Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288


Gremlin0209

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, kamil-vag napisał:

W sensie Android? 

Nie, nie. Odpowiedni numerek RNSE pod kamerkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Wczoraj dokładnie minęło 2 lata od kupna CzArNuLkI (nie mylić z założeniem tematu) ? Od momentu kupna, aż po dzisiejszy dzień pokonałem przebieg ponad 65 tys. km. Nie zawiodła mnie ani razu w trasie krótkiej czy długiej. Wiadomo nie liczę rzeczy typowo eksploatacyjnych, które się zużywają i wymagają też już wymiany w aucie 13 letnim. ?

Obecnie na blacie ponad 244 tys., ale silnik (1.8T) chodzi według mnie dobrze. Nie wydziela żadnych dziwnych dźwięków i brak jakichkolwiek  wycieków. Od wymiany do wymiany dolewam oleju około litra, ale po za jego ubytkiem autko nie kopci, ma moc i brak oleju w dolocie (po za mgiełką). ?

Co mogę jeszcze dodać, hmm...?? Chyba już wszystko powiedziałem, jedynie mogę go polecić każdemu kto szuka w miarę dynamicznego (po chipie) i ekonomicznego (lpg) silnika. ?

Pozdrawiam i szerokości !!! ?
 

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gremlin0209

Faktycznie, radio na wstecznych z ledami od Promotora szumi.

Dobrze, że rzadko go słucham  :grin:

Edytowane przez rosati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ?

Tydzień temu w aucie został wymieniony szczotkotrzymacz w rozruszniku (byly male problemy z odpalaniem na gorącym silniku). Teraz autko pali, aż miło ? zimny czy ciepły, cyk i jedziemy ?

Niedługo czeka mnie wymiana oleju i filtrów ?

A z innych wiadomości to niestety, ale na wiosnę prawdopodobnie autko pojdzie na sprzedaż. Do tego czasu jeszcze pare gratow w leci do auta, jak tylko zdążę. Jeśli ktos szuka naprawdę zadbanej sztuki i w takim zestawieniu to zapraszam na priv z ofertami ?

Pozdro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję coś większego kupić i w dieslu. Robię teraz prawie 30tys. km rocznie, a szykują mi się prawdopodobnie jeszcze większe dystanse pokonywać. Od razu odpowiem - z autkiem nic złego się nie dzieje, jeśli sie trafi konkretny kupiec i wie czego oczekuje to sprzedam, jeśli nie to zostanie ze mna i tyle. Nie mam, aż takiego parcia na sprzedaż, dlatego napisałem prawdopodobnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny samochód naprawdę widać że zadbany wiele pracy włożyłeś gratuluję.  Kurde tyle tu chłopaków jest na forum którzy mogliby też przy moim samochodzie pomóc, tylko że ja mam wszędzie daleko jedynie po flaszkę na Słowację blisko:)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szczerze mówiąc to sam będę chciał się przesiąść z b6 na b7 i myślałem ,że może jakaś lalunia się trafi, no ale niestety nie w tym okresie (dopiero za rok około)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2020 o 19:41, Gremlin0209 napisał:

Musi trafić ? inaczej zostanie ze mną, nie mam parcia na sprzedaż, aż tak... ?

Tak patrze na cene i w sumie sie nie dziwie ze za swoja chce okolo 43 tys ale tez jakos nie mam parcia :D Wytrwałosci w sprzedazy bo "Janusza" wszedzie pełno :D

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w temacie nie dzieje się nic nowego. Dzisiaj wpadła kolejna wymiana oleju ze wszystkimi filtrami ?

20201205_082226.jpg

Pozdro! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, WhitePoint napisał:

Pozdrawiam, śmiga aż miło:)

Zakładaj temat i pochwal się co jeszcze będziesz modził po Łukaszu:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, WhitePoint napisał:

Pozdrawiam, śmiga aż miło:)

Niech służy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następca CzArNuLkI już jest ? A6 C7 3.0 TDI 245kM ?

Myślę, że koło weekendu ogarnę jakiś topic i może foty (pogoda nie dopisuje...) ?

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...