Skocz do zawartości
IGNOROWANY

☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter


MarcinL

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, MarcinL napisał:

Ja to chyba nigdy tego stage 2 nie zrobię, bo teraz jak okleiłem, to przydała by się czarna podsufitka :D Kompletna w dobrym stanie, to tysiaka trzeba liczyć jak patrzyłem.

Gdzie są te za tysiaka  :D? albo odklejone, poplamione lub porysowane są a sam też patrzę... prędzej oddam swoją do obszycia w ciemną 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, niwet napisał:

Gdzie są te za tysiaka  :D? albo odklejone, poplamione lub porysowane są a sam też patrzę... prędzej oddam swoją do obszycia w ciemną 

No może i masz rację...

https://allegro.pl/listing?string=czarna podsufitka a4 b7&order=p&bmatch=baseline-cl-n-uni-1-2-1123

Są plamki albo ryski, a podsufitki tak nie idzie uprać, bo zaraz się będzie odklejać.

Orientujesz się ile w taki sam kolor obszycie wychodzi? Bo to też dobra myśl, bo te boczne osłony, to już można doczyścić sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcinL napisał:

Ciężko się klei. Próbowałem na dwa sposoby:

1. woda i ludwik, po czym psiknąć na folię i lampę. Folia wtedy się nie kleiła i można było ustawiać, ale co z tego.. Czytałem, że trzeba psiknąć jeszcze rozpuszczalnikiem, to wtedy klej złapał, ale nawet po podgrzaniu nie można było pęcherzy wypchać.

2. Próbowałem też na sucho delikatnie po kawałku przyklejać i cały czas wypychać pęcherze, ale na środku lampy kilka mi się zebrało i już nie szło wypchać.

Odpuściłem, bo już zostało mi za mało foli na eksperymenty.

Ja u siebie kleiłem na samą wodę. I używałem też takiej gumowej "szpachelki". Bardzo pomaga. Może jeszcze kiedyś spróbujesz okleić. I nie śpiesz się..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie oklejałem lampy 2 razy efekt 100 w kosz i auto oddane do gościa co się tym zajmuje. Za 120 okleił lampy i kierunki na błotnikach. Z tego co się przekonałem do tego musi być ciepło, żeby folia za szybko ne sztywniała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MarcinL napisał:

No może i masz rację...

https://allegro.pl/listing?string=czarna podsufitka a4 b7&order=p&bmatch=baseline-cl-n-uni-1-2-1123

Są plamki albo ryski, a podsufitki tak nie idzie uprać, bo zaraz się będzie odklejać.

Orientujesz się ile w taki sam kolor obszycie wychodzi? Bo to też dobra myśl, bo te boczne osłony, to już można doczyścić sobie.

Allegro i olxy mam całe przesortowane i do avanta jak na złość problem z ładną podsufitką... a do sedanów od groma tego

Nie wiem, początkowo chciałem sufit w alcantarze ale jak kumpel się zapytał ile taki sufit u tapicera wyjdzie to zaśpiewał 3-4,5k, bo sam materiał około 2k :whistling:

Zwykła czarna pewnie o wiele taniej, ale to już sam się opytam jak będę miał auto 

Edytowane przez niwet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekory sam oklejałeś? Dużo zabawy z tym? 

Noszę się z zamiarem oklejenia swoich ale chcę iść w szczotkowane alu aby nie było zbyt ciemno w środku. 

A audi klasa sama w sobie :)

Pozdrawiam, 

Darek 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lewiatan1989 napisał:

Dekory sam oklejałeś? Dużo zabawy z tym? 

Noszę się z zamiarem oklejenia swoich ale chcę iść w szczotkowane alu aby nie było zbyt ciemno w środku. 

A audi klasa sama w sobie :)

Pozdrawiam, 

Darek 

 

 

Sam. Trochę zabawy jest, ale najgorzej popielniczkę i dekor od biegów. Ciężko w popielniczce wyciąć ten prostokącik, bo rowki małe i nie czuć ich tak, a przy  biegach, to najlepiej ten chrom ściągnąć. Również znaczek quattro wyciągnąłem i przykleiłem na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2019 o 13:05, MarcinL napisał:

Sam. Trochę zabawy jest, ale najgorzej popielniczkę i dekor od biegów. Ciężko w popielniczce wyciąć ten prostokącik, bo rowki małe i nie czuć ich tak, a przy  biegach, to najlepiej ten chrom ściągnąć. Również znaczek quattro wyciągnąłem i przykleiłem na nowo.

Ja to jednak mało asertywny jestem ??? 

Dziś na próbę okleiłem u siebie popiołkę i ramkę ? 

Za niedługo wrzucę fotę do siebie jak to wygląda :)

dzięki za natchnienie bo to była Twoja zasługa ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się. Został założony prawy IC, wtryskiwacze z saaba i program. Teraz auto ciągnie aż miło.

BurA087.jpg

Na odbiór czeka jeszcze zderzak przód od sline z PDC i spryskami. Montaż dopiero w okolicach maja, bo trzeba go pomalować, grill z s4 kupić i jeszcze cuprę :)

  • Pomoc techniczna 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gremlin0209 napisał:

Plusik. ?

wstaw wykresik ?

Wykres dopiero na stage 2 jak turbo walnie. Program robiony jedynie na podstawie logów, ale Łukasz zna się na rzeczy i bardzo fajnie wystroił. Aż chce się autem teraz jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcinL napisał:

Wykres dopiero na stage 2 jak turbo walnie. Program robiony jedynie na podstawie logów, ale Łukasz zna się na rzeczy i bardzo fajnie wystroił. Aż chce się autem teraz jeździć.

To się buzia musi cieszyć  - zazdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zderzaka ;) Ja szukam i dorwać nie mogę w normalnej kasie ;/ Gdzie wyłączyłes jeśli nie tajemnica i za ile? Możesz PW napisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, MarcinL napisał:

Wykres dopiero na stage 2 jak turbo walnie. Program robiony jedynie na podstawie logów, ale Łukasz zna się na rzeczy i bardzo fajnie wystroił. Aż chce się autem teraz jeździć.

To prawda po Łukasza strojeniu banan na mordzie i bezpieczeństwo w engine :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila wolnego czasu dzisiaj i pojechałem na myjnię. Nikogo nie było, to można dokładnie wypucować autko. Czarny lakier to masakra jednak. Każdą ryskę widać i aż serce boli :( Trzeba pomyśleć na przyszły rok o polakierowaniu kilku elementów + korekta lakieru jak będzie już kompletny sline zewnętrzny.

Wczoraj jeszcze zamontowałem podświetlany cupholder i półeczkę - dzięki @trepek

vpqZyGO.jpg

IHkpq9R.jpg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, trepek napisał:

@MarcinL

niech Ci sluzy :) zmieniales caly kosz radia czy tylko swiatlo?

Kosz, ale potem zorientowałem się, że mogłem tylko tą listewkę z diodą dołożyć i podmienić zaślepkę górną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Adam87 napisał:

Ładnie Marcin:thumbup:

Po majówce zderzak powinien od sline z czujnikami wlecieć. Wtedy to już mordka ładna będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...