapytać o co mi chodzi.

Rozumiem, że kolor czarny wnętrza Twojego Audi nie przypadkowo miesza się z kolorem granatowym (w przeciwieństwie do mojego) i taka wersja wyszła od producenta (czyli nie robiłeś przekładek żadnych elementów wnętrza z drugiego auta)?

Ja mam ten problem, że kupiłem Audi z kompletnie zniszczonym wnętrzem, całym czarnym. Dlatego warsztat załatwił mi całe nowe wnętrze z niebieskiego powypadkowego Audi, ale w innym kolorze, tj. granatowym.

Niestety nie wymienili wszystkich starych czarnych elementów na nowe granatowe, a konkretnie trzech, tj. kokpitu (górnej konsoli), kierownicy z manetkami i panelu klimy.

W efekcie strasznie dziwnie to teraz wygląda i boję się, że z tego powodu trudno mi będzie sprzedać w przyszłości auto - po prostu bardzo rzuca się w oczy ten podział na 2 kolory, że aż nie chce mi się wierzyć, że taka mozaika kolorów może mieć miejsce w oryginale. Co najbardziej? - otóż tak jak napisałem, wszystkie elementy oprócz tych trzech, które wyżej wymieniłem są granatowe, np. dolna część kokpitu (czyli schowek na dokumenty, obudowa panelu klimy) jest granatowa, listwa oddzielająca górny od dolnego kokpitu również jest granatowa, a już górny kokpit (od listwy po szybą) jest czarny.

Mogę sobie jeszcze wyobrazić, że w granatowym wnętrzu masz czarną kierownicę, zegary, panel klimy i radia, ale że masz dwukolorowy kokpit nie chce mi się wierzyć.

Daj znać proszę, co o tym myślisz ze swojej perspektywy, bo nie wiem co mam z tym zrobić. Z moim warsztatem sprawa jest już zamknięta, a ja zastanawiam się czy nie kupić po prostu nowego granatowego kokpitu (góra) i wymienić. Szkoda mi tylko pieniędzy, bo na allegro taka konsola kosztuje ok. 1500 zł.

Chyba że odpowiesz mi, że taka sytuacja, którą opisałem to normalka w seryjnych modelach Audi. Wtedy zdziwię się bardzo, ale będzie to też dobra wiadomość i w ogóle będzie po sprawie.

Dzięki !!!

Jacek

Byc moze nie ucieszy cie ta wiadomosc ale po wnikliwym ogladnieciu wnetrza faktycznie jest troche inaczej jak opisałem.Mam akurat na warsztacie autko z niebieska tapicerka, kokpit,kierownica jak i cała reszta jest ciemno niebieska,czarny jest tylko panel klimy,manetki :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerknij na moje zdjecia :)

ja mam kierownice w kolorze granatowym

panel kilmy jest czarny

manetki tez sa czarne

pozdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirownica maritime

deska maritime

nawiewy maritime

fotele maritime

progi i dolne słupki maritime

manetki czarne

klimatronic czarny

schowek i pułka pod kierownicą maritime

Może chcesz obszyć kierownice granatową skórą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam autko w kolorze granatowym a w środku wszystko w kolorze ciemnoszarym (soul),jak szukałem auta w DE oglądałem srebrne miało granatowy środek manetki ,klima, radio, czarne ,reszta granatowa i szczerze mówiąc nie bardzo mi się to podobało no ale to już rzecz gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam autko w kolorze granatowym a w środku wszystko w kolorze ciemnoszarym (soul),jak szukałem auta w DE oglądałem srebrne miało granatowy środek manetki ,klima, radio, czarne ,reszta granatowa i szczerze mówiąc nie bardzo mi się to podobało no ale to już rzecz gustu

Zarzuć foto, bo ja mam ciemnoszary i to jest swing a nie soul :gwizdanie: Soul jest czarny.

Ładnego kotleta odgrzaliście :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam (niestety) :confused4: niebieskie wnętrze co mnie trochę denerwuję i to drewno też mnie wkurza , słyszałem opinie że jasna skóra i niebieskie wnętrze wygląda bardzo nie ciekawie :embarrassed: pociesza mnie fakt że oświetlenie led zimna biel jakoś to zmienia jak uważacie?? niżej fotki

884bbc2ac6b62386m.jpg9948e748905ff484m.jpga67c2bd9352ef3f2m.jpg

dodam ze wykładzina w aucie też niebieska ale już w bagażniku mam czarny materiał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam (niestety) :confused4: niebieskie wnętrze co mnie trochę denerwuję i to drewno też mnie wkurza , słyszałem opinie że jasna skóra i niebieskie wnętrze wygląda bardzo nie ciekawie :embarrassed: pociesza mnie fakt że oświetlenie led zimna biel jakoś to zmienia jak uważacie?? niżej fotki

884bbc2ac6b62386m.jpg9948e748905ff484m.jpga67c2bd9352ef3f2m.jpg

dodam ze wykładzina w aucie też niebieska ale już w bagażniku mam czarny materiał :decayed:

jest ok dzieki temu ze fotele masz biale ale kto po ciemku widzi ze masz niebieskie wnetrze ? jak juz robisz takie fotki to lepiej w dzien :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam (niestety) :confused4: niebieskie wnętrze co mnie trochę denerwuję i to drewno też mnie wkurza :embarrassed: pociesza mnie fakt że oświetlenie led zimna biel jakoś to zmienia jak uważacie?? :decayed:

Drewno - wg mnie też nie pasuje. Moja też jest w blue i mam aluminiowe listwy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

granatowe wnetrza sa montowaane też w b7 w komponencie ze srebnym lakierem. panele sa czarne. kiera z poduszkami granat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam (niestety) :confused4: niebieskie wnętrze co mnie trochę denerwuję i to drewno też mnie wkurza , słyszałem opinie że jasna skóra i niebieskie wnętrze wygląda bardzo nie ciekawie :embarrassed: pociesza mnie fakt że oświetlenie led zimna biel jakoś to zmienia jak uważacie?? niżej fotki

884bbc2ac6b62386m.jpg9948e748905ff484m.jpga67c2bd9352ef3f2m.jpg

dodam ze wykładzina w aucie też niebieska ale już w bagażniku mam czarny materiał :decayed:

Na zdjęciach wygląda fajnie.. ale przy takim oświetleniu to w ogule nie widać kolorów na zdjęciu więc ciężko coś ocenić :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam (niestety) :confused4: niebieskie wnętrze co mnie trochę denerwuję i to drewno też mnie wkurza , słyszałem opinie że jasna skóra i niebieskie wnętrze wygląda bardzo nie ciekawie :embarrassed: pociesza mnie fakt że oświetlenie led zimna biel jakoś to zmienia jak uważacie?? niżej fotki

884bbc2ac6b62386m.jpg9948e748905ff484m.jpga67c2bd9352ef3f2m.jpg

dodam ze wykładzina w aucie też niebieska ale już w bagażniku mam czarny materiał :decayed:

Na zdjęciach wygląda fajnie.. ale przy takim oświetleniu to w ogule nie widać kolorów na zdjęciu więc ciężko coś ocenić :tongue4:

6532b5247ead1f36m.jpg

a teraz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle... mnie bardziej razi to drewno niż kolor.. takie mało sportowe jest, ale ogólnie wypas :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie b7 ori granat i nie jest źle zwłaszcza ze to nie taki sam kolor jak w B5 gdzie faktycznie wyglądał tragicznie. Więc Jac jak byś chciał to służę pomocą i zdjęciami. Deskę góra i dól mam w granacie kratki nawiewów wszystkie listwy progowe i te na słupkach tez granat. Kierownica granatowa z multi przełącznikami koloru czarnego. Tempomat klimatronik czarne. Gałka zmiany biegów granatowa.Wszystkie dywany granatowe wraz z całą tapicerka drzwi i bagażnika. Podłokietnik tez granatowy wraz z tunelem środkowym.

Chyba tyle jak coś konkretnie to pytaj jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...