Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288


Gremlin0209

Rekomendowane odpowiedzi

Więcej jak 13mm nie bierz bo przy tej oponie może być problem z tyłu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiam się jakie dystanse dobrać do siebie na tył, tylko że ja mam 18" 8j et45 i oponę 235/40. 

Myślałem o 12mm lub 13mm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Rob@k napisał:

Więcej jak 13mm nie bierz bo przy tej oponie może być problem z tyłu. 

No 20mm kilka razy przytarło w ekstremalnych sytuacjach. Także, lepiej troszke mniej i będzie baja.

Tu widać jak wygląda 20mm na podobnych parametrach..

20200322_200553.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Wy sobie tego zwyczajnie na własnych furach nie pomierzycie zamiast gdybać i opierać się na czyichś sugestiach. Na każdym jednym zawieszeniu będzie to inaczej wyglądać i tam, gdzie u jednego 20mm jest ok to u drugiego może być za dużo. Tym bardziej kiedy koła macie pod ręką. Felunek na furę, kawałek deseczki czy czegoś prostego plus miara i wymiar gotowy. :ph34r:

BTW. Dokładka z przodu trzyma i nie odpada? :eusathink:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, afroo. napisał:

Czemu Wy sobie tego zwyczajnie na własnych furach nie pomierzycie zamiast gdybać i opierać się na czyichś sugestiach. Na każdym jednym zawieszeniu będzie to inaczej wyglądać i tam, gdzie u jednego 20mm jest ok to u drugiego może być za dużo. Tym bardziej kiedy koła macie pod ręką. Felunek na furę, kawałek deseczki czy czegoś prostego plus miara i wymiar gotowy. :ph34r:

BTW. Dokładka z przodu trzyma i nie odpada? :eusathink:

Może i tak zrobię ? W weekend planuję założyć lato, więc będzie okazja ?

A z tą dokładką to pytanie do mnie? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2020 o 23:01, Gremlin0209 napisał:

A z tą dokładką to pytanie do mnie? ?

Tak, do Ciebie. ;) Leży mi identyczna w garażu obok cupry i dalej nie wiem, którą zakładać. :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, afroo. napisał:

Tak, do Ciebie. ;) Leży mi identyczna w garażu obok cupry i dalej nie wiem, którą zakładać. :ph34r:

Zamocowana jest na wkręty, a nie taśmę dwustronną, więc musi się trzymać heh ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa chyba, że tak. Ten pasek taśmy tam taki nie za duży właśnie... A między innymi ze względu na konieczność dziurawienia zderzaka jeszcze nie zamontowałem żadnej z nich.

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że ona była już zamontowana, gdy kupiłem auto. Fakt mocowania dokładki mnie ominął ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gremlin0209 ładniutka czarnulka ☺️ jednak czarny kolor ma to coś, nie tak jak mój ly7w ??

Będziesz coś modzil jeszcze z mocą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, krystianeos napisał:

@Gremlin0209 ładniutka czarnulka ☺️ jednak czarny kolor ma to coś, nie tak jak mój ly7w ??

Będziesz coś modzil jeszcze z mocą? 

Dzięki ?

Z mocą chciał bym coś zrobić, ale odstrasza mnie gaz, który mam i, który już i tak jest na limicie... A niestety to holenderska firma Prins, gdzie w PL fachowców do niego mało, a i wymiana samych wtrysków na większe generuje bardzo duże koszta ? biorąc pod uwagę, że z resztą wszystko ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gremlin0209 napisał:

Dzięki ?

Z mocą chciał bym coś zrobić, ale odstrasza mnie gaz, który mam i, który już i tak jest na limicie... A niestety to holenderska firma Prins, gdzie w PL fachowców do niego mało, a i wymiana samych wtrysków na większe generuje bardzo duże koszta ? biorąc pod uwagę, że z resztą wszystko ok...

Mam na to rozwiązanie, zrezygnować z gazu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, krystianeos napisał:

Mam na to rozwiązanie, zrezygnować z gazu ?

Nie z tym wynagrodzeniem i nie z tym przebiegiem rocznym (około 30 tys.) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gremlin0209 napisał:

Nie z tym wynagrodzeniem i nie z tym przebiegiem rocznym (około 30 tys.) ?

Nie ma tragedii, u mnie przy niecałych 3pakach km i przebiegu 30-40 rocznie tragedii strasznej nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, krystianeos napisał:

Nie ma tragedii, u mnie przy niecałych 3pakach km i przebiegu 30-40 rocznie tragedii strasznej nie ma

Jednak oszczędność ogromna i tego się trzymam ?

Co innego gdybym robił max 5 tys. km rocznie, to bym się nie zastanawiał ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przy dokładnie 223 tys. km został wymieniony olej wraz ze wszystkimi możliwymi filtrami, wybór padł na Ravenol VST Turbo 5W40 ? Thx @dzik za szybkie zakupy ?

Jakiś czas temu zakupiłem kamerkę samochodową 70mai Smart Dash Cam Pro i kartę 64GB, na którą się czaiłem już długi czas ? kamerka świetnie przylega do szyby, jest mało zauważalna i najważniejsze posiada tryb parkingowy z własnym akumulatorem ?

Jeszcze muszę się pozbyć kabla od ładowania, ale to już przy następnym modzie, który planuję, jak się ten wirus uspokoi ? bo graty leżą i się kurzą...

Poniżej dwie małe focisze ?

Pozdro!

20200405_120811_HDR.jpg

20200405_120843_HDR.jpg

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaaaa jaki błysk :git:

Z ciekawości... Pokaż tą kamerkę jak wygląda z bliska :)

Moje buty letnie 200 km ode mnie a póki sytuacja się nie unormuje muszę latać na zimie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłeś tak jak Ci pisałem?

A i ten znaczek w grillu to malowałeś czy kupiony? Bo mam cały czarny przód, a ten znaczek srebrny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...