Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS


dayd_4

Rekomendowane odpowiedzi

a ja się nie zgodzę miałem RNSE LED zmieniłem na Concert i wyraźnie było słychać że dźwięk był lepszy na korzyść RNSE oczywiście na Bose + sub z Q5 

Edytowane przez marky2552
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2022 o 15:01, staniek napisał:

Jakieś foto od boku poproszę jeśli posiadasz :)

 

Alu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dayd_4 dzięki za fotkę :)

Jak dla mnie jest całkiem OKi, kwestia co się komu podoba. Wszystkim nieee dogodzisz ;)

Pytałem bo miałem plan kupić ten wzór na zimę, z golfa 6 chyba, w parametrach 7,5j18.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, staniek napisał:

@dayd_4 dzięki za fotkę :)

Jak dla mnie jest całkiem OKi, kwestia co się komu podoba. Wszystkim nieee dogodzisz ;)

Pytałem bo miałem plan kupić ten wzór na zimę, z golfa 6 chyba, w parametrach 7,5j18.

 

Pozdr

No kwestia gustu. Ja jestem podjarany:buhaha:. Zawsze lubiłem felgi stricte sportowe, chociaż auto sportowe nie jest...:glupek2: W tej feldze jest sport, jest niska masa, jest dobry parametr.

Ci co się znają, to wiedzą co jest na rzeczy:hi:, a zdanie amatorów tuningu mnie nie obchodzi.:kawa:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, troszkę na zmianę smutnego tematu, wrzucam foto z dzisiejszego zakupu.

Jak już ustaliliśmy tutaj wspólnie, skoro ATSy nie przypadły ogólnie Wam do gustu:cygaro:, jako "jeden jedyny" SET lato/zima i postanowiłem zostać przy 19 RS-ach na lato, należało kupić nowe opony...

Jedyny słuszny wybór: Continental Sport Contact:thumbup:. Teraz czekam na odbiór felg z lakierowania...:dance2:

Pozdr!

DSC_0032.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2022 o 21:53, marky2552 napisał:

@dayd_4 gdzie oddawałeś felgi do malowania ? 

"Mikar" na Pilczycach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wiadomo kiedy przeleciało kolejne 8000km., więc dzisiaj wypadła kolejna wymiana oleju z filtrami.:drool3:

Jak zwykle poszedł Liqui Moly HIGHTECH 5W40 i wszystkie filtry KNECHT. Do tego wymiana płynu hamulcowego i świec (NGK). Przy okazji wymieniłem czynnik w układzie klimatyzacji.

I w sumie tyle, co tu więcej pisać :mysli: skoro nic się nie dzieje :dancing:Latamy dalej:punk:

Pozdro!!!:quattro:

DSC_0037.JPG

DSC_0038.JPG

Edytowane przez dayd_4
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, dayd_4 napisał:

"Mikar" na Pilczycach.

Pochwal się koniecznie efektem jak odbierzesz felgi bo chcę zobaczyć jak to wygląda ja jestem "perfekcjonalistą" jeśli chodzi o lakiery morki lakoernicze itp więc dla mnie efekt końcowy musi być na bardzo wysokim poziomie poprosru mam pi*rdolca na punkcie lakieru ?

Edytowane przez marky2552
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2022 o 23:43, dayd_4 napisał:

Liqui Moly HIGHTECH 5W40

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

W tą piękną sobotę postanowiłem złożyć letni SET:banan:

Felgi odebrane z lakierownia, opony już czekały parę dni.. Nie mogłem się doczekać. :slina:

Też tak macie, że chcecie na wiosnę jak najszybciej założyć letnie kółka?

Pozdr:hi:

DSC_0096.JPG

DSC_0100.JPG

DSC_0103.JPG

DSC_0107.JPG

DSC_0110.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dayd_4 i jak zadowolony z lakierowania tych felg ? Pytałem w tej firmie co mi podesłałeś to koszt 6 stówek za komplet mi powiedzieli coś chyba mało mi się wydaje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2022 o 13:54, marky2552 napisał:

@dayd_4 i jak zadowolony z lakierowania tych felg ? Pytałem w tej firmie co mi podesłałeś to koszt 6 stówek za komplet mi powiedzieli coś chyba mało mi się wydaje ?

Jestem zadowolony, ale moim zdaniem Klinika Felg jednak robi ładniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm a ta klinika felg to jest też we wro ? Muszę tam zapytać bo ja jednak chcę aby to wyglądało bardzo dobrze taki już jestem ?

 

To będzie to ? Sorry za oft 

Screenshot_20220321-143647_Instagram.thumb.jpg.4c4e2c617e59367d2b608b6c910e10d1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wzór i ta wklęsłość robią robote, dodatkowo moim zdaniem ten kolor mega dobrze będzie pasował do całości :D Opona 235 nie obciera podczas jazdy albo przy skręcaniu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Robzy napisał:

Ten wzór i ta wklęsłość robią robote, dodatkowo moim zdaniem ten kolor mega dobrze będzie pasował do całości :D Opona 235 nie obciera podczas jazdy albo przy skręcaniu? 

Chyba wklęsłości nie widziałeś :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, K4rol81 napisał:

Chyba wklęsłości nie widziałeś :D  

Wiadomo, ale jak na seryjne felgi to chyba spora :D 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...