Skocz do zawartości
IGNOROWANY

☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter


MarcinL

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Adam87 napisał:

Tak w półce. To zrobie tak jak ty masz, a w razie jakby było jeszcze mało to się dołoży reszte.. A wiązke też musze zmieniać???

Najpierw zmień budę na prawidłową czyli avanta ;) w sedanie bose nie zrobi takiej roboty niestety. Ewentualnie dodatkowo sub z q5 w zapas, ale też nie zagra tak, jak w avancie... Wiązki panowie dostępne u mnie, elektryka do słupka też, reszta czyli wiązka tapicerki i wiązka sterownika drzwi powinny być w komplecie zawsze z jednym i drugim. Jeśli ktoś to sprzedaje osobno to jest po prostu cebulkiem :grin: ja wiem czy bose i szyby jedno rozbieranie... Teoretycznie nie, praktycznie w sumie jak myślę to też nie :D do bose wyjeżdża tunel środkowy, tapicerki, tylne siedzisko, boczek bagażnika. Do szyb tapicerki, fotele nie zawsze, półka pod kierą i schowek, progi. Tylko tapicerki się pokrywają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Adam87 napisał:

Z chęcią zaprowadził bym samochód do niego, ale chyba za daleko odemnie

Nie pytaj ile razy rekordzista tankował żeby dojechać bo byś nie uwierzył :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kaju napisał:

Najpierw zmień budę na prawidłową czyli avanta ;) w sedanie bose nie zrobi takiej roboty niestety. Ewentualnie dodatkowo sub z q5 w zapas, ale też nie zagra tak, jak w avancie... Wiązki panowie dostępne u mnie, elektryka do słupka też, reszta czyli wiązka tapicerki i wiązka sterownika drzwi powinny być w komplecie zawsze z jednym i drugim. Jeśli ktoś to sprzedaje osobno to jest po prostu cebulkiem :grin: ja wiem czy bose i szyby jedno rozbieranie... Teoretycznie nie, praktycznie w sumie jak myślę to też nie :D do bose wyjeżdża tunel środkowy, tapicerki, tylne siedzisko, boczek bagażnika. Do szyb tapicerki, fotele nie zawsze, półka pod kierą i schowek, progi. Tylko tapicerki się pokrywają :D

Zagalopowałem się ;) bo u siebie będę miał wymieniane też fotele na elektryki, więc temu napisałem jedno rozbieranie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcinL napisał:

Przód chyba jest pod radio,

Na harmanie tak. Przy bose całość leci z wzmacniacza 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, niwet napisał:

będę miał wymieniane też fotele na elektryki,

A to zapraszam po instalacje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, kaju napisał:

A to zapraszam po instalacje :decayed:

Jak coś to będę się odzywał na fb 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, kaju napisał:

Najpierw zmień budę na prawidłową czyli avanta ;) w sedanie bose nie zrobi takiej roboty niestety. Ewentualnie dodatkowo sub z q5 w zapas, ale też nie zagra tak, jak w avancie... Wiązki panowie dostępne u mnie, elektryka do słupka też, reszta czyli wiązka tapicerki i wiązka sterownika drzwi powinny być w komplecie zawsze z jednym i drugim. Jeśli ktoś to sprzedaje osobno to jest po prostu cebulkiem :grin: ja wiem czy bose i szyby jedno rozbieranie... Teoretycznie nie, praktycznie w sumie jak myślę to też nie :D do bose wyjeżdża tunel środkowy, tapicerki, tylne siedzisko, boczek bagażnika. Do szyb tapicerki, fotele nie zawsze, półka pod kierą i schowek, progi. Tylko tapicerki się pokrywają :D

Jak narazie zostaje sedan? czyli mam szukać zestawu z wiązką kpl. 

32 minuty temu, kaju napisał:

Nie pytaj ile razy rekordzista tankował żeby dojechać bo byś nie uwierzył :ph34r:

Podejrzewam, że pewnie z poza naszych granic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Adam87 napisał:

Jak narazie zostaje sedan? czyli mam szukać zestawu z wiązką kpl. 

Podejrzewam, że pewnie z poza naszych granic ?

Z poza i pewnie rsem jechał :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancka b7, kilka razy się za nią oglądałem na zg, często ją widuje na focusie lub na zdrojowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, kufel26 napisał:

Elegancka b7, kilka razy się za nią oglądałem na zg, często ją widuje na focusie lub na zdrojowej?

A możliwe :DZ zewnątrz póki co nie przyciąga uwagi. Takie o sobie przeciętne, jak każde. Jedynie lampy pomalowane i wycieraczka z tyłu Q5.  Wyglądem zajmę się dopiero raczej w przyszłym roku, bo sporo chcę zmienić + malowanie kilku elementów i wtedy można korektę lakieru walnąć.

