Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż LED zamiast postojówek


calt

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez własnie już padła jedna cała żarówka, a w drugiej jeden ledzik:

Postojówki LED 8X SMD Bax9S H6W CAN BUS

Zastanawia mnie, dlaczego na FIS-ie nie ma żadnej informacji i czy w moim przypadku rzeczywiście muszą być żarówki CanBus czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem dziś postojówki led, ale jakoś nie bardzo pasują mi do świateł mijania (mam zwykłe żarówki), więc jak na razie sobie odpuściłem tą przekładkę. Efekt jak dla mnie jest za***isty, ale najpierw muszę wymienić żarówki od świateł mijania, żeby barwa się tak nie różniła:wink:

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakby pasowały do tego żarówki Philipsa blue vision albo Osram night breaker ?

Czy byłby w miare białe do tego leda, a nie za żółte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ledy to nawet do xenona kiepsko wyglądają :kwasny:

Dlaczego? Są trochę bardziej niebieskie przy żarniku 4300K ale jak włączysz xenon to mało je widać:wink: Night breaker byłby za żółty pewnie:kwasny:

PHILIPS 2szt H7 X-TREME VISION +100%więcej światła (3072669587) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładał ktos

LED CREE 3W ŻARÓWKA BA9S T4W BAX9S H6W HIGH POWER (3085900583) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

poszła mi h6w i FIS świeci

przy podanej pewnie bedzie wstawić rezystory ale jak z jakości i ile czasu posiedzi na aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładał ktos

LED CREE 3W ŻARÓWKA BA9S T4W BAX9S H6W HIGH POWER (3085900583) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

poszła mi h6w i FIS świeci

przy podanej pewnie bedzie wstawić rezystory ale jak z jakości i ile czasu posiedzi na aucie

ale ona tylko do przodu daje to moze byc slaby efekt bo od odblysnika sie nic nie bedzie odbijac tez kiedys je ogladalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się za moje lampy i chcę kupić ledowe pozycje. Jak lepiej zrobic?

-kupić gniazda W5W i ledy W5W czy może polecicie jakieś sprawdzione diody H6W które nie przepalą sie za chwilę i nie będa wyświetlać błędu spalonej żarówki ani mrygać? Mam pełen fis ;]

Co do barwy światła zależy mi na jak najbardziej zbliżonej do oryginalnego xenonu, oryginalna wygląda brzydko ale z drugiej strony nie chcę też chamskiej niebieskiej żeby nie zalatywało wsią. Będe wdzięczny jak podeślecie jakies linki polecanych żarówek z allegro to zaraz sobie zamówię ;)

Ps. Gdzie znaleźć żarówki kierunkowskazu takie żeby bańka była w kolorze lekko niebieskim/ a'la tęcza ale żeby świeciły na pomarańczowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po przetestowaniu wielu żarówek LED w końcu trafiłem na takie z małymi diodami SMD i o dziwo świecą długo i na biało. Te większe SMD najczęściej wpadają w niebieski albo fioletowy.

Kupiłem specjalne pod CAN ale teraz się okazało że mój FIS nie ma czujnika żarówek (z czego jestem zadowolony;)

3164318458

Kierunki - OSRAM Diadem

PY21W Diadem Kierunkowskazy 2 szt żarówki OSRAM (3211946050) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postojówki to BAX9S. Jeżeli masz czujnik to szukaj takich z dopiskiem CAN.

BAX9S - Żarówki - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zarówno żarówki postojówek jak i kierunków mają asymetryczne bolce. Tylko żarówki podświetlenia w środku mają symetryczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem "zwykłe" W5W ledowe kupione w lokalnym sklepie motoryzacyjnym, ale nie jestem z nich zbytnio zadowolony...

Zastanawiam się nad założeniem jednej z tych dwóch opcji:

- OSRAM W5W 6000K

OSRAM W5W LEDRIVING 6000K ŻARÓWKA LED POSTOJÓWKA (3304765145) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

- OSRAM W5W 4000K

OSRAM W5W LEDRIVING 4000K ŻARÓWKA LED POSTOJÓWKA (3304765145) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ma ktoś może zdjęcia żeby porównać barwę światła ?

Na chwilę obecną (i jeszcze jakiś czas) w autku są H7 Bosch Xenon Silver...

Które z nich będą lepiej pasować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Chciałbym zamiast zwykłych żarówek do świateł postojowych H6W zamontować Ledy Cree Ba9s, takie jak poniżej:

LED CREE 3W ŻARÓWKA BA9S T4W BAX9S H6W HIGH POWER (3643469186) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Pytanie - kto wie czy trzeba podpiąć rezystory żeby oszukać komputer w komunikacji błędu? czy bedzie działać?

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jakie żarówki postojowe z barwą podobną do xenona będą pasowały do b6 dodam że nie interesują mnie chińskie ala ledy tylko coś lepszego np. Osram,Philips itp.

Może macie jakieś ciekawe propozycje na miejsce postojówek w barwie xenona ?

---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

A co powiecie na takie:PHILIPS żarówka halogen H6W 12V Blue Vision BAX9s (3740835294) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Może ktoś używa takich postojówek to prosił bym o wypowiedz jak świecą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykła żarówka bankowo będzie na żółtawo świecić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykła żarówka bankowo będzie na żółtawo świecić :wink:

No nie wiem na aukcji piszę że mają barwę świecenia 3400K czyli zbliżoną do ksenonu :eusathink:

No i producent Philips model żarówki blue vision czyli świecą na niebiesko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja A4 ma fabryczne ksenony,kupilem ja z zoltymi postojowkami-tragedia,kupilem wiec zarowki h6w Philips BV ktore mialy miec efekt ksenonu i idealnie pasowac do barwy jednak okazuje sie ze wcale tak nie jest bo ich swiatlo nie ma nic wspolnego z barwa biala czy niebieska tylko cena ladna...kupilem wiec LED 5x SMD 5050 T4W Ba9s 12V Canbus Audi BMW Volvo (3718357887) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i to byl strzal w 10,piekna biala barwa,nie ma bledu zarowki,wazne tylko tak jak ktos wyzej napisal aby byla to dioda CANBUS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...