Skocz do zawartości
IGNOROWANY

☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter


MarcinL

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, dayd_4 napisał:

Czyli rozumiem, z lewej strony jest chińczyk, a z prawej Xenarc?

Pytam, bo na moich żarnikach, już mam mega słabe światło i muszę w najbliższym czasie wymienić żarniki. Soczewkę natomiast chcę zostawić, bo mam oryginalny bix i dużą soczewkę, więc nie widzę sensu w przeróbce na B8.

Dzięki z a odpowiedź, śledzę temat, jestem ciekawy dalszych postępów.

Pozdr.

Tak. Po pracy zrobię zdjęcie i pokażę co to za chinczyk bo mam w bagażniku. 

Na wiosnę chciałbym stage2 zrobić, ale zobaczymy jak to będzie. Potem to już wygląd zewnętrzny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcinL napisał:

Tak. Po pracy zrobię zdjęcie i pokażę co to za chinczyk bo mam w bagażniku. 

Na wiosnę chciałbym stage2 zrobić, ale zobaczymy jak to będzie. Potem to już wygląd zewnętrzny. 

Dobra, dzięki, daj spokój z tym chińczykiem, szkoda czasu na robienie mu zdjęć. Sprawdzałem właśnie koszt tych Laser Xenarc - 640zł./2 szt. Tak cię to też kosztowało?

Nie pamiętam, teraz dokładnie, być może już to robiłeś - polecam ci DP przede wszystkim, oczywiście z wyprogramowaniem sondy. Zupełnie inaczej silnik oddycha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, dayd_4 napisał:

Dobra, dzięki, daj spokój z tym chińczykiem, szkoda czasu na robienie mu zdjęć. Sprawdzałem właśnie koszt tych Laser Xenarc - 640zł./2 szt. Tak cię to też kosztowało?

Nie pamiętam, teraz dokładnie, być może już to robiłeś - polecam ci DP przede wszystkim, oczywiście z wyprogramowaniem sondy. Zupełnie inaczej silnik oddycha.

No coś tyle dałem. 

Jeszcze na razie nic nie robiłem. Nie wiem czy dp czy sportowy wkładać. Pod koniec roku planuje zmienić pracę i ciekawe jak na zachodzie podczas kontroli będzie. Celowac chce w 250km. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MarcinL napisał:

No coś tyle dałem. 

Jeszcze na razie nic nie robiłem. Nie wiem czy dp czy sportowy wkładać. Pod koniec roku planuje zmienić pracę i ciekawe jak na zachodzie podczas kontroli będzie. Celowac chce w 250km. 

Nie wiem, jak z kontrolami na zachodzie, swoją drogą, jak masz wszystko ok i silnik w dobrej kondycji, do tego LPG, to myślę że i bez kata, wynik spalin być dobry.

W tym tygodniu z ciekawości zrobię badanie spalin, jak znajdę chwilę czasu, z takim wydechem jak jest i jak będzie dobrze, to się pochwalę w swoim wątku:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dayd_4 napisał:

Soczewkę natomiast chcę zostawić, bo mam oryginalny bix i dużą soczewkę, więc nie widzę sensu w przeróbce na B8.

Zanim wywalisz te sześć stów, sprawdź w pierwszej kolejności stan odbłyśników w projektorach czy nie są wypalone. Najlepszy żarnik nie da światła jeśli odbłyśnik jest słaby.

 

Sorry, że trochę śmiecę Koledze w temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, staniek napisał:

Zanim wywalisz te sześć stów, sprawdź w pierwszej kolejności stan odbłyśników w projektorach czy nie są wypalone. Najlepszy żarnik nie da światła jeśli odbłyśnik jest słaby.

 

Sorry, że trochę śmiecę Koledze w temacie. 

Odbłyśniki są w normalnym stanie, rozbierałem lampy zaraz po zakupie, nie są jak nowe, ale nie są powypalane. Za to żarniki mam wrażenie że są oryginalne jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już po wizycie u @kaju Profesjonalna i szybka robota, a na pokład wpadło: bose, elektryka tył, podświetlane nogi tak jak powinno i podświetlenie nóg na czerwono od Tomka. Najbardziej jestem zadowolony z bose :buhaha:

Poniżej kilka fot, a teraz zabieram się za odkładanie na stage 2 o ile wcześniej nie zamontuję servo, bo kaju chyba mnie przekonał ?

IYjQniW.jpg

g6Btug5.jpg

mlf8rPX.jpg

heVAHzp.jpg

Ab7gMQP.jpg

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie Marcin:oklasky:

Jest różnica w bose??? Już kilku osób pytałem i się zastanawiam czy zmienić?? Ogólnie moje ładnie gra, ale nie mam porównania.. 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adam87 napisał:

Pięknie Marcin:oklasky:

Jest różnica w bose??? Już kilku osób pytałem i się zastanawiam czy zmienić?? Ogólnie moje ładnie gra, ale nie mam porównania.. 

