Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Grill s4 czy rs4


boniu

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam że średnio to wygląda :> ale to nie efekt końcowy.Ma ktoś to już zamontowane u siebie ? Wygląda to w "miare" ? :wink4:

Ogółem to ja myślałem nad przeróbką nad swoją audiolą,boczki i zderzaczek to nie problem... ale do tego dochodzi chyba jescze pas przedni i nadkola przednie ?? Czy nie są potrzebne ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz do linka wyzej co był podany zrozumiesz wszystko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak widziałem tą niebieską... i muszę wam powiedzieć że tak jakby traci ducha rs4... brak tych poszerzeń trochę mnie kłuje ... :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak widziałem tą niebieską... i muszę wam powiedzieć że tak jakby traci ducha rs4... brak tych poszerzeń trochę mnie kłuje ... :chytry:

masz racje i ja to też tak zauważyłem ale to efekt na zdjeciu chciałbym na żywo taka przeróbke zobaczyc :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

progi i zderzak to nie problem idzie :gwizdanie: dokupić, tak jak i tylnie drzwi, ale tylne nadkola to już rzeźba i to niezła :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę kasy trzeba byłoby włożyć... ale według mnie to najlepszy "tuning" dla a4-> jest przeróbka na rs4 ... wszystkie te inne zderzaki czy tez kazda inna przeróbka audi a4 b5, po prostu jest :sick3:

Ale to moje odczucie... niektórym podoba się takie coś :

8.jpg&k=4291

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę kasy trzeba byłoby włożyć... ale według mnie to najlepszy "tuning" dla a4-> jest przeróbka na rs4 ... wszystkie te inne zderzaki czy tez kazda inna przeróbka audi a4 b5, po prostu jest :sick3:

Ale to moje odczucie... niektórym podoba się takie coś :

8.jpg&k=4291

Bez przesady :sick3: Taki tuning jest :thumbdown: Jeżeli chodzi o przeróbkę karoserii to body RS4 to najlepsze co może spotkać A4 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT-y lecą pany :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 00:12_________________________________________________spokojnie-żartowałem :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie strasz ludzi... :cool1:

Ale tak wracając do tematu , sądzę jak większość wypowiadających się , rs4 - rs4 kratka , s4 - s4 kratka :) Inaczej będzie wyglądać co najmniej dziwnie :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie strasz ludzi... :cool1:

Ale tak wracając do tematu , sądzę jak większość wypowiadających się , rs4 - rs4 kratka , s4 - s4 kratka :) Inaczej będzie wyglądać co najmniej dziwnie :przebiegly:

A mi sie podoba zwykła seria A4 po lifcie :good: wystarczy ze da sie wszystko w kolor i też moze cieszyć oko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie podoba zwykła seria A4 po lifcie :good: wystarczy ze da sie wszystko w kolor i też moze cieszyć oko :naughty:

Zadbany polift jerst ładny ale RS4 ze swoją masywną sylwetką i plastrami miodu to inna liga :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wystawiles ten grill? Moze bym go przygarnal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...