Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kolejny Avancior V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko ! Z pierwszą B7 rozstałem się na początku lipca 2018r. Szukałem sam nie wiem czego... Czegoś innego :) Celowałem w C6 polift i B8, ale niestety nic ciekawego się nie trafiało. DO jazdy w koło komina kupiłem B5 1.9 TURBO DIESEL INTERCOOLER ! ! ! 130 wściekłych koni. Dlatego też, nie napalałem sie na szybki zakup czegoś "lepszego". 

 

Trafiła się zupełnie przypadkiem ta Be Siudema. Telefon od kolegi i szybka decyzja, chwili się nie zastanawiałem. Sprowadzona z CH, dzisiaj zjechała, fotki prosto z dostarczenia mi auta :P Więc przepraszam za jakość no ale... :D

 

Auto ma unieruchomiony silnik. Kręci ale nie odpala. Przyczyne poznam w przyszłym tygodniu. W najgorszym wypadku trzeba wymienić silnik ale to i tak daje mi jeszcze sporo na plusie.... $$ ;) 

 

Rok produkcji - 2008

SIlnik - 3.0TDI Quattro automat ASB

 

Kilka rzeczy z wyposażenia, które zapamiętałem :P

 

S-Line zewnętrzny

S-Line wewnętrzny

Fotele ze schowkami - półskóra

Szyberdach :banan2:

RNSE

Łopatki w kierze

Kiera z multifunkcją

Tempomat

Zawiecha 1BV

Bi Xenon

4x el. szyby

PDC tył

Grzane d*py

RNS-E led

 

Więcej nie pamiętam :smutas:

 

Plany? :eusathink:

Wiadomo, najpierw doprowadzić auto mechanicznie do ładu, zobaczymy co powychodzi z czasem.

Co do modów które napewno się znajdą w aucie :

 

-tuba z Q5

-zmieniarka na płyty CD

-sprężyny / gwint

-fele 19"

-kamera cofania

-przyciemniane szyby

-obrysówki

-malowanie zacisków

-blaszki na zaciski S4

-oklejenie dekorów

-napis QUATTRO na grill

-końcówki wydechu 100mm

-mapka ECU

-żółte halogeny

 

Zobaczymy co jeszcze wyjdzie w praniu :P

 

Kilka fot :decayed:

 

IMG_1486.JPG

IMG_1487.JPG

IMG_1488.JPG

IMG_1489.JPG

IMG_1491.JPG

IMG_1492.JPG

IMG_1493.JPG

IMG_1494.JPG

20170406_113624_HDR.jpg

20170406_113624_HDR.jpg

Edytowane przez muunv

Opublikowano

Pierwszy ! :D fajfajny wozek ale troche nie rozumiem zmiany na to samo ,;) oby ten byl na tak samo wysokim poziomie jak poprzedni, oby tanio udalo sie zrobic piec, powodzenia !

Opublikowano

Ja również  nie rozumiem tego ruchu, ale trzymam kciuki :oklasky:oby ta dorownala poprzedniczce 

Opublikowano

W takim kolorku i z takim wyposażeniem to też bym się specjalnie długo nie zastanawiał. :D Miliona kilometrów i spełnienia modów.

Opublikowano
  • Autor

Chlopaki, nie rozumiecie... Jakbym Wam powiedzial ile zaplacilem, to byscie sie nie dziwili.... :D

@Krzysztof.95 Dzieki !

Opublikowano
Godzinę temu, muunv napisał:

Chlopaki, nie rozumiecie... Jakbym Wam powiedzial ile zaplacilem, to byscie sie nie dziwili.... :D

@Krzysztof.95 Dzieki !

Silny argument ??

Opublikowano
1 godzinę temu, muunv napisał:

Chlopaki, nie rozumiecie... Jakbym Wam powiedzial ile zaplacilem, to byscie sie nie dziwili.... :D

@Krzysztof.95 Dzieki !

Przekonales mnie ;)

Opublikowano

Niech kolego klona sprowadzi. Fajne auto. Kolor wypas i dziura w dachu 

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, MARCIN607 napisał:

Niech kolego klona sprowadzi. Fajne auto. Kolor wypas i dziura w dachu 

Dzieki :) Najbardziej sie ciesze wlasnie z dziury w dachu. Szyber marzyl mi sie juz od kilku lat ale malo ktore auto go mialo. Zazwyczaj byla to konfiguracja, ktora mi noe odpowiadala. Jak wczoraj zobaczylem dziure w dachu to malo co sie nie posikalem ze szczescia :D :D

Opublikowano

Piękna sztuka no i rocznik!

Powodzenia w reanimacji :decayed:

Opublikowano

Ładna sztuka.

Powodzenia w modzeniu.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, qruku napisał:

Piękna sztuka no i rocznik!

Powodzenia w reanimacji :decayed:

 

Teraz, Skypl napisał:

Ładna sztuka.

Powodzenia w modzeniu.

Dzieki chlopaki ! :good:

Opublikowano

Fajna ;) Nawet gdyby przyszło wymienić silnik to tylko na plus bo porobisz rozrząd itp na igle :)  Widziałem ogłoszenie na fb, jeśli to nie tajemnica napisz na PW za ile ostatecznie ją wydarłeś ;)

Edytowane przez Damianq

Opublikowano

I ja poproszę jak mozna. Kolor wypas bez silnika :-). Ja bym od razu 2.7tt proponował jak auto na dłużej. 

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, MARCIN607 napisał:

I ja poproszę jak mozna. Kolor wypas bez silnika :-). Ja bym od razu 2.7tt proponował jak auto na dłużej. 

Silnik zostaje ten co jest. Narazie trzeba znalezc usterke :)

Opublikowano
3 minuty temu, muunv napisał:

Silnik zostaje ten co jest. Narazie trzeba znalezc usterke :)

Powien Ci szczerze ze gdyby sie okazalo ze piec do wymiany to swapik na 2,7 dobry pomysl

Opublikowano
  • Autor

Ale to chyba dosyc kosztowna zabawa...

Opublikowano
1 minutę temu, muunv napisał:

Ale to chyba dosyc kosztowna zabawa...

Jeden kolega robi twki projekt, mozesz spytac go jakie koszta zabawy.

Opublikowano
  • Autor

Kto to robi?

Opublikowano

z 15k na pewno musisz mieć :D 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.