Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż LED zamiast postojówek


calt

Rekomendowane odpowiedzi

Moja A4 ma fabryczne ksenony,kupilem ja z zoltymi postojowkami-tragedia,kupilem wiec zarowki h6w Philips BV ktore mialy miec efekt ksenonu i idealnie pasowac do barwy jednak okazuje sie ze wcale tak nie jest bo ich swiatlo nie ma nic wspolnego z barwa biala czy niebieska tylko cena ladna...kupilem wiec LED 5x SMD 5050 T4W Ba9s 12V Canbus Audi BMW Volvo (3718357887) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i to byl strzal w 10,piekna biala barwa,nie ma bledu zarowki,wazne tylko tak jak ktos wyzej napisal aby byla to dioda CANBUS

dorzuć fotki jak to wygląda w porównaniu zwykła żarówkavs led ...a później ledy w dzień...,pod wieczór....takie aukcji nic nie pokazują.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja A4 ma fabryczne ksenony,kupilem ja z zoltymi postojowkami-tragedia,kupilem wiec zarowki h6w Philips BV ktore mialy miec efekt ksenonu i idealnie pasowac do barwy jednak okazuje sie ze wcale tak nie jest bo ich swiatlo nie ma nic wspolnego z barwa biala czy niebieska tylko cena ladna...kupilem wiec LED 5x SMD 5050 T4W Ba9s 12V Canbus Audi BMW Volvo (3718357887) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i to byl strzal w 10,piekna biala barwa,nie ma bledu zarowki,wazne tylko tak jak ktos wyzej napisal aby byla to dioda CANBUS

dorzuć fotki jak to wygląda w porównaniu zwykła żarówkavs led ...a później ledy w dzień...,pod wieczór....takie aukcji nic nie pokazują.....

Dokładnie wrzuć jakieś foty jak świecą zwykłe i jak świecą ledy dla porównania jak dasz radę to wrzuć fotkę jaką mają barwę żarówki blue vision bo chciałem właśnie je zakupić:wink:..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam kupić sobie led postojowki od kolegi tomnik z forum szczerze mogę powiedzieć że super świecą ma je w dwóch barwach 4300 i 6000 k. Ja mam te drugie i jestem strasznie zadowolony. Dodatkowo posiadają rezystory wiec nie ma opcji że wyskoczy nam informacja o spalonej żarówce.

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na posty powyżej :wink:

Przeczytałem kilka stron w telefonie tego tematu i nie widziałem podobnej podpowiedzi. No chyba ze twoim zdaniem trzeba przeczytać cały temat aby wyrazić chęć pomocy??

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na posty powyżej :wink:

Przeczytałem kilka stron w telefonie tego tematu i nie widziałem podobnej podpowiedzi. No chyba ze twoim zdaniem trzeba przeczytać cały temat aby wyrazić chęć pomocy??

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Wklej foty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć przed wymianą postojówek ( a więc nie wiem czym mam W5w czy H6W) szukam odpowiednich żarówek czy ktoś z Was spotkał się z takimi jak te w linkach?

Postojówki xenon 4x SMD + 1 LED W5W T10 MOCNE !! (3832887670) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Postojówki xenon LED CAN BUS H6W BAx9S BMW Audi (3772811676) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam ledy od kolegi Tomnik i nie wywalają błędu i świeca dobrze śmiało mogę polecić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodaj fotki.....tak to dużo roboty....????

wątek jest chyba też po to by móc ocenić...,a nie tylko zaufać temu co mówi ,że ładnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja A4 ma fabryczne ksenony,kupilem ja z zoltymi postojowkami-tragedia,kupilem wiec zarowki h6w Philips BV ktore mialy miec efekt ksenonu i idealnie pasowac do barwy jednak okazuje sie ze wcale tak nie jest bo ich swiatlo nie ma nic wspolnego z barwa biala czy niebieska tylko cena ladna...kupilem wiec LED 5x SMD 5050 T4W Ba9s 12V Canbus Audi BMW Volvo (3718357887) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i to byl strzal w 10,piekna biala barwa,nie ma bledu zarowki,wazne tylko tak jak ktos wyzej napisal aby byla to dioda CANBUS

to samo mialem w swojej B5, zaraz po kupnie lampy poszly do Gwertego na przerobke na Bixa i jak przyjrzalem sie lampie to xenon 4300k ladny kolorek a komora obok super-ZÓŁĆ :decayed: powiedzialem, oj nie - zakupilem takie same jak Ty, mam je od 1,5 roku juz i smiga wszystko, dzis na wieczor ciachne foty, to zobaczycie :wink:

Edit: w sumie wieczor jest od 3 godzin bo ciemno jak w du**e :grin:

yuxm.jpg

n98b.jpg

vp9k.jpg

u4mz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbujesz w dzień strzelić , chodzi mi o ot ,czy sięnp.niebiescy doczepią ,za niebieskie postoje ?? :wink:

edit...oni nie rozróżniają np.ciepła biel ...zimna....wiesz o co chodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego d4widoV powiem Ci poszedlem nawet dalej zadowolony postojowkami i wymienilem na ledy cala reszte podswietlenia tj kabine bagaznik rejestracje i schowek pasazera-efekt nieziemski ale to nie w tym temacie. A co do czepiania sie milicji o biale ledy to jeszcze sie nie spotkalem,z niebieska poswiata owszem ale nie o biale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego d4widoV powiem Ci poszedlem nawet dalej zadowolony postojowkami i wymienilem na ledy cala reszte podswietlenia tj kabine bagaznik rejestracje i schowek pasazera-efekt nieziemski ale to nie w tym temacie. A co do czepiania sie milicji o biale ledy to jeszcze sie nie spotkalem,z niebieska poswiata owszem ale nie o biale

nie no, oczywiscie ze reszta jest w full ledzie :decayed: kabinka, nozki, drzwi (czerwone i biale), schoweczek, reja itp :decayed:

Ja juz 2x u mnie w miescie mialem kontrole akurat zatrzymali mnie o sprawdzenie dokumentow, ale zanim je im dalem, to poprosili o prezentacje spryskiwaczy xenonu :decayed: i patrzyli na lampy i nic nie gadali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie zwracaja coraz czesciej uwage na spryski bo nie moga przezyc hidow a jesli chodzi o postojowki to nawet przy przegladzie kiedys gosc powiedzial mi ze typowo sa wyczuleni na postoje ala xenon czyli wlasnie takie z poswiata niebieska gdyz w swietle prawa kolor niebieski zarezerwowany jest tylko i wylacznie dla sluzb a wiec takie biale postojowki o jakich caly czas tutaj prawimy sa jak najbardziej prawidlowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...