Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
16 minut temu, soul87 napisał(a):

Zadne z tych dwoch nie jest bezpieczne. 

Czyli zostaje soft? Zajmujesz się tym? 

Opublikowano

Tak. Oczywiście pisałem już rok temu tutaj o tym 

Opublikowano
12 minut temu, soul87 napisał(a):

Tak. Oczywiście pisałem już rok temu tutaj o tym 

Ok, poszedł priv

 

Opublikowano

 

Opublikowano

Krzysio przyszedł i pozamiatał 15 stron forum, to co? zamykamy temat ;) ?

Opublikowano

Pozamiatał ?? Gdzie . Ja uważam że nie wniósł nic nowego co zostało tu dawno temu powiedziane ....

Opublikowano

Dokładnie. Jeden wielki bełkot, a rzeczowych informacji max na 5 minut, z resztą jak we wszystkich jego "produkcjach".

Opublikowano
14 godzin temu, przem8 napisał(a):

Dokładnie. Jeden wielki bełkot, a rzeczowych informacji max na 5 minut, z resztą jak we wszystkich jego "produkcjach".

Więcej dowiedziałem się z komentarzy pod jego filmem niż z samego filmu? Chociaż szacun za podjęcie tematu. W końcu siedział wieczorami przy tym... 

Edytowane przez ozi58

Opublikowano

Kod silnika CAHA wymiana dwóch termostatów i zaworek wszystko Ori wydane pieniądze w błoto jak było tak jest ?

Opublikowano
19 minut temu, marcin120383 napisał(a):

Kod silnika CAHA wymiana dwóch termostatów i zaworek wszystko Ori wydane pieniądze w błoto jak było tak jest ?

To samo miałem w CGLC, 2x wymieniałem termostaty, a nawet tą kulkę zwaną szumnie zaworem zwrotnym. W zeszłą sobotę byłem u tunera na modyfikacji algorytmu działania pompki i dopiero teraz problem zniknął.

Opublikowano

Panowie czy w CJCB jest drugi termostat auto manual poliftowe 

Opublikowano
10 minut temu, Michu 76 napisał(a):

Panowie czy w CJCB jest drugi termostat auto manual poliftowe 

 

VIN

Opublikowano
6 godzin temu, Dev napisał(a):

 

VIN

WAUZZZ8K4EN018516

Opublikowano

A w CAHA tuner pomoże 

Opublikowano

Kurcze ja próbuje namierzyć kogoś w pomorskim co robi ale bez skutku. Co mniej więcej robią w tym sofcie? Zmniejszają prędkość pompki względem temperatury? Może jakbym podpowiedział tunerowi w mojej okolicy to by też ogarnął. Ja u siebie wymieniłem drugi termostat ma temp otwarcia 87 jest lepiej ale niestety spada. 

Edytowane przez ozi58

Opublikowano
23 godziny temu, Michu 76 napisał(a):

Panowie czy w CJCB jest drugi termostat auto manual poliftowe 

Jeżeli się nie mylę to wszystkie polift mają, ja mam cjcd i posiadam taki termostat

Opublikowano
12 minut temu, ozi58 napisał(a):

kogoś w pomorskim

VAG Performance Pomorze - Reda, zadzwoń może pomogą

Opublikowano
12 minut temu, pilKOZAK napisał(a):

VAG Performance Pomorze - Reda, zadzwoń może pomogą

Ok, zadzwonię dzięki. 

Opublikowano
7 godzin temu, ozi58 napisał(a):

Ok, zadzwonię dzięki. 

Dzieki podjade do carsa moze oni mi sprawdza dokladnie

 

Opublikowano

Dzwoniłem do tunera w mojej okolicy i zna temat, ale za to wyśmiał Krzyśka z EKG i jego grzebanie w sofcie?. Mówi że nie ma takiego czegoś jak grzebanie w sofcie tylko i wyłącznie oryginalne termostaty z logo. Ja mam u siebie główny mahle a ten drugi z temp otwarcia 87st od audi a6. Osiąga 90st tylko ze temp spada, czy ktoś może potwierdzić że po wymianie na oryginały jest tak jak powinno być? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.