Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 1.8T NOGARO BLUE?Smerf❤️


Dawcioo

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się przedstawić mam na imię Dawid pochodzę z Białegostoku. ❤️ Posiadam samochód marki Audi model A4 b5 z silnikiem 1.8T?około 190 kucykow?  lakier nogaro blue o kodzie lakieru LZ5M. Samochód posiadam od 11 listopada 2017 roku po zakupie założyłem instalacje gazowa stag z wyposażenia mogę wymienić kilka ważniejszych rzeczy wiec fotele kubełkowe oraz siedzenia tylne RECARO z ustawieniem ledzwi oraz elektrycznym ustawieniem położenia, koła alufelgi 18 na lato oraz zimowe na alufelgach 15, gwint FK ,Rozpórka, Xenon,full FIS, Climatronic, Nagłośnienie BOSE?, Kierownica trojramienna  i wiele wiele innych również  należę do grupy motoryzacyjne Night Racing Białystok❤️❤️❤️jeżeli ktoś z forowiczow przyjeżdża na spoty to pewnie mnie kojarzy i mój samochód.?? Do zobaczenia na drogach i na spotach❤️

received_1858650140858949.jpeg

received_434767830348303.jpeg

IMG_20180623_124957.jpg

IMG-20180612-WA0006.jpg

IMG_20180412_180130_236.jpg

Edytowane przez Dawcioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie zadbane AUDy, jakieś plany na dalsze mody? Zdradź coś nam ?

Powodzenia i bez awaryjności życzę :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Dandusiek napisał:

Ładnie zadbane AUDy, jakieś plany na dalsze mody? Zdradź coś nam ?

Powodzenia i bez awaryjności życzę :whistling:

Dziękuję ślicznie ? myślę nad większą turbina centralnym intercoolerem po za tym podniesienie mocy tyci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MARCIN607 napisał:
  • fura fajna ale foto profilowe jak FABIO :banan3:

Dzięki ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super się prezentuje. Wygląda na zadbany egzemplarz i do tego fajnie wyposażony. Zazdraszczam foteli. Jak się na co dzień takie Recarosy sprawują?

Pozdrawiam z Białegostoku ?

Edytowane przez krzysiek_f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, krzysiek_f napisał:

Super się prezentuje. Wygląda na zadbany egzemplarz i do tego fajnie wyposażony. Zazdraszam foteli. Jak się na co dzień takie Recarosy sprawują?

Pozdrawiam z Białegostoku ?

Dziękuję!! ?Powiem Ci tak Krzysiu kolego są bardzo wygodne w długie trasy pompowanie poduszki na plecach naprawdę pomaga ogólnie  jestem zadowolony bardzo! Również pozdrawiam! ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny egzemplarz, marzą mi się takie fotele, dokładnie takie jak u Ciebie. Powiedz mi jak jest z wsiadaniem wysiadaniem? Mocno uciążliwe? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Niewidzialny napisał:

Bardzo ładny egzemplarz, marzą mi się takie fotele, dokładnie takie jak u Ciebie. Powiedz mi jak jest z wsiadaniem wysiadaniem? Mocno uciążliwe? Pozdrawiam.

Witam dziękuję za miłe słowa fakt wrzuca się w oczy na mieście bardzo ten samochod ???? Nie jest to uciążliwe ale niestety nie każdy jest młody i piękny mój dziadek ledwo wsiada i wysiada bo naprawdę jest nisko ? chyba że ustawiasz fotele wysoko to jest normalnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z ładniejszych B5 jakie widziałem tu na forum :) Będę wypatrywał na ulicach naszego miasta i na pewno pomrugam jak spotkam :) Zdjęcie nie uchwyciło podłokietnika czy nie ma go? bo bez niego jak bez ręki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Arek8888 napisał:

Jedna z ładniejszych B5 jakie widziałem tu na forum :) Będę wypatrywał na ulicach naszego miasta i na pewno pomrugam jak spotkam :) Zdjęcie nie uchwyciło podłokietnika czy nie ma go? bo bez niego jak bez ręki :)

Dziękuję ślicznie Arku! Tak niestety nie ma podłokietnika ale dla mnie osobiście to nie przeszkadza ? do zobaczenia na spotach jeżeli jeździsz na nie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jeżdżę na spoty, ale chętnie zacznę, tylko nie wiem gdzie takie się odbywają. Jest coś ciekawego w okolicach Białego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Arek8888 napisał:

Niestety nie jeżdżę na spoty, ale chętnie zacznę, tylko nie wiem gdzie takie się odbywają. Jest coś ciekawego w okolicach Białego?

Zapraszam na FUNPAGE na FB - - - - - - > Night Racing Białystok. Pewnie ze jest jeżeli nie masz co robić ZAPRASZAM tam aktualne wydarzenie i najbliższy spot :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny nogaro blue ? ale nie wiem czym robisz fotki bo kolor do siebie niepodobny niestety.

Tylko relingi są chrom? czasami takie wersje były.  FMIC jak najbardziej na +, ale też o większych hamulcach trzeba by pomyśleć już przy takiej mocy raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, karol24 napisał:

Kolejny nogaro blue ? ale nie wiem czym robisz fotki bo kolor do siebie niepodobny niestety.

Tylko relingi są chrom? czasami takie wersje były.  FMIC jak najbardziej na +, ale też o większych hamulcach trzeba by pomyśleć już przy takiej mocy raczej.

Cześć! Kolor jak najbardziej nagaro Blue może takie światło i ci się wydaje że kolor inny☺️ chrom jeszcze na listach od szyb. Trzymaj tu zdj  hamulce Brembo Max klocki ferodo z tyłu klocki ferodo tarcze rotinger?

IMG_20180916_123306.jpg

IMG_20180916_123317.jpg

IMG_20180916_123329.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu byłem uczestnikiem sesji zdjęciowej wykonanej przez P&M Photo wraz z Grupą Night Racing Białystok wrzucam kilka zdj 

photo_1542139629469.jpg

photo_1542139757265.jpg

photo_1542139759051.jpg

photo_1542139793436.jpg

photo_1542139709297.jpg

IMG-20181112-WA0000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ciekawy kolorek, wyróżnia się w szarej codzienności. Nie myślałeś może o jakiś nowych flegach bo te trochę straszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2018 o 09:51, Harbonnet napisał:

Naprawdę ciekawy kolorek, wyróżnia się w szarej codzienności. Nie myślałeś może o jakiś nowych flegach bo te trochę straszą.

Mam na lato 18 śliczne :3 zdj wyżej! A te felgi to zimowki to nie opłaca mi się jakiś kozaków na zimę kupywac xd

Edytowane przez Dawcioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadły nowe tarcze i klocki z tyłu do tego łożyska i koronki ABS oraz repeaturki zaciskow ?

IMG_20181215_143222.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...