Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kolejny Avancior V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli znowu B7 na sell:wink:

Opublikowano
  • Autor

Jest klient, trzymac go (B7) na sile nie bede :)

Opublikowano

No pewnie:gicior:

To jednak będzie c6Fl lub b8:wink4:

 

Chyba, że coś innego:whistling:

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
  • Autor

To co wymieniles bym chcial, choc coraz bardziej zaczyna mi chodzic po glowie S4 B7. 

Opublikowano

No to już by była kabinka fajna do przemieszczania się:buhaha:

Opublikowano
  • Autor

Najbardziej martwi mnie paliwo :) LPG w takim aucie to profanacja dla mnie ? Ceny szybuja w gore jak glupie, ciekawe co bedzie po nowym roku. 15l / 100km to na mientko ?

Opublikowano
14 minut temu, muunv napisał:

Najbardziej martwi mnie paliwo :) LPG w takim aucie to profanacja dla mnie ? Ceny szybuja w gore jak glupie, ciekawe co bedzie po nowym roku. 15l / 100km to na mientko ?

Profanacja? paliwo jak paliwo 

Po to jest lpg, aby jeździć taniej, a nie przepłacać za benzynę, a w szczególności przy wysoko litrażowym samochodzie które lubi sobie łyknąć 

W dodatku lpg nie kosztuje tysiąc, dwa do takiego auta...  Ja mając s4 to zakładałbym pewnie od razu, bo po co płacić w uj wie ile za benzynę, gdzie mogę za tą cenę przejechać więcej km na lpg

Przy upalaniu nie problem wyłączyć lpg na benę :) 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kazdy ma swoje zdanie, ja nie jestem zwolennikiem gazu. Albo Cie stac na paliwo do takiego auta, albo nie. :) Jesli nie stac na paliwo to co mowic o czesciach do niego? :) Dlatego mowie, ze zastanawiam sie czy uzdzwigne 4.2 ;)

Opublikowano
  • Autor

Temat do zamkniecia. Auto sprzedane :)

Opublikowano

Karolku to co teraz???

Opublikowano
  • Autor

Dobre pytanie :) Narazie sie nie napalam na kupno auta, na juz bo pospiech jest zlym doradca. Aczkolwiek najabardziej chodzi mi po glowie s4 b7 lub c6 polift. 

Opublikowano
7 minut temu, muunv napisał:

Dobre pytanie :) Narazie sie nie napalam na kupno auta, na juz bo pospiech jest zlym doradca. Aczkolwiek najabardziej chodzi mi po glowie s4 b7 lub c6 polift. 

A czy c6 fl też w wersji S????

Opublikowano
  • Autor

No oczywiscie. Ale nie S6 tylko S- Line ? Na 5.2 mnie nie stac ? :P Ale mialem okazje kilka razy jezdzic RS6 C6 (kilkaset km) i jest w co deptac ;)

Opublikowano

Chodziło mi właśnie o s6.. ale s-line też będzie extra:thumbup1:

Opublikowano
Godzinę temu, muunv napisał:

Temat do zamkniecia. Auto sprzedane :)

Ładna franca była,nie szkoda Ci takiej sztuki?

Opublikowano

S6 a RS6 C6 to dwa całkiem inne samochody - s6 to kupa 

Opublikowano
  • Autor
58 minut temu, Adam87 napisał:

Chodziło mi właśnie o s6.. ale s-line też będzie extra:thumbup1:

2x s line, rowniez 3.0tdi ;) Raczej w nic innego sie nie bede pakowac. 

21 minut temu, Rabbi napisał:

Ładna franca była,nie szkoda Ci takiej sztuki?

No troszke szkoda bo raz, ze byla z 2008r, a dwa byla mega zadbana :) No ale nie mozna sie nie wiadomo jak przywiazywac. Zreszta dobrze, za nia wzialem ;)

Opublikowano
18 minut temu, muunv napisał:

2x s line, rowniez 3.0tdi ;) Raczej w nic innego sie nie bede pakowac. 

Dobry wybór:thumbup1:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Karol, czekamy w takim razie na stworzenie nowego tematu, o nowym wózku :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

Narazie jest problem ze znalezieniem czegokolwiek ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.