Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288


Gremlin0209

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, cysiek18 napisał:

Jest ok, jakie masz teraz et, ile mają felgi ?

8,5J 43 ET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mamy te same felgi, te same ET i ten sam dystans :) Nawet kolor felg podobny. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cysiek18 napisał:

To mamy te same felgi, te same ET i ten sam dystans :) Nawet kolor felg podobny. 

Za rok prawdopodobnie wlecą nowe opony letnie 225 i będzie lepiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2020 o 19:02, cysiek18 napisał:

To mamy te same felgi, te same ET i ten sam dystans :) Nawet kolor felg podobny. 

Tobie nigdy nic nie przytarło? Bo po przejechaniu 200km nie wiem czy to przycierka (sądzę, że tak, bo jest ładnie w okół opony), ale tylko pp jednej stronie, a po drugiej nic... Dziwne troszke... ??

Edytowane przez Gremlin0209
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trze o materiał nadkoli pewnie :mellow:

Mi co prawda na 18/8,5j z guma 235/40 i końcowym et 30, zawieszenie 1BE na większych hoooopkach tarło wiec wywaliłem i tez praktycznie tylko od kierowcy (takie miałem wrażenie bo przy zdejmowaniu zauważyłem lekko wytarty "filc" po obu stronach .

U Ciebie może być tak samo. Mamy za szerokie opony :kox:

PS. Fajny czarnuch :D

Edytowane przez raaf
ps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, raaf napisał:

Trze o materiał nadkoli pewnie :mellow:

Mi co prawda na 18/8,5j z guma 235/40 i końcowym et 30, zawieszenie 1BE na większych hoooopkach tarło wiec wywaliłem i tez praktycznie tylko od kierowcy (takie miałem wrażenie bo przy zdejmowaniu zauważyłem lekko wytarty "filc" po obu stronach .

U Ciebie może być tak samo. Mamy za szerokie opony :kox:

PS. Fajny czarnuch :D

Dzięki ?

Za rok wlecą raczej 225, a ten sezon może jakoś oblecę. Chyba, że będzie zbyt tarło ciągle to je zdejmę i tyle...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gremlin0209 napisał:

Tobie nigdy nic nie przytarło? Bo po przejechaniu 200km nie wiem czy to przycierka (sądzę, że tak, bo jest ładnie w okół opony), ale tylko pp jednej stronie, a po drugiej nic... Dziwne troszke... ??

Dwa razy mi przytarło i to w tym samym miejscu, duży poprzeczny uskok, jechałem lekko ponad 110, ale uskok duży kumpla Kuga przy 120 odrywa tam koła :)

To tylko przecierka o to materiałowe nadkole. Pewnie jakbym miał pełny bagażnik było by to częściej a tak codziennie przy różnej jakości drogach i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, cysiek18 napisał:

Dwa razy mi przytarło i to w tym samym miejscu, duży poprzeczny uskok, jechałem lekko ponad 110, ale uskok duży kumpla Kuga przy 120 odrywa tam koła :)

To tylko przecierka o to materiałowe nadkole. Pewnie jakbym miał pełny bagażnik było by to częściej a tak codziennie przy różnej jakości drogach i jest ok.

Tak, ale tam są te filce co dociskają materiał do błotnika od wewnątrz. Dziś obmacałem i co...?? Nie ma ich, wyrwało chyba, bo w materiale jedna wielka dziura...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gremlin0209 napisał:

Tak, ale tam są te filce co dociskają materiał do błotnika od wewnątrz. Dziś obmacałem i co...?? Nie ma ich, wyrwało chyba, bo w materiale jedna wielka dziura...?

To mam to samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się jednak zdjąć dystanse z tyłu i zamówić nowe, ale 10mm, żeby nie sprawdzać po każdej przejażdzce czy błotnik cały... ?

W międzyczasie wczoraj odwiedziłem naszego kolege z forum @kamil-vagw celu przeciągnięcia kabli od kamerki cofania i jej podłączenia oraz schowania kabli od kamerki samochodowej i jej podłączenia po zapłonie. Można powiedzieć, że zadanie wykonaliśmy w 75%... ? Wszystko ładnie pociągnięte i podłączone jak ori, ale wersja RNSE Led z końcówką G nie chulała tak jak powinna... Po zakodowaniu był na stałe obraz z kamerki albo chodziło radio ? Jeszcze mamy zamiar podmienić Leda na tą z końcówką A, jeśli tam zadziała będę szukał kogoś na podmiankę. Oby tak było, jak nie to wleci Android,  a Led na sell... ?

Kabel kamerki samochodowej poszedł górą tapicerki przy szybkie i zszedł słupkiem do bezpieczników. Kamil się postarał i wszystko wygląda, jak ori. Nikt nie będzie wiedział, że coś było grzebane ?

Edytowane przez Gremlin0209
  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam sie na przyszłość :hi:

Tak prawda, został taki trochę niesmak, że nie zadziałało do końca jakbyśmy chcieli... 

Podmień z Adamem, jak coś dzwońcie to podpowiem co i jak z adaptacją...

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jesteśmy dogadani, wiec będzie wiadomo, co i jak:wink4:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobimy spota to i z moim będzie można podmienić :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gałki w chromie zatrzymuję, bo to rarytas na naszym rynku ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała zmiana, ale oko cieszy ☺ muszę jeszcze kogoś z VAgiem poprosić o ustawienie wskazówek licznika ? Może @Adam87 ?

20200530_161442.jpg

20200530_175642.jpg

  • Pomoc techniczna 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana na +, ale ja brałem bez napisu sline. Napisałem do nich i za darmo zgodzili się zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcinL napisał:

Zmiana na +, ale ja brałem bez napisu sline. Napisałem do nich i za darmo zgodzili się zmienić.

Ja zdecydowałem się jednak z napisem i według mnie to pasuje, tym bardziej, że mam sline wewnętrzny ?

Robiłeś vagiem kalibracje wskazówek? Bo chyba ręcznie się ich nie da ustawić... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Gremlin0209 napisał:

Ja zdecydowałem się jednak z napisem i według mnie to pasuje, tym bardziej, że mam sline wewnętrzny ?

Robiłeś vagiem kalibracje wskazówek? Bo chyba ręcznie się ich nie da ustawić... ?

Właśnie nie i mam krzywo i mi między 5-10km/h przekłamuje, a vfizem :D

Edytowane przez MarcinL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...