Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS


dayd_4

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, YoGi1984 napisał:

vfiz za***ista sprawa, też zbieram kasiore na to, jak narazie cieżko wyjeb...900zl. ale tak czy siak to też mod który zagości u mnie wcześniej jak nowa hybryda:D A czym to sterujesz?MF czy manetka od fis-a? I to masz z termoparą? pokazuje ci egt i afr?

 

Zapomniałem się znów powtórzyć w tym temacie, mega zajebistego masz tego bex-ika! Szczerze to jesteś moim jednym "Z" drogowskazów w którą stronę iść ze swoim bex-em, szacunek za włożoną prace, kasiore i NERWY, i pogratulować Czornego avanta!

nie ma termopar ale są wejścia, można podpiąć... jest za to boost (wbudowany MAP)
sterowanie zrobiliśmy pokrętłem z navi (ale ta wersja działa eż z MF) - pod manetkę musi być inny firmware i inna wiązka (inna szyna CAN)

 

a tak w ogóle to co to za oszustwo z "S4"... ustawiłem Ci S-LINE :lol1:

Edytowane przez pawelosinski83
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, YoGi1984 napisał:

vfiz za***ista sprawa, też zbieram kasiore na to, jak narazie cieżko wyjeb...900zl. ale tak czy siak to też mod który zagości u mnie wcześniej jak nowa hybryda:D A czym to sterujesz?MF czy manetka od fis-a? I to masz z termoparą? pokazuje ci egt i afr?

 

Zapomniałem się znów powtórzyć w tym temacie, mega zajebistego masz tego bex-ika! Szczerze to jesteś moim jednym "Z" drogowskazów w którą stronę iść ze swoim bex-em, szacunek za włożoną prace, kasiore i NERWY, i pogratulować Czornego avanta!

Dzięki dzięki!

Paweł już odpisał ci o funkcjonalności, ja jeszcze tego nie ogarniam w pełni. Uważam że to dobrze wydane pieniądze. Sterowanie działa normalnie z tunela, między fotelami (sterowanie navi). Navi też działa i normalny FIS także.

Co do fury, pracy i pieniędzy owszem sporo włożyłem, ale za to żadnych nerwów. Auto działa od początku jak się należy, zrobiłem już ze 40tys. Nic się nie psuje, a ja też wolę zapobiegać niż naprawiać, więc za włożone złotówki, auto się odwdzięcza, bo śmiga bezproblemowo, a ja mam niewątpliwą radość ? 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielisz się informacją jaką wersję Vfiza kupiłeś i czemu nie masz obrazków (ikonek jak np. temp. oleju)? Widziałem u kogoś, że była podobno aktualizacja i ładniej wygląda graficznie.

Jakie w ogóle to ma funkcje (czego odczyty itd.)? Za dużo informacji nie ma na stronie producenta o tym albo źle szukam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, MarcinL napisał:

Podzielisz się informacją jaką wersję Vfiza kupiłeś i czemu nie masz obrazków (ikonek jak np. temp. oleju)? Widziałem u kogoś, że była podobno aktualizacja i ładniej wygląda graficznie.

Jakie w ogóle to ma funkcje (czego odczyty itd.)? Za dużo informacji nie ma na stronie producenta o tym albo źle szukam ?

To prawda, że na stronie mało jest informacji. Podobno była jakaś aktualizacja, pisał mi twórca, muszę to "wgrać", a nie mam kiedy.

Jaka to wersja, to najlepiej niech powie @pawelosinski83 bo od niego to brałem. O funkcjach też może Paweł coś więcej powie.

Funkcji jest sporo. Ja głównie korzystam z temperatury oleju, temperatury w dolocie, prędkości kół, momentu obrotowego na kołach, mocy na kołach, pracy układu klimatyzacji. Muszę podłączyć boosta, i zaktualizować system, ale nie mam kiedy. Jak to ogarnę, to się podzielę inormacjami tutaj w wątku.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Białej Podlaskiej:

DSC-4577.jpg

Przyznać się, czyja fura na pierwszym planie:mysli:

Edytowane przez dayd_4
update
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2019 o 11:49, dayd_4 napisał:

Pozdrowienia z Białej Podlaskiej:

DSC-4577.jpg

Przyznać się, czyja fura na pierwszym planie:mysli:

To chyba nie jest zdjęcia z Białej ? ?
Jeszcze nie widziałem tej Ski na mieście hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2019 o 22:10, boguc napisał:

To chyba nie jest zdjęcia z Białej ? ?
Jeszcze nie widziałem tej Ski na mieście hmm

Może przyjezdna, tak samo jak moja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2019 o 15:13, dayd_4 napisał:

Może przyjezdna, tak samo jak moja..

