Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 98' 2.8 ALG


DEVONIPX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Stare ale jare, kupiłem miesiąc temu bo była zdrowa buda. Póki co nie narzekam.

Zaraz po zakupie wymiana:

- komplet rozrząd

- regeneracja alternatora

- świece

- olej silnika, płukanie, wszystkie filtry

- olej skrzyni, płukanie, filtr

 - termostat

- uszczelki pod pokrywami zaworów

- klocki, tarcze przód

- klocki, tarcze tył

- zestawy naprawcze zacisków przód

- kompletne zawieszenie przód, wahacze, końcówki drążków, gumy itp.

- sprężyny przód

- sprężyny i amortyzatory tył

- położona ceramika

- nowy płyn chłodniczy

- nowy płyn hamulcowy

- amortyzatory klapy bagażnika

- nowe opony

- klima nabita od nowa, ozon

- nowe wycieraczki

- osłony przekładnie kierowniczej

 

Plus mały detailing z mojej strony, jestem pedantem pod tym względem.

Chyba wszystko. Prezentacja nietypowa ale jest:

 

 

Do zrobienia:

FIS - naprawa podświetlenia

Regeneracja kapsli alufelg

Wymiana kasety zmiany biegów - kasetę mam, boję się że po złożeniu plastiki będą trzeszczeć....

Regulator ciśnienia paliwa - czasami kiepsko pali na gorącym silniku      DONE  :)

Wymiana czujnika temperatury cieczy chłodzącej       DONE :)

T.

 

 

*Auto przedstawione, ale user się nie przywitał do tej pory w odpowiednim dziale. ->Nowicjusz
 

Edytowane przez DEVONIPX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Niesamowite, auto wygląda jak nowe.

Gratulacje

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki.

W niedzielę wszedł nowy wosk. Efekt przeszedł oczekiwania. Środek wykończony detailerem na mat. Zdjęcie nie retuszowane.

 

IMG_2209.jpg
IMG_2211.jpg
IMG_2213.jpg
IMG_2214.jpg
IMG_2216.jpg
 

Edytowane przez DEVONIPX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na ten rok to salon. Audi nie było kupione z okolic Kościana (Kamieniec) z rok temu coś mi się taką kojarzy na niemieckich blachach...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 godzin temu, Lukaszhenleys napisał:

Jak na ten rok to salon. Audi nie było kupione z okolic Kościana (Kamieniec) z rok temu coś mi się taką kojarzy na niemieckich blachach...

Tak, to jest to auto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuję porady.

 

Szukam felg. Z racji iż auto mam full stock ori i tak zostanie, nie chcę żadnych felg od nowszego modelu lub szczudeł ala 20". 

Szukam czegoś z klasyków, schmidt, bbs rs, keskin itp. Czy ktoś z Was ma furkę na takich felgach żeby poglądowo obejrzeć jak to może wyglądać ?

 

Felgi mają być wizytówką tego auta, ma je*** po oczach. Dla przechodnia to auto to stare audi, dla mnie cukierek :P

 

Wstepnie rozważam:

https://allegro.pl/schmidt-th-line-4x114-3-radinox-8-5-9x17-okazja-i7423608340.html#thumb/1

 

https://allegro.pl/keskin-kt1-7-5-9j-x16-5x100-5x112-no-bbs-rs-oz-i7442788981.html

 

https://www.olx.pl/oferta/felgi-5x112-r18-vw-passat-audi-a3-a4-a6-a8-bbs-rs-CID5-IDwz0BP.html

 

https://www.olx.pl/oferta/felgi-5x100-r17-vw-golf-4-audi-a3-tt-seat-turbo-gold-CID5-IDwz0rw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. TH line - mega ale na pewno nie na takiej kozie. Do nich potrzebna gleba inaczej bedzie przezabawnie.

2. Keskiny, typowe fejki Futury, te "srubki" to nie srubki tylko kolki ktore wbijasz ;) 

3. Najgorsze z BBS RS - plaskie rotory i wygladaja mega slabo, nawet na zglebionym aucie. Czesto na sprzedaz, bo wiara kupuje je dla tylnych 9.5j, ktore byly wsklesle i mega dobre juz.

4. Wedle gustu, moga byc ale szalu nie zrobia ma tych co wymagaja cos wiecej i sa w temacie :)

Z jednym musze sprowadzic Cie niestety na ziemie - wieksza felga = nizej auto, jesli ma to DOBRZE wygladac. 18 i Twoje amory bedzie po prostu kabaretem, niestety. Raczej dochodzi sie tutaj do momentu gdzie decydujesz czy auto ma byc dalej tak samo wygodne i kupujesz 16, ktore nie beda rwac sutow, czy lekko go zepchniesz na bok i kupisz gwint i wieksza felge. No i tu kolejna sprawa to kolejnosc zakupow, robiac amory i myslac o zmianie felg popelniles blad wg. mnie nie kupując gwintu. 

Skoro wszystko ma byc full stock to i felgi, bo z wiekszymi rozmiarami nic dobrego nie wyjdzie ;) Jak sie juz przelamiesz do zmiany zawieszenia, to wtedy mysl o wiekszych felgach. Bo tak wyglada prawidlowa kolejnosc zakupow tego typu - najpierw zawiecha (co by zaoszczedzic od razu gwint), a potem kola zeby spasowac to i zeby wygladalo. 

Edytowane przez enczu
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż coś bardziej klasycznego do tej budy. 

Tak jak napisał enczu przy kołach większych niż 16 koniecznie auto musi iść w dół. Jak będziesz się za to zabierał to szukaj od razu gwintu. Najwyżej pojezdzisz chwilę z podkreconym, a jak nabierzesz pewności to zjedziesz nim w dół. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jeść z tego silnika :) Myłeś myjką ciśnieniową czy ręcznie? i jaki dressing położyłeś na plastiki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2019 o 20:14, Arek8888 napisał:

Można jeść z tego silnika :) Myłeś myjką ciśnieniową czy ręcznie? i jaki dressing położyłeś na plastiki?

Nie nie myte niczym. Zwykłe czernidło do plastiku w sprayu. Ostatnio założyłem podłogę pod silnik, pomaga w utrzymaniu czystości.

 

Wczoraj wleciała kiera w skórze :)

4D00C737-50D1-48C5-B2C9-5B2FB48C5A8D.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo wygląda całkiem przyzwoicie, powiedziałbym że pięknie się postarzała :P  Wolę taką niż obszytą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są nowe dekielki :) 

Doszły wycieraczki z petexa, stare beżowe mi nie podchodziły.

W przyszłym tygodniu auto jedzie do lakiernika - zschodzący klar tylnego zderzaka, a potem na detailing.

Na wiosne piękna seria bez skazy :)

file-57.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby ta wiosna przynajmniej się pojawiła :D Mógłbyś wrzucić zdjęcie tych dywaników jak wygląda ich dopasowanie i rant?  mam obecnie ori dywaniki Audi i są mega ładne, ale rant to mają kiepski ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...