Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.8T BFB S-Line Sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
37 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Hunter ... jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili ... tym całym wątkiem - świetne podejście do samochodu :D

Ps. piękny kolor samochodu :D : D

Dzięki, staram się ?

Opublikowano

Fajnie działasz z tematem, serwis na całego, ale musisz coś zrobić z tymi wnękami między kołem a nadkolem, są ogromne ?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, cysiek18 napisał:

Fajnie działasz z tematem, serwis na całego, ale musisz coś zrobić z tymi wnękami między kołem a nadkolem, są ogromne ?

Tak wiem o tym, ale to dopiero latem ?

Opublikowano

No i zakup coś do opon, bo przy czarnym lakierze, za bardzo kontrastują swoją szarością :D

Opublikowano
  • Autor
W dniu 23.03.2019 o 08:23, Shiver napisał:

No i zakup coś do opon, bo przy czarnym lakierze, za bardzo kontrastują swoją szarością :D

Może przemalować te alufelgi co mam na szary metalik ? bo obecnie jak widać są srebrne

Opublikowano

Ciemny szary byłby idealny do tego koloru lakieru :)

Fajnie, że robisz fotorelacje, to się mega chwal. Co do wosku to polecam coś innego niż k2 to wtedy odczujesz prawdziwą przyjemną pracę z woskiem i fakt zakup coś do opon i będzie elegancko ;)

Opublikowano
  • Autor

Co myślicie o bazie firmy MOTIP kolor stalowy (taki szarawy), kolorek będzie dobry ? ?

123.jpg

Opublikowano

Jakbyś musiał dać podkład Motipa to weź daj mu długo schnąć, bo Motipy strasznie wolno odparowują i się potem wiecznie warzy - takie moje dotychczasowe doświadczenia.

Ja akurat u siebie prysnąłem felgi na zimę bollem na czarno i o dziwo to się całkiem dobrze trzyma.

Opublikowano
  • Autor

Tak to prawda, kiedyś też malowałem felgi Bollem i było spoko, wyglądały jak nowe, tylko że Boll nie ma w ofercie chyba szarego lub metalowego koloru, są chyba tylko srebrne i czarne ?

Opublikowano

U mnie tak wyszło po tym motipie 

20190318_130045.jpg

Opublikowano
W dniu 29.03.2019 o 16:49, Bartek1329 napisał:

U mnie tak wyszło po tym motipie 

20190318_130045.jpg

Sory, ale trochę słabo kolego. Samo wyszprejowanie to trochę za mało.

U mnie było tak:

20171125_091059_HDR.jpg

20171125_091104.jpg

A po przytoczonym Motipie skończyło się tak:

20171125_163228.jpg

20171125_104533.jpg

20171125_123302_HDR.jpg

20171125_163006.jpg20171021_174224.jpg

Felgi trzeba przygotować, wyszpachlować, wyszlifować papierkami, odtłuścić i będzie przyzwoicie.

Oczywiście mówię o warunkach garażowych

 

Edytowane przez qruku

Opublikowano
41 minut temu, qruku napisał:

Sory, ale bardzo drętwo kolego. Samo wyszperojowanie to trochę za mało.

U mnie było tak:

20171125_091059_HDR.jpg

20171125_091104.jpg

A po przytoczonym Motipie skończyło się tak:

20171125_163228.jpg

 

20171125_163006.jpg20171021_174224.jpg20171021_174242.jpg

Felgi trzeba przygotować, wyszpachlować, wyszlifować papierkami, odtłuścić i będzie przyzwoicie.

Oczywiście mówię o warunkach garażowych

 

Kurczę ... jak na garażowe warunki to super wyszło :D 

Marcin - ciekaw jestem jak Tobie to wyjdzie :D - czekam na efekty :)

 

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, Bartek1329 napisał:

U mnie tak wyszło po tym motipie 

20190318_130045.jpg

To jest ten kolor szary czy tam stalowy od MOTIP czy może srebrny ?

Opublikowano
W dniu 29.03.2019 o 21:05, qruku napisał:

Sory, ale trochę słabo kolego. Samo wyszprejowanie to trochę za mało.



 

 

 

nie dałem szpachli i to było kluczowe ? 

jestem totalnym amatorem jeśli chodzi o lakierowanie, poza tym założenie było zrobić to szybko i tanio pod domem.

sezon się przelata, a za rok się poprawi.?

13 godzin temu, hunter999 napisał:

To jest ten kolor szary czy tam stalowy od MOTIP czy może srebrny ?

jak znajdę puszkę to dam znać

Opublikowano

Tego używałem

20190402_112301[1].jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i felgi pomalowane i wyważone na nowo ?

Użyte zestaw z MOTIP.

Na początek zmatowione P320 i P400, naniesiony został podkład, po 2 dniach zmatowione papierem wodnym P800 i P1000 i kolor wraz z klarem.

Nie musiałem na szczęście szpachlować bo nie miałem obcierek, rys itp. ale pomimo to cała akcja trwała z 2-3 dni bo nie zawsze był czas i odpowiednia temperatura.

IMG_0005.JPG

 

Po podkładzie.

IMG_1104.JPG

 

Tutaj już finalna wersja malowania ? Jak dla mnie efekt rewelacyjny.

IMG_0049.JPG

IMG_0031.JPG

IMG_0033.JPG

Opublikowano

Efekt extra:oklasky:

Tym bardziej, że zrobione samemu:naughty:

Opublikowano

Zuch :thumbup1:

tylko rozmiar jakiś nie teges na lato ...

Opublikowano
  • Autor
W dniu 19.04.2019 o 10:06, qruku napisał:

Zuch :thumbup1:

tylko rozmiar jakiś nie teges na lato ...

Racja nie teges ? sprzedałem te alufelgi i poszukuje ładnych 17 ?

Edytowane przez hunter999

Opublikowano

No to już wprawę masz ? felgi z daleka wyglądają spoko. 

Ja się waham czy 17 czy 18 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.