Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ogolnie to dawno mialem obrazek w glowie jezeli chodzi o takie zestawienie kolorow,mial byc to pomarancz albo żółty,te audi z tego forum masakruje moją zdrową głowę,ale taki efekt chcialbym kiedys uzyskac,z tym ze fele cale w kolorze bo tu sa ranty pomaranczowe i rotor czarny,ale tak czy tak najlepsze A4 na świecie jak dla mnie

Opublikowano

Niepowiem ten projekt mnie też nakręcił. Co do koloru to pomarańcz. Żółty nie będzie robił takiego efektu.

Chodzi za mną jeszcze taka kolorystyka felg:

http://media.photobucket.com/image/pink%20bbs/barthez6/BBS%20Love/2901598101_c9970ee5d6.jpg?o=11

http://media.photobucket.com/image/pink%20BBS/klg0143/IMG_2177goodsm.jpg

Tylko nie wiem czy ten róż nie jest za odważny jeżeli chodzi o felgi. Myślałem jeszcze o innym oczojeb**m kolorze, w którym jeszcze felg nie widziałem. Wtedy byłoby naprawdę oryginalnie :naughty:

Opublikowano

furka prezentuje się :kox: ryje beret konkretnie felgi mi się trochę nie podobają ale to kwestia gustu a gustach się nie dyskutuje

czekam z niecierpliwością na dalsze mody i trzymam kciuki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kolor różowy robi robote,ten golf jest akurat jego dobrym przykladem,widzialem go na zywo i jest przepiekny,no mój pomarancz musi być żarówa :D sprawdze na dojazdowkach ,bo je tak pomaluje najpierw :naughty:

Opublikowano

Gdzie fis i kiera ? :) Nie widze bo mnie razi :decayed:

Opublikowano

co mi sie podoba

to b5 sedan robiona w stylu rs4 jest to projekt szacun i nie wielu to robi

to dopiero wyzwanie

błotniki, progi, zderzaki

Opublikowano
  • Autor

wszystko bedzie ,powoli,te auto bylo gołe całkowicie,kazdy element wnetrza praktycznie został wymieniony lub bedzie tak wygladalo po zakupie ( z pokrowcami )

100_0565.jpg

i 2 strzały

DSC01143.jpg

DSC01135.jpg

Opublikowano

Piekne scierwo :) Zdjales brewki ? :) Wdg mnie lepiej teraz i lampy ladnie pasuja :)

Opublikowano
  • Autor

nie nie zdjelem,foty odkopalem jeszcze z przed zalozenia brew,czekam na lampy z usa i pojda na wymianke calkowicie wiec nie ma w co sie bawic,a je zalozylem tak dla bajeru i dla swojej fantazji

p.s Nosb twoja i tak mi sie bardziej podoba :naughty:

Opublikowano

Auto dopracowane prawie w każdym detalu :naughty:

No i ten lakier :slina:

Opublikowano

wszystko bedzie ,powoli,te auto bylo gołe całkowicie,kazdy element wnetrza praktycznie został wymieniony lub bedzie tak wygladalo po zakupie ( z pokrowcami )

Widzę że to był taki sam golas jak mój :confused4: Ty chociaż radio miałeś :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

jak polowe dorzucisz to moga byc :decayed:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 18:20_________________________________________________listonosz dzisiaj był :naughty:

100_4387.jpg

Opublikowano

jak bym miał na nie połowe to drugĄ bym sobie dozbierał :cool1:, ale są kosa za***iście wyglądają, środek też widzę sie juz kompletuje :evil:

Opublikowano

Obawiam sie ze hawajowi tez nie podejdzie :P To pasiak b5 audi a6 bez Q tylko ...

Opublikowano
  • Autor

pozatym brakuje kompresora i innych gratow,mam kogos kto to robi na gwintaowanym zawieszeniu nasadza poduchy,tak czy tak dosc droga impreza

Opublikowano

Mysle ze jakbym mial luzne 3 k pln to bym sie moze w to zabawil ;)

Opublikowano
  • Autor

zabawie sie ale jeszcze nie teraz :good:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 22:42_________________________________________________troche druciarstwa z dzisiaszego dnia,pedały audi TT ,założony reczny,mieszek i gała w skórze,plus mały mod przedniego panela w ala carbonie Folia Tec-a ,troche wiochy ale przyjemne dla oka,w tym przypadku zakupuje inny przedni panel i wysylam go do Anglii do firmy gdzie zostanie wykonany z prawdziwego carbonu na zamówienie,zobaczymy jak to wyjdzie to i moze inne graty pójdą również

100_4407.jpg

100_4396.jpg

Opublikowano

zabawie sie ale jeszcze nie teraz :good:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 22:42_________________________________________________troche druciarstwa z dzisiaszego dnia,pedały audi TT ,założony reczny,mieszek i gała w skórze,plus mały mod przedniego panela w ala carbonie Folia Tec-a ,troche wiochy ale przyjemne dla oka,w tym przypadku zakupuje inny przedni panel i wysylam go do Anglii do firmy gdzie zostanie wykonany z prawdziwego carbonu na zamówienie,zobaczymy jak to wyjdzie to i moze inne graty pójdą również

100_4407.jpg

100_4396.jpg

pinie,

ktos Cie wczesniej opier**lal ze to wiocha wyjdzie, a mi sie podoba nie widac zeby folia gdzies byla pomarszczona itp bardzo ladnie lezy :good:

a miszek i reczny to gdzie mozna dostac? :gwizdanie:

a pedaly to same nakladki ?

drogi kox?

szkoda ze niema climatronika, ale mysle ze o nim nie zapomnisz ;)

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.