Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co sie dzieje z €

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co sie dzieje z euro trzymac albo sprzedawac? Jak myslicie bedzie dalej szlo do gory.

Opublikowano

sprzedawaj :wink4:

Opublikowano

na pewno nie kupować :gwizdanie:

Opublikowano

Spekulacje sie nieco uspokoily, wiec moze isc minimalnie w dol teraz...

Opublikowano

sprzedawać :evil:

Opublikowano

Raczej sprzedawać.

Jaki Tuski zaczęli interweniować, to raczej nie ma szans, żeby skoczyło do góry jakoś dużo.

Opublikowano

Dużo tego masz ? Jak nie masz dużo to wstrzymaj się kilka dni i obserwuj. Nawet jak pójdzie o kilkanaście groszy w dół to i tak dużych strat nie zanotujesz.

Opublikowano

Tak jak mówi Dibo zrób... będzie najlepiej :good: słyszałem że ma iśc do 6zl ale myślę że nie ma co czekac bo do lata chyba za dużo znowu nie pójdzie... :good:

Opublikowano

6zl

:shocked::polew:

Opublikowano

panowie 95% opcji walutowych wygasa w połowie marca do tego terminu cena bedzie razcej wysoka blisko 5zł ale po tym terminie powinna sie złotówka umacniać :wink4:

Opublikowano

6zl

:shocked::polew:

wiem poziek że to jest śmieszne, ale do niemcowni by można śmignąc :mysli: a autka jak pójdą w góre... wszystkie wasze inwestycje w autka się wrócą :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Mam pare tys, ale jest to kasa ktura lezy i jest mi narazie niepotrzebna, powiedzmy ze wymienie dzis na zlotowki i beda dalej sobie w banku lezaly do 2012 i co pozniej kupie zanie znow euro? Albo lepiej poprostu dalej € trzyma?

Opublikowano

panowie 95% opcji walutowych wygasa w połowie marca do tego terminu cena bedzie razcej wysoka blisko 5zł ale po tym terminie powinna sie złotówka umacniać :wink4:

to najważniejszy argument dla Ciebie kolego... 4,8zł może się już nie zdarzyć... a jak Ci spadnie do tego co było (3,25 to raczej nie) ale do 3,7zł to przy 8tyś jesteś 9tyś zł do tyłu...

Opublikowano

ja bym sprzedal...

szansa ze tak wysoki kurs bedzie jak bedziemy wchodzic do strefy euro jest bardzo mała...

raczej granica 5zeta jest na dluzsza mete nie do przejscia, a jak sie skoncza spekulacje to duza szansa ze zloty sie jednak umocni...

wtedy kupisz sobie wiecej euraczy :D

Opublikowano

było sprzedawac 5 dni temu :)

Opublikowano

Sprzedaj póki jeszcze jest ta kosmiczna cena :cool1:

Opublikowano

Sprzedaj póki jeszcze jest ta kosmiczna cena :cool1:

ja bym ją nazwał komiczną :wink4:

Opublikowano

Sprzedaj póki jeszcze jest ta kosmiczna cena :cool1:

ja bym ją nazwał komiczną :wink4:

Mi jakoś do śmiechu nie jest w pracy, jak mamy coś importować :kwasny:
Opublikowano

Nie wiem, czy cena jest taka śmieszna. Przypomnijcie sobie z jakiego poziomu zaczęło sie "umacnianie" złotego. Dla mnie to było własnie wielkie manipulowanie kursem. Faktycznie gospodarka w kraju znacznie sie ożywiła, aczkolwiek nikt mnie nie przekona, że to umocnienie jest równoznaczne z 30% wzrostem w stosunku do krajów Eurolandu.

Mniejsza jednak o szczegóły.

Ja swoje "zaskórniaki" zamieniłem na złotówki. Polski rząd zbyt dużo traci na takim, wyjątkowo niekorzystnym kursie Euro, aby pozwolic sobie na zbyt długie utrzymanie sie takiej sytuacji.

Opublikowano

z litwy do polski jeden sprzedawca oszacowal ze przyjezdzaja robnic zakupy i okolo 30-40% to litwini :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.