 

Nie zastanawiaj się nawet :D Jak dam na 14, to już czuję jak mi w klacie wszystko telepie. Basik miły i czysto jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, MarcinL napisał:

Nie zastanawiaj się nawet :D Jak dam na 14, to już czuję jak mi w klacie wszystko telepie. Basik miły i czysto jest.

Do tego zestawu potrzebuje:

4 głośniki, wzmacniacz, subwoofer sedan... coś jeszcze??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, MarcinL napisał:

Nie zastanawiaj się nawet :D Jak dam na 14, to już czuję jak mi w klacie wszystko telepie. Basik miły i czysto jest.

elektryki sam kompletowałeś? bo też muszę się za to zabrać :P tam chyba głównie te silniczki i wiązki są potrzebne? bo boczki mam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Adam87 napisał:

Do tego zestawu potrzebuje:

4 głośniki, wzmacniacz, subwoofer sedan... coś jeszcze??? 

To Ci wystarczy, bo jeszcze jest centralny z przodu, ale kaju mówi, że dużo on nie zmienia i te górne w drzwiach, ale one chyba są takie same jak zwykłe. Ja mam tylko 4 głośniki, sub i wzmacniacz, a centralny i górne zwykłe.

U Ciebie pewnie będzie lepiej suba słuchać, bo w sedanie jest w półce tak?

3 minuty temu, niwet napisał:

elektryki sam kompletowałeś? bo też muszę się za to zabrać :P tam chyba głównie te silniczki i wiązki są potrzebne? bo boczki mam 

Sam, a kaju mi złożył.

Wiązka w słupku między drzwiami, wiązka tapicerki, silniczek, boczki no i przyciski w drzwi kierowcy.

https://portal.a4-klub.pl/a4-b6b7-montaz-elektrycznych-podnosnikow-tylnych-szyb/

Edytowane przez MarcinL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcinL napisał:

To Ci wystarczy, bo jeszcze jest centralny z przodu, ale kaju mówi, że dużo on nie zmienia i te górne w drzwiach, ale one chyba są takie same jak zwykłe. Ja mam tylko 4 głośniki, sub i wzmacniacz, a centralny i górne zwykłe.

U Ciebie pewnie będzie lepiej suba słuchać, bo w sedanie jest w półce tak?

Wiązka w słupku między drzwiami, wiązka tapicerki, silniczek, boczki no i przyciski w drzwi kierowcy.

No właśnie z tymi wiązkami kicha :P najwyżej ten co będzie mi ogarniał zbuduje wiązkę  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, niwet napisał:

No właśnie z tymi wiązkami kicha :P najwyżej ten co będzie mi ogarniał zbuduje wiązkę  

Tapicerki czy słupka? Tapicerki miałem wcześniej już, bo kupowałem podświetlane klamki i drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcinL napisał:

Tapicerki czy słupka? Tapicerki miałem wcześniej już, bo kupowałem podświetlane klamki i drzwi.

Słupka ;) i chyba też od razu bose dołożę bo to jedno rozbieranie będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, niwet napisał:

Słupka ;) i chyba też od razu bose dołożę bo to jedno rozbieranie będzie 

A czemu kicha z nimi? Widzę na allegro, że są. O cenę chodzi?

No najlepiej od razu bose, bo po co dwa razy rozbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcinL napisał:

A czemu kicha z nimi? Widzę na allegro, że są. O cenę chodzi?

No najlepiej od razu bose, bo po co dwa razy rozbierać.

Są? to chyba jakoś źle szukam lub źle wpisuję frazę ... zapodasz linka na pw? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MarcinL napisał:

To Ci wystarczy, bo jeszcze jest centralny z przodu, ale kaju mówi, że dużo on nie zmienia i te górne w drzwiach, ale one chyba są takie same jak zwykłe. Ja mam tylko 4 głośniki, sub i wzmacniacz, a centralny i górne zwykłe.

U Ciebie pewnie będzie lepiej suba słuchać, bo w sedanie jest w półce tak?

Tak w półce. To zrobie tak jak ty masz, a w razie jakby było jeszcze mało to się dołoży reszte.. A wiązke też musze zmieniać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Adam87 napisał:

Tak w półce. To zrobie tak jak ty masz, a w razie jakby było jeszcze mało to się dołoży reszte.. A wiązke też musze zmieniać???

Tak. Przód chyba jest pod radio, a tył leci pod wzmacniacz bose. Nie zagłębiałem się za bardzo w ten temat i nie pytałem też co tam Kaju podłącza w danej chwili. Całą nową wiązkę od wzmacniacza z tyłu ciągnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcinL napisał:

Tak. Przód chyba jest pod radio, a tył leci pod wzmacniacz bose. Nie zagłębiałem się za bardzo w ten temat i nie pytałem też co tam Kaju podłącza w danej chwili. Całą nową wiązkę od wzmacniacza z tyłu ciągnął.

Z chęcią zaprowadził bym samochód do niego, ale chyba za daleko odemnie?

No nic, damy jakoś rade... szukam zestawu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...