Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 c5] 2,4Q Nojes fotkos... pieknos autkos :P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
jak wrazenia?? silnik wystarcza?? ladne ;)

Wrazenia?? BOSKIE!! Swietnie sie to prowadzi , komfort cudowny i ile miejsca :)

Silnik?? Bardzo pozytywne wrazenia chociaz !! ... chyba jest przeplywka padnieta i nie daje jeszcze tyle co moze :) i troche jednak lyka :P

Opublikowano
i troche jednak lyka :P

a no to nie TDI mi tez 2 razy spalanie wzroslo po zmianie dobrze ze gaz mam :biggrin:

Opublikowano
  • Autor

Wlasnie sie zastanawiam czy inwestowac w gaz, za cholere nie wiem jak to wylicz po ilu mi sie zwroci. Mam tak , robie rocznie max. 15 tys km , za instalacja mysle ze wyjdzie ok. 5000 tys . Mysle ze bede nia jezdzil ok. 2 lat . Jest jakas madra glowa co by mi to wyliczyla czy mi sie oplaca ??

Opublikowano

Ja bym nie zakladal .... Sprawdzales jakie spalanie ?

Opublikowano

Noooo...MAX, graty, widzę że wybrałeś naprawdę konkretnie :smile:

Opublikowano

Tak szybko przeliczyłem i tak

przy spalaniu 15/100(wzięte z mojego widzimisie ;) ) to za te dwa lata przjeżdżając 30k km wypalisz 4,5k litrów PB

przy gazie i jego spalaniu ok 17 powiedzmy, ten sam dystans wyjdzie Cie 5.1k litrów gaziku

Oblicz wg aktualnych cen ile wyjdzie Cie za PB i ile za LPG ( przy cenie PB 4zł- 18k zł za 2 lata, przy cenie 2,5 zł za lpg wyjdzie Cie 12750, różnica niewiele ponad 5k zł) więc sobie przelicz czy sie opyla ;)

Opublikowano
Mam tak , robie rocznie max. 15 tys km

jak tyle robisz to nie zakladaj ja tez robie podobnie tylko ze u mnie juz byl gaz co postawilo mnie w sytuacji bez wyjscia jezdzic na gazie :biggrin:

Opublikowano

Teraz dobrą instalacje do V6 można zalożyć za 3-3,5 tyś zł i nie u dziadzia władzia w szopie tylko w dobrym warsztacie,więc nie wiem skad ta cyfra 5000 :eek:

Po drugie z dobra instalacja gazowa moze nie wezmiesz duzo wiecej przy odsprzedazy ale latwiej ci bedzie auto opchnac, sprawdzone na wlasnej... :biggrin:

Opublikowano
NO gratuluje to prawie jak A4

Prawie robie wielką róznice :lol:

Spoko furacz...... no to dziś kreska na spocie :) z moim TDI

Opublikowano

mi sie podoba super machina :a4fan::a4fan:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
V6 i :quattro: = :cool:

Lookier tez podmienił traktora na coś konkretnego...cholera nie bujnąłem się jego 2.4q :frown:

Jak bedziesz w poblizu krk to sie mozesz bujnac moja :P

Opublikowano

Wieksze fele i bedzie wypas na maxa :eek:

Opublikowano

hej Mad_Max

widze ze jednak dales sie przekonac do silnika 2.4

nie bedziesz zalowal, sama przyjemnosc

pozdrawiam i szerokiej drogi!

Opublikowano
  • Autor

wiem juz mi sie bardzo podoba mimo ze mam ja od 3 tygodni :P a co dopiero jak bede tym umial jezdzic :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Piękna niunia. Osobiście nie lubię skóry ale reszta cacy, no i silniczek by mocniejszy się przydał.

Opublikowano
  • Autor

No najlepiej 4,2 ?? :P Mi poki co wystarcza , jak przestanie wystarczac to zmienie na wiekszy :P

Opublikowano

ładna ładna. Kurde jak mi się A6 podoba, następna moja miłość to musi byc A6 + :quattro:

Opublikowano

My mamy 2.8(niestety nie :quattro::cry: ) i już nie wystarcza ale na razie nie zmieniamy :cry: .

Opublikowano

hmm

co tu dużo pisać, furka jak rurka, bardzo ładna :smile: bo to w końcu :audi:

szkoda tylko że to jakieś a6 a nie piękne A4 :rotfl:

Opublikowano
wiem juz mi sie bardzo podoba mimo ze mam ja od 3 tygodni :P a co dopiero jak bede tym umial jezdzic :P

No ładne auto, tylko coś nie tak z tymi odcieniami lakieru i szerokością szpar, wygląda na to, że ta A6 "wskoczyła" gdzieś, kiedyś, delikatnie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.