Teraz jest plan i chęci duże na stage 2. Zobaczymy jak to wyjdzie. Chciałem tylko program zrobić, ale to bez sensu. Zaraz walnęłoby sprzęgło i turbo, bo sprzęgło już ma uślizgi delikatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila wolnego i wpadł yatour. Teraz trzeba coś pomyśleć na co to złapać żeby nie odpadło. W końcu można słuchać muzyki normalnie z pendrive albo z youtube przez auxa :)

xz0zoRE.jpg

 

Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie oklejenie dekorów carbonem 5d. Oklejał ktoś może i podzieli się wiedzą na temat żywotności takich folii? Znalazłem sprzedawcę na allegro z dobrymi opiniami i się zastanawiam https://allegro.pl/oferta/folia-okleina-carbon-5d-polysk-czarna-152-x-50-cm-7499081837

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MarcinL napisał:

Chwila wolnego i wpadł yatour. Teraz trzeba coś pomyśleć na co to złapać żeby nie odpadło. W końcu można słuchać muzyki normalnie z pendrive albo z youtube przez auxa :)

xz0zoRE.jpg

 

Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie oklejenie dekorów carbonem 5d. Oklejał ktoś może i podzieli się wiedzą na temat żywotności takich folii? Znalazłem sprzedawcę na allegro z dobrymi opiniami i się zastanawiam https://allegro.pl/oferta/folia-okleina-carbon-5d-polysk-czarna-152-x-50-cm-7499081837

 

na yatoura to polecam 2 otwory na górze + szeroka trytka :D Siedzi od lat elegancko - jak chcesz moge Ci fotke podesłać :P

Edytowane przez Marcinx52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Marcinx52 napisał:

na yatoura to polecam 2 otwory na górze + szeroka trytka :D Siedzi od lat elegancko - jak chcesz moge Ci fotke podesłać :P

W sumie nie pomyślałem o tym :D Dobra myśl, chyba tak zrobię i nie ma szans żeby spadło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carbon jest piękny, ale drogi. Zdecydowałem się na folie Carbon 5D i nie żałuję. Ładnie wygląda to z kierownicą. Brakuje do tego jeszcze czarnej podsufitki? Chciałem przy okazji przyciemnić lampy z tyłu, ale się poddałem ?

0G3vjJM.jpg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carbon wyszedł super:oklasky:

A co z tylnymi lampami nie wyszło?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adam87 napisał:

Carbon wyszedł super:oklasky:

A co z tylnymi lampami nie wyszło?? 

Ciężko się klei. Próbowałem na dwa sposoby:

1. woda i ludwik, po czym psiknąć na folię i lampę. Folia wtedy się nie kleiła i można było ustawiać, ale co z tego.. Czytałem, że trzeba psiknąć jeszcze rozpuszczalnikiem, to wtedy klej złapał, ale nawet po podgrzaniu nie można było pęcherzy wypchać.

2. Próbowałem też na sucho delikatnie po kawałku przyklejać i cały czas wypychać pęcherze, ale na środku lampy kilka mi się zebrało i już nie szło wypchać.

Odpuściłem, bo już zostało mi za mało foli na eksperymenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcinL napisał:

Carbon jest piękny, ale drogi. Zdecydowałem się na folie Carbon 5D i nie żałuję. Ładnie wygląda to z kierownicą. Brakuje do tego jeszcze czarnej podsufitki? Chciałem przy okazji przyciemnić lampy z tyłu, ale się poddałem ?

0G3vjJM.jpg

Zapodaj link jak możesz z jakiej aukcji brałeś folię :D Sam myślę nad oklejeniem lub pomalowaniem w black piano moją szkaradną rybią łuskę... 

Przy okazji dużo folii zeszło na dekory? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/folia-okleina-carbon-5d-polysk-czarna-152-x-50-cm-7499081837

2szt tego, to trochę zostaje i można popełnić błędy przy oklejaniu. Najgorzej okleić było popielniczkę i biegi. Tutaj zmarnowałem trochę folii :D

Jak masz rybią rybią łuskę, to nie wiem czy tak fajnie okleisz. Ja miałem gładkie dekory, a od kierowcy lekkie zarysowania od pazurów, to ciut widać jak mega się wpatrzysz i pod światło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcinL napisał:

https://allegro.pl/oferta/folia-okleina-carbon-5d-polysk-czarna-152-x-50-cm-7499081837

2szt tego, to trochę zostaje i można popełnić błędy przy oklejaniu. Najgorzej okleić było popielniczkę i biegi. Tutaj zmarnowałem trochę folii :D

Jak masz rybią rybią łuskę, to nie wiem czy tak fajnie okleisz. Ja miałem gładkie dekory, a od kierowcy lekkie zarysowania od pazurów, to ciut widać jak mega się wpatrzysz i pod światło.

Dzięki ;)  temu planuję zakupić drewniane i okleić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, niwet napisał:

Dzięki ;)  temu planuję zakupić drewniane i okleić 

Ja to chyba nigdy tego stage 2 nie zrobię, bo teraz jak okleiłem, to przydała by się czarna podsufitka :D Kompletna w dobrym stanie, to tysiaka trzeba liczyć jak patrzyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...