Widziałem dziś tą Skę i prezentuje się dobrze ?
Ciekawe tylko jak to jedzie ?

A wracając do tematu to gratuluję montażu VFIZ, sam mocno się nad nim zastanwiam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, boguc napisał:

Widziałem dziś tą Skę i prezentuje się dobrze ?
Ciekawe tylko jak to jedzie ?

A wracając do tematu to gratuluję montażu VFIZ, sam mocno się nad nim zastanwiam ?

Vfiza polecam, naprawdę świetna sprawa. Aktualnie walczę z aktualizacją i nie mogę sobie poradzić :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2019 o 18:06, MarcinL napisał:

Podzielisz się informacją jaką wersję Vfiza kupiłeś i czemu nie masz obrazków (ikonek jak np. temp. oleju)? Widziałem u kogoś, że była podobno aktualizacja i ładniej wygląda graficznie.

Jakie w ogóle to ma funkcje (czego odczyty itd.)? Za dużo informacji nie ma na stronie producenta o tym albo źle szukam ?

 

W dniu 29.06.2019 o 11:40, dayd_4 napisał:

To prawda, że na stronie mało jest informacji. Podobno była jakaś aktualizacja, pisał mi twórca, muszę to "wgrać", a nie mam kiedy.

Jaka to wersja, to najlepiej niech powie @pawelosinski83 bo od niego to brałem. O funkcjach też może Paweł coś więcej powie.

Funkcji jest sporo. Ja głównie korzystam z temperatury oleju, temperatury w dolocie, prędkości kół, momentu obrotowego na kołach, mocy na kołach, pracy układu klimatyzacji. Muszę podłączyć boosta, i zaktualizować system, ale nie mam kiedy. Jak to ogarnę, to się podzielę inormacjami tutaj w wątku.

pozdr.

wersja max bez volante czy jakoś tak ? (to coś powiązanego z fotoradarami... nie wiem do końca...)

symboli nie ma bo jeszcze starszy soft jest, nie miałem potrzeby aktualizacji... zawsze można wgrac ?

14 godzin temu, dayd_4 napisał:

Vfiza polecam, naprawdę świetna sprawa. Aktualnie walczę z aktualizacją i nie mogę sobie poradzić :co:

Wierzę w Ciebie ? aczkolwiek też na początku nie mogłem do końca skumać co tam wpisać... z tego co pamiętam to kluczem do sukcesu jest prawidłowa identyfikacja portu USB i wpisanie jego numeru. No i przestrzeganie momentów odłączania i podłaczania i czekania ileś tam czasu między tymi krokami... Na spokojnie, powolutku i pójdzie jak trza ?

Cieszę się, że sprawia Ci tyle radości heheheh

Pozdro

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VFIZ Zaktualizowany, dzięki jego twórcy: Mario (sympatyczny gość). Na moją prośbę, wykonał aktualizację zdalnie. Szacun, za chęć pomocy:hi: Polecam raz jeszcze VFIZa każdemu !

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2019 o 21:41, MarcinL napisał:

Pokażesz fotki jak teraz wygląda?

 

DSC_4763.JPG

DSC_4761.JPG

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko. Jak będzie jakaś okazja, to chyba kupię. Szkoda, że na stronie producenta nie ma napisane co zawiera podstawowa wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcinL napisał:

Elegancko. Jak będzie jakaś okazja, to chyba kupię. Szkoda, że na stronie producenta nie ma napisane co zawiera podstawowa wersja.

Jest sporo możliwości konfiguracji, tak na szybko tylko coś tu pokazałem. Najlepiej zadzwoń do Mario, to Ci najlepiej powie co sprzedaje. Zdecydowanie polecam tego moda! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, dayd_4 napisał:

Jest sporo możliwości konfiguracji, tak na szybko tylko coś tu pokazałem. Najlepiej zadzwoń do Mario, to Ci najlepiej powie co sprzedaje. Zdecydowanie polecam tego moda! 

Daj namiar na gościa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info jak w Nissanie GTR , klawo to wygląda i jest praktyczne. Chyba się też skuszę . ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, dekiel 13 napisał:

Info jak w Nissanie GTR , klawo to wygląda i jest praktyczne. Chyba się też skuszę . ?

Spróbuję jutro znaleźć chwilę, to wrzucę kilka screenów jeszcze. Jest mega praktyczne. Jedyny mankament, to przy dużej prędkości, ciężko jest szybko coś znaleźć (albo ja już niedowidzę).Trzeba by wyciąć co drugą ścieżkę w widoku listy.

Edytowane przez dayd_4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...