Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S4 B6 Avant Nogaro blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
15 minut temu, dekiel 13 napisał:

 Michał Guzy - dokładnie.Tak z Siemianowic chociaż za murem Sosnowiec już Robota z wydechem na najwyższym poziomie.?

Napisalem maila do niego, ciekawe czy odpisze.

Opublikowano
3 minuty temu, trepek napisał:

Napisalem maila do niego, ciekawe czy odpisze.

Myślę że tak. Zawsze odpisywał. Pracy ma niesamowicie dużo.

P.S. Kubiszer sorry za OT w temacie ,?

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, dekiel 13 napisał:

Myślę że tak. Zawsze odpisywał. Pracy ma niesamowicie dużo.

P.S. Kubiszer sorry za OT w temacie ,?

Spoko?

Odwiedziłem stronkę MG MOTORSPORT i wygląda całkiem zachęcająco tym bardziej że rzeczywiście mam niedaleko. Dzięki ?

 

Opublikowano

Piękna eska. Dorzuciłbym ulterki 90mm. Zerknij do mnie na zachrystię jak to wygląda

 

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Gac3k napisał:

Piękna eska. Dorzuciłbym ulterki 90mm. Zerknij do mnie na zachrystię jak to wygląda

 

 Zacna furka ?

Opublikowano
W dniu 20.01.2019 o 17:17, _małyTM_ napisał:

ta furka ma 2-

- automat

- nie jest moje ?

 

 

 

I jeszcze jeden - ten na akumulatorze.. 

Opublikowano

automat w S4 z jej momentem to plus a nie minus ?

Edytowane przez pawelosinski83

Opublikowano

Jakub,

A'propos wydechu do S4 V8 spokojnie znajdziesz b. ładne używane markowe  układy na allegro np. Milltec, Supersprint ok. 2 tys całość.

Najrozsądniejsze cenowo rozwiązanie.

Znajomi do swoich S4 takie zakładają i bardzo sobie chwalą.

Brzmi to pięknie.

Nie ma co odkrywać koła na nowo...

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, pawelosinski83 napisał:

automat w S4 z jej momentem to plus a nie minus ?

Podzielam zdanie, siedzisz jak Pan a auto rwie do przodu. Jak potrzeba więcej frajdy to i manetkami można się pobawic? 

To już nie te czasy że automat zamula jak we W124?

Opublikowano
  • Autor

Witam 

Pomyślałem że przedstawię Wam moje wcześniejsze autko z którym ciężko było się rozstać ponieważ było to małe marzenie od dziecka. Jest to Volkswagen Corrado z 91 roku wersja 2,9 Vr6. Auto zostało odświeżone przeze mnie od podstaw włącznie z pracami blacharskimi, malowaniem, budową większych hamulców i wiele innych. Uzytkowalem je 4 lata po czym powiększenie rodziny skłoniło mnie na zmienienie go na większe. Jednak z zamiłowania do motoryzacji nie mogłem zgodzić się na zwykłe rodzinne kombi. I tak po wielu za i przeciw zdecydowałem się na S4. 

Pozdrawiam

 

DSC03039.JPGDSC03046.JPG7bb0de190edfc286.jpg6621580e357b7e30.jpgfbf0a3c617aadf2e.jpg

Opublikowano

Lubisz niebieskie samochody ?

Corrado ładne, ale brakowało trochę obniżenia. 

Opublikowano

Klawe auto .   ? Fele OZ ultraleggera ?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, granatowy napisał:

Lubisz niebieskie samochody ?

Corrado ładne, ale brakowało trochę obniżenia. 

Niebieskie moje ulubione. Corek był na dobrym gwincie ale gleba nigdy nie była moim priorytetem?

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, dekiel 13 napisał:

Klawe auto .   ? Fele OZ ultraleggera ?

Tak, 17x8j

Opublikowano
30 minut temu, Kubiszer napisał:

Corek był na dobrym gwincie

Na zdjęciach tego nie widać - szczególnie na felgach RH (?) ?

Opublikowano
  • Autor

 

 

31 minut temu, granatowy napisał:

Na zdjęciach tego nie widać - szczególnie na felgach RH (?) ?

Na OZ na 3 zdjęciu był już bardziej skręcony ale i tak w każdym wariancie stojąc przy nim był bardzo niski, nawet niższy od golfa 3 na pneumatyce leżącego dokładka na ziemi. Przewaga niskiego dachu robiła swoje ?

Opublikowano

Szacuneczek.

Corrado było też przepiękne no i jeszcze w VR6 ;D

Widać włożone mnóstwo pracy.

Świetnie na tych prosiakowatych RH wyglądało.

I poprzednie i aktualne auto klasyka !

Widzę, że gustujesz w niebieskich ;D

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Dzięki black4 , teraz tylko powspominać ?

Pozdrawiam

Opublikowano

Piękna, zadbana. Ale proszę, zacznij modzić, należy jej się kosmetyczka :good:

Opublikowano
  • Autor

Przygotowania do sezonu się zaczęły 

Na początek małe rzeczy czyli blaszki ozdobne na tylne zaciski 

IMG_20190204_110310.jpgIMG_20190204_110346.jpg

 

Pozdrawiam ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.