Skocz do zawartości
IGNOROWANY

☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter


MarcinL

Rekomendowane odpowiedzi

Też chyba sobie kupię, bo po zimie zostaje osad na szybach dosłownie ze wszystkiego, Ci co mieszkają tam, gdzie palą w domach byle czym, wiedzą o czym pisze... zwykła ścierka tego nie ruszy...

Mówisz, że warto ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kamil-vag napisał:

Też chyba sobie kupię, bo po zimie zostaje osad na szybach dosłownie ze wszystkiego, Ci co mieszkają tam, gdzie palą w domach byle czym, wiedzą o czym pisze... zwykła ścierka tego nie ruszy...

Mówisz, że warto ? 

Warto. Miałem też na tylnej szybie dookoła wycieraczki uwalone i zeszło wszystko.

edit:

Wzorowałem się na ich filmiku co zrobili

 

Edytowane przez MarcinL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rns-e z kamerka zamontowane. Na odbiór od lakiernika czekają jeszcze listwy s4 drzwi.

20200406_181551.jpg20200406_181452.jpg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcinL napisał:

Rns-e z kamerka zamontowane. Na odbiór od lakiernika czekają jeszcze listwy s4 drzwi.

20200406_181551.jpg20200406_181452.jpg

Fajnie to wygląda ;)

Dużo roboty jeśli chodzi o montaż tej kamery i zgranie jej z RNSE ? 

Listwy od S4 oryginalne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, musti napisał:

Fajnie to wygląda ;)

Dużo roboty jeśli chodzi o montaż tej kamery i zgranie jej z RNSE ? 

Listwy od S4 oryginalne ?

Montaż łatwy. Otwór w blendzie trzeba tylko poszerzyć jeden, bo chincze nie przejdą i śrubkę mniejszą dać, bo oryginalna za duża do tej klamki. A zgranie, to jak każda inna. Do tej też wymagany jest moduł.

Listwy ori C.iężki temat, ale udało się nawet w moim kolorze LZ9Y. Tak czy siak było widać ryski i poszły do odświeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd zewnętrzny praktycznie gotowy. Doszły listwy S4 i brakuje jedynie korekty lakieru oraz ładnej felgi :)

 

20200509_154717.jpg

  • Pomoc techniczna 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takie pytanko z innej beczki ile miesięcznie wydajecie kasy na te wszystkie cześći felgi i inne fajne pierdółki bose szyby przyciemniane itp. Też planuje ulepszyć Audi a4 b7 1.8 T i taki styl samochodu bardzo mi się podoba jednak się boję że finansowo nie dam rady :( a bardzo bym chciał <3 :3 

Edytowane przez Moon_11
Mała pomyłka ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie zaczynaj ? to jest jak nałóg... Odmawiasz sobie tego i owego, bo w audi trza by coś wymodzić ??

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Moon_11 napisał:

Ja takie pytanko z innej beczki ile miesięcznie wydajecie kasy na te wszystkie cześći felgi i inne fajne pierdółki bose szyby przyciemniane itp. Też planuje ulepszyć Audi a4 b7 1.8 T i taki styl samochodu bardzo mi się podoba jednak się boję że finansowo nie dam rady :( a bardzo bym chciał <3 :3 

Napewno na raz wszystkiego nie kupisz odrazu. Prawie wszyscy idą po kolej, zbierając na to i tamto. Jakbyś chciał odrazu wszystko kupić to wartość auta byłaby lub/i więcej..

Na spokojnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wszystko pomału pracuję jako kierowca ciężarówki i 3 tygodnie jestem w trasie i na tydzień zjeżdzam także czas jest tylko chęci brak w autach umiem majstrować jestem mechanikiem z szkoły średniej praktyki ;P tylko nie mam warsztatu ani narzędzi ale myślę że się coś ogarnie :D Może to wypalić ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Moon_11 napisał:

No tak wszystko pomału pracuję jako kierowca ciężarówki i 3 tygodnie jestem w trasie i na tydzień zjeżdzam także czas jest tylko chęci brak w autach umiem majstrować jestem mechanikiem z szkoły średniej praktyki ;P tylko nie mam warsztatu ani narzędzi ale myślę że się coś ogarnie :D Może to wypalić ? :)

Większość tutaj majstruje przy aucie na parkingu pod blokiem.

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcinL napisał:

Większość tutaj majstruje przy aucie na parkingu pod blokiem.

Dokładnie. 

Ja akurat na podwórku, na kamieniach:facepalm: i jakoś daje się rade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Adam87 napisał:

Dokładnie. 

Ja akurat na podwórku, na kamieniach:facepalm: i jakoś daje się rade...

Wczoraj przeglądałem temat twojego auta i modyfikacji i masz super furmankę :D Podziwiam majsterkowanie na "kamieniach" :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw radziłbym zacząć od doprowadzenia do sprawności technicznej i zwróć uwagę na blacharkę. ;)  

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, george napisał:

Najpierw radziłbym zacząć od doprowadzenia do sprawności technicznej i zwróć uwagę na blacharkę. ;)  

Auto kupiłem ponad rok temu w blacharskim stanie i jak i technicznym jest jak najbardziej dobrze miesiąc temu klocki wymieniłem jak na razie nic nie będę może potem felgi do zmiany bo mam 16stki takie zwykłe jak kołpaki a będę celował 19stki jakieś i jeszcze opony też będą wtedy do wymiany :) pomału małymi kroczkami do celu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Moon_11 napisał:

Wczoraj przeglądałem temat twojego auta i modyfikacji i masz super furmankę :D Podziwiam majsterkowanie na "kamieniach" :)

A dziękuję:wink4: jakoś daję rade.. a później jakie zadowolenie z efektu:decayed:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Moon_11 napisał:

Auto kupiłem ponad rok temu w blacharskim stanie i jak i technicznym jest jak najbardziej dobrze miesiąc temu klocki wymieniłem jak na razie nic nie będę może potem felgi do zmiany bo mam 16stki takie zwykłe jak kołpaki a będę celował 19stki jakieś i jeszcze opony też będą wtedy do wymiany :) pomału małymi kroczkami do celu :D

W moim aucie wyszła zdrowia seria, ale zebrało się trochę rzeczy do naprawy z racji zużycia i blacharką, w tym usunięcie uszkodzeń po zakupie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...