Skocz do zawartości
IGNOROWANY

☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter


MarcinL

Rekomendowane odpowiedzi

Panie Majster czy mi się wydaje czy prawa strona siedzi krzywo? Czyli końcówka jest skierowana jakby do wewnątrz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, papadziordzio napisał:

Panie Majster czy mi się wydaje czy prawa strona siedzi krzywo? Czyli końcówka jest skierowana jakby do wewnątrz?

Możliwe, bo spawane na szybko było, a i tak już wkurzony byłem, bo stopila mi się prawa strona przez moja głupotę. 

Muszę wyciąć to co stopilo się i czeka mnie kupno nowego zderzaka, bo tam tez potopilo zaczepy. 

Tu masz inne zdj

20191018_120328.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, niwet napisał:

Szkoda, że te końcówki takie małe, 80mm dla mnie minimum tutaj 

Szukałem gotowego i szybkiego rozwiązania na gora 2 lata. Może kiedyś skuszę się na 80. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sportowy katalizator i te tłumiki ultera. Dopiero dzisiaj miałem możliwość usłyszeć jak to fajnie  chodzi :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podrzucisz link do tych wydechów? Jak w środku? Ładnie to brzmi, ciekawe jak będzie z DP :)

Edytowane przez tomek1192
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, tomek1192 napisał:

podrzucisz link do tych wydechów? Jak w środku? Ładnie to brzmi, ciekawe jak będzie z DP :)

Tlumik-sportowy-AUDI-A4-B7-2-0-TFSI-ULTE
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1070 zł - Tłumik sportowy AUDI A4 (B7) 2.0 TFSI | ULTER (8007621191). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki...

Z początku wydawało się głośno, ale to pierwsze wrażenie takie. Po kilku km słuch się przyzwyczaił.

U mnie jest sportowy katalizator, także z DP pewnie będzie ciut głośniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, tomek1192 napisał:

Drogi gips, 1k za 1 szt :( w kazdym razie dzieki! :)

Za 2 to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2019 o 21:02, MarcinL napisał:
Tlumik-sportowy-AUDI-A4-B7-2-0-TFSI-ULTE
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1070 zł - Tłumik sportowy AUDI A4 (B7) 2.0 TFSI | ULTER (8007621191). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki...

Z początku wydawało się głośno, ale to pierwsze wrażenie takie. Po kilku km słuch się przyzwyczaił.

U mnie jest sportowy katalizator, także z DP pewnie będzie ciut głośniej.

Z DP w środku jest znośnie, na zewnątrz za to jest świetnie :)

dzięki za linka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku zdecydowałem się zakupić kamerkę po ostatnim incydencie. Jakiś gościu nie dość, że mnie spychał, to jeszcze specjalnie hamował przed maską żebym wjechał mu w tył.

Kamerka ładnie schowała się za lusterkiem, kabel poprowadzony do schowka, a w schowku zrobiona ładowarka USB po zapłonie.

84026572_497889610923653_3557498514806145024_n.jpg83645086_507366523245198_2132979470426963968_n.jpg

 

Mam pytanie do Was. Co to może być za przypadek, że spadają obroty na postoju i wracają? Dzieje się to sporadycznie, a tutaj akurat udało mi się uchwycić najgorszy moment, że cały czas tak robiło. Jeszcze podczas hamowania silnikiem jakoś tak mało płynnie schodzi z obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PB może to być nieszczelnosć, ewentualnie przepustnica do przeczyszczenia i adaptacji... 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kamil-vag napisał:

W PB może to być nieszczelnosć, ewentualnie przepustnica do przeczyszczenia i adaptacji... 

Dzięki za info . Spróbuję z tą przepustnicą najpierw, bo już 240tyś i wątpię, że była czyszczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko delikatnie ? najważniejsze to nie strzelać z klapy, ona jest na mocnej sprężynie... Są specjalne, bezpieczne środki do mycia przepustnic, ewentualnie IPA... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, kamil-vag napisał:

Tylko delikatnie ? najważniejsze to nie strzelać z klapy, ona jest na mocnej sprężynie... Są specjalne, bezpieczne środki do mycia przepustnic, ewentualnie IPA... 

Ściągnąłem rurę i faktycznie jest przepustnica brudna. Na końcach klapki jest nagar.

Z tego co czytałem, to ona jest sterowana elektrycznie. To normalnie paluchem w środku ją otwierać czy jakiś inny sposób jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz otwierać tylko nie naciągaj klapy i nie puszczaj, żeby nie było takiego mocnego strzała... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna pogoda, to trzeba było umyć auto po 3 miesiącach. Jednak co ręczne mycie, to ręczne. Samo opłukanie bez żadnej powłoki nie ma sensu.

zdj.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda moje doświadczenie.

Męczył mnie od dłuższego czasu kamień na szybach. Najbardziej na tylnej, gdzie przy zakładaniu folii gościu mówił, że to wżery po cięciu i na pewno auto było z tyłu składane. Po 2 latach postanowiłem zrobić z tym porządek i zakupiłem produkt od RRC WATER SPOT REMOVER GEL

Nie spodziewałem się, że zostanie wszystko usunięte. Zrobiłem test pół na pół, ale nie mogłem tego uchwycić na zdjęciu. Na brudnej stronie szyba miała zielone odcięcie. Udało mi się jedynie na krawędzi uchwycić gdzie było najbardziej to widoczne, bo nie ma tutaj prześwitu:

20200329_085233.jpg

90942056_512518376304553_517049569209483264_n.jpg90853182_205077510722204_2803401016106549248_n.jpg

 

No i z tego wszystkiego, że nie można nigdzie jechać odpocząć, to zrobiłem sobie 3 prezenty, o których napiszę w przyszłym tygodniu